Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Cstor vidis kako si lepo razume ... Onda odgovorom navuces nekog da napise odgovor za koji si vec spremio podjeb ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Poku¹avam ja to njima da objasnim, ali te¹ko. Lak¹e im u guzicu ulazi nego u glavu...[rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane

Smanjio koeficijent otpora vazduha:







mi¹ko_kolo

Uuuuuuu, dojajno!!! Jedino je pitanje kako æe oni iz suprotnog smera videti koji i da li radi. Mada, koliko gledomo generalno ostale uèesnike u saobraæaju... Svakako, meni su mnooogo lep¹i od fabrièkih.

megaidiot


Lazic

Citat: Milos96 poslato 07 Jun, 2017, 20:34
bledunjavo deluje kao da je osiromasena malo smesa... trebalo bi da bude braonkasta, boja kafe kad je idealna smesa...
Htedoh da mu ka¾em ne deluje kao da je, premr¹ava je sme¹a... Ako ni¹ta skapiraæe kad ostane bez kompresije... :o ;D



Citat: DebeliZmaj poslato 07 Jun, 2017, 21:22
Cstor vidis kako si lepo razume ... Onda odgovorom navuces nekog da napise odgovor za koji si vec spremio podjeb ...

Petre kad bi samo makar na sekund mogao da pogleda¹ tvoje "podjebe" normalnim oèima... Navuèe¹ odgovorom da napi¹e odgovor na koji si spremio podjeb... [facepalm] Nisi ti glup èovek ali n'ume¹ da komunicira¹ normalno, a fore, vaspitanje i maniri su ti na nivou deteta od 5 godina... A tek podjebi... Mo¾da se sad sa novim motorom malo uozbilji¹ i preslo¾i¹ prioritete u ¾ivotu...


@Mihajlo:
Naruèuj jo¹ 2 komada... Odma'... ;D :-*

Glava Dole

#5766
Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Jun, 2017, 00:45
Uuuuuuu, dojajno!!! Jedino je pitanje kako æe oni iz suprotnog smera videti koji i da li radi. Mada, koliko gledomo generalno ostale uèesnike u saobraæaju... Svakako, meni su mnooogo lep¹i od fabrièkih.

Ma jaka stvar migavci na motoru... odavno sam prestao to da sredjujem, malo malo pa nekom nesto fali... odustao sam, pratim situaciju i preslo je u naviku, jos sigurnije vozim s obzirom da znam da ga nisam dao i da uvek moram pazljivo da gledam i ispred i iza sebe :) Ja nemam nikakve pa sta mi fali ;D prednji uopste nemaju stakla, samo je levi bese radio tako samo sa sijalicom(bem ti kvalitet, otpala sama od sebe od vibracija), desni nisam ni povezao kad sam ugradjivao jer sam planirao da kupim buksne jos pre jedno godinu i jace dana i tako je naravno i ostalo... zadnji levi otiso odavno, samo zice vire(2 nova na polici takodje drezde vise od god. dana, nikako da ih montiram), zadnji desni crko odavno... dakle bukvalno ih odavno nemam i to mi normalna stvar :) Tako da je vidljivost poslednja rupa na svirali, bitno da su lepi(kao ovi npr :) )

Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2017, 00:50
Citat: Milos96 poslato 07 Jun, 2017, 20:34
bledunjavo deluje kao da je osiromasena malo smesa... trebalo bi da bude braonkasta, boja kafe kad je idealna smesa...
Htedoh da mu ka¾em ne deluje kao da je, premr¹ava je sme¹a... Ako ni¹ta skapiraæe kad ostane bez kompresije... :o ;D


Upravo to, sa posnom smesom radi extra ali je temperatura sagorevanja veca(koliko god to cudno zvucalo ali tako je) :)

DebeliZmaj

Lazicu sve sve ali tu nekome nesto da pricas ... o vasputanju ;) a joj ...
O vaspitacu dvoje maloletne dece ... Samo to cu reci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Vidim, spremio si podjeb na odgovor na odgovor...  [facepalm] [samoubistvo]

Neka si mi rekao, o vaspitaèu 0 dece... Prioriteti su èudo... ;D

DebeliZmaj

Od mene niko ne zavisi ...  nikoga ne hranim, ne vaspitavam ...
Ne moram budem primer u zivotu ...
Ti i ja imamo drugacije prioritete ...
Moze da me savrseno boli kurac za svakog i sve ...
Sad si vetovatno ocekivao da cu krenem ti nabrajam tvoje fail-ove zivotne i vas necu cisto da te nerviram jer te ne nerviram kako si ocekivao ...
Trolololo ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Tako je lazicu, sram te bilo, pokrij se usima, ugledaj se na naseg finog zmaja... vidi kako je dobar i lepo vaspitan... ne troluje, ne podjebava bespotrebno, ne zloupotrebljava informacije koje dobije od ljudi koji misle da su mu prijatelji... to je primer pravog druga i manijaka, a ne ti... ugledaj se na njega, sram te bilo... razocarao si me...

(al kad bismo se zezali naravno ;D :-* [rofl] )

Lazic

Moji ¾ivotni fail-ovi su ne¹to najbolje ¹to je moglo da mi se desi... ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2017, 01:16
Moji ¾ivotni fail-ovi su ne¹to najbolje ¹to je moglo da mi se desi... ;D

Volim i ja vas ... :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Boban_m

Citat: castor poslato 07 Jun, 2017, 18:16
Citat: DebeliZmaj poslato 07 Jun, 2017, 09:31
Ma jok ... bas eto pojednako uvazavam sve sagovornike ...

Aha, libo te racku i ko i ¹ta æe da ka¾e/napi¹e, kao i ¹ta æe¹ ti da ka¾e¹/napi¹e¹... [rofl] [rofl] [rofl]

Besposlen um je ðavolja igraèka, a ti si u stanju da razmi¹lja¹ u dve ravni, pa onda mo¾e¹ i da podjebava¹ na vi¹e nivoa...
Ovo je jedan od boljih trolova u zadnje vrijeme ;D

Glava Dole

Vidi kako je zmaj zato savrsen, nema fail-ova, ugledaj se na njega, opet kazem ;D

(nadam se da svi vide ironiju i cinizam u moja 2 poslednja posta)

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 06 Jun, 2017, 16:04
u mene i lazica .. velika ... njegova i moja persona se iznapushavamo kurcem u pola noci smo tu jedan za drugog ...
[gej]


Hurricane

On topic:

Vide se ba¹ lepo mada nikad migavce i ne koristim, zbog ofanzivnog stila, jelte, a mislim da nisam ni spojio kako treba ili neæe da radi bez zadnjih nikako, ili bez nekog releja tj, rade ali istovremeno i levi i desni koji god da ukljuèim  [rofl]


Ali ka¾em eto ni ne treba, bili mi oni traktorski ru¾ni mnogo nisam mogao vi¹e njega da gledam, a i manje æe da tro¹i sad goriva..


Kostić

ja bi to vezo na poziciju, pa da svetli ko jelka harli

DebeliZmaj

Uz zadrsku da se mozda frljam pojmovima ali d bi proverio da li ima bimetal relej ili eoektronski uradi sledece.
Tako kako si poveza, experimenta radi dodaj sa jedne strane paralelno povezane i stare migavce ... Ako ti posle bude radila ok ta strana imas stari tip releja koji nije za led. Oostoje simulatori, resistori, ali bolje, barem moje mishlje, da zamenis sijalicu.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell