Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Glava Dole

Ako covek trpi i ne pije pivce moze da mu se desi da pokida zivce a kad pokida zivce opet ce morati da se vrati na pivce  [farmer]

PS jebite se, u stanu preko 25 stepeni i sad mi se pije pivce  [bejzbolka] [prebicute]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Major


Kostić

opravio. jo¹ da zavarim da ne otpadne, vrv






megaidiot


Kostić

to pred zimu, ne vadi mi se sad. treba da rasturim, da vidim ¹ta je, pa da sklapam, da ne idem pe¹ke po ono ¹to mu treba... pa opet rasturaj. pali na gur i uzbrdo, da ne poveruje èovek...  :)

Glava Dole

Nabavi parce debele ploce, ako imas busilicu i brusilicu samo oblikuj i izbusi rupe u rasponu alnasera... macni silikon, usrafi a alnaser skini... i posle njega sredjuj lagano a motor teraj kao i sad :)

Kostić

nisam lud. najlak¹e je da ne diram ni¹ta

Glava Dole

Trebalo je onda da te zovem da guras FZRku na vrh brda onda kad nije htela dupali kad vec toliko volis da guras :)

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: Milos96 poslato 05 Jun, 2017, 15:57
Nabavi parce debele ploce, ako imas busilicu i brusilicu samo oblikuj i izbusi rupe u rasponu alnasera... macni silikon, usrafi a alnaser skini... i posle njega sredjuj lagano a motor teraj kao i sad :)
Taman htedoh da mu napi¹em da ne kenja... ;D Ja ne bi ni rupu zapu¹io, zaboravio sam da nije ba¹ kao na kolima, bilo bi ulja na sve strane... :o ;D

Major


Glava Dole


Lazic

Ima ga drugar, dupe mu pomeram, ¾ena i dvoje skoro odrasle dece, kao da ga je namerno kupio da mo¾e samo sebe da vozi... :o

Kostić

hajfajstereo. ima ovo da ugradim u motor. na¹o pod krevetom, radi. premostio da radi na kumulator i na kuæu. imaæu bolji hajfaj od viktora ;D






DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Je l' si sad srecan, srce ti je puno?

DebeliZmaj

a volish da kenjash kad te niko ne pita?
kad ja naduvavam lazica sto se IZLANUO a ti kenjas?
a volish? e pa onda se spremi da primis ovako bez vazelina ...
:D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Volim kad smatram da nisi u pravu, bio sam uvek okej prema tebi, ti si mene poceo da trolujes i pre toga tako da ne seri leba ti...