Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Hurricane poslato 01 Jun, 2017, 13:50
..i jeste taj sluèaj, razvalile se u¹ice na ¹rafu za dobrih 3 mm  [thumb_up]

da skinem, stucam macolom, ili da npr ubacim samo podlo¹ku?

misli¹ da onda neæe morati druga opruga, tj dve, jedna u drugoj je neki sluèaj

ve¾i to nekom ¾icom, nemoj da se zajebava¹. ¹tender nas je obaro i pre sto godina ....

Major


Hurricane

Citat: mrle poslato 01 Jun, 2017, 19:16
Citat: Hurricane poslato 01 Jun, 2017, 17:44
..ako ugleda¹ negde za oko sat plavi S'zuki tamo da izvri¹timo u duetu.. [yahoo]
kakav je pljusak bio, mozes da napises u temi da si ga oprao.

Ja izvri¹tao, èuo grmljavinu, parkirao u immocentru, nisam video ki¹u  [neampojma]


UFF


Lazic

E kod mene se slomila sisica na koju se kaèila opruga, iskusno sam je okaèio o fudaster... ;D

Hurricane

..sve bilo kako je Mi¹a rekao, luft gde prolazi ¹raf..

Stucao u¹ice, mali tanak limèiæ da glumi biksnu oko ¹rafa stegao propisno i sad je èvrsta ko nova..

..da, i ofarbao ¹tender made by Viktor




Lazic

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2017, 20:52
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 13:09
zalepio nalepnicu...




zasto jbt?
Ako pita¹ za¹to na tom mestu, iz istog razloga kao i 2012-te, da bude ¹to dalje od oèiju nadle¾nih organa, a ako pita¹ ¹to sam uop¹te zalepio, jebi ga, zaigralo se dete... A i nisam znao gde da je dr¾im a da ne izgubim... :D

jevta

Citat: Hurricane poslato 02 Jun, 2017, 11:07
..sve bilo kako je Mi¹a rekao, luft gde prolazi ¹raf..

Stucao u¹ice, mali tanak limèiæ da glumi biksnu oko ¹rafa stegao propisno i sad je èvrsta ko nova..

..da, i ofarbao ¹tender made by Viktor





I labavi mo¾e da zabavi

Kostić

raskupuso pola motora da doðem do alnasera, a on se o¹rafi sa strane i izvuèe bez da se i¹ta skida .... samo pomerim èantru za vodu  [facepalm] ;D

misa-pei

Citat: Hurricane poslato 02 Jun, 2017, 11:07
..sve bilo kako je Mi¹a rekao, luft gde prolazi ¹raf..

Stucao u¹ice, mali tanak limèiæ da glumi biksnu oko ¹rafa stegao propisno i sad je èvrsta ko nova..



[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane


Glava Dole

aj sad idi trazi rupe pa probaj preko 200 ;D


Hurricane

 ;D

Evo samo zavr¹im na carini, pa odoh na obilaznicu malo..

Lazic

Citat: kosta66 poslato 02 Jun, 2017, 11:48
raskupuso pola motora da doðem do alnasera, a on se o¹rafi sa strane i izvuèe bez da se i¹ta skida .... samo pomerim èantru za vodu  [facepalm] ;D
Meni ne¹to bilo u glavi da je samo na dva ¹rafa, al' reko sigurno zna¹ bolje... ;D


Ontopic:
Nisam jo¹ ali moram da se nateram èim doðem sa posla, treba da operem filter za vazduh, nisam godinu dana... ;D

Kostić

ne znam, nikad nisam imo zxr, ovo mi je prvi pa uèim, al verujem da si ti znao, imo si ga i menjo to, pa da  [ljubav] :P ;D

Lazic


Glava Dole

Kod FZRke moraju da se skinu karbovi i rezervoar, tik je ispod toga... i kolko sam video 2 srafa ga drze al ga nikad nisam skidao... u svakom slucaju, jebes ga, na greskama se najbolje uci... kako si rastavio tako ces i da sklopis... nego, sta je sa alnaserom? Daj neku sliku, opis... :)

Kostić

aaa, pa nisam ga skino. to je bilo juèe, kad sam teo da vidim ¹ta mu je pa rasturio pola motora, umorio se, ¹utno hajneken i sklopio sve. posle seo pored njega i vidim viri. pomerim èantru i nasmejem se. sad znam kako se skida, pa æu drugi put, kad se odmorim od juèe ;D

Major

Citat: Hurricane poslato 02 Jun, 2017, 11:07

..da, i ofarbao ¹tender made by Viktor

Koliko si platio stender?

Kostić

isti ovaka ¹tender gledo VR46 na buvljaku, al je mr¹av lim. nema po kile u njemu... tra¾io baja be¹e 2000 din