Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

E, meni se bila razlabavila na ¹rafu, pa je delovalo kao da je opruga predugaèka. Kad sam skinuo oprugu, taèno sam ustanovio ¹ta je. Obrati pa¾nju da ti nije takav sluèaj.

A ja bih je ¹tricnuo za krug, dva, ako mo¾e¹ da je dobro posle fiksira¹. Ko da juri oprugu sliène snage i du¾ine.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

..i jeste taj sluèaj, razvalile se u¹ice na ¹rafu za dobrih 3 mm  [thumb_up]

da skinem, stucam macolom, ili da npr ubacim samo podlo¹ku?

misli¹ da onda neæe morati druga opruga, tj dve, jedna u drugoj je neki sluèaj

misa-pei

Ja bih je tucao :D :D :D

Vidi, mo¾da moæe¹ da improvizuje¹ neku biksnu. Eventualno da provrti¹ na spoljni preènik neke cevi koju naðe¹ da unutra¹nju preènik odgovara ¹rafu i samo fikne¹ brusilicom prsten kao biksnu. I dooobro nama¾i tovatnom ma¹æu klizne povr¹ine. Stavi samoosiguravajuæu maticu i re¹iæe¹ taj problem zauvek. To se de¹ava kad se popusti matica i krene da ¹eta ¹raf i nagriza rupu.

Mo¾da se i opruga razvukla u meðuvremenu. To æe¹ znati kad re¹i¹ ovaj problemèiæ.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

..hvala Mi¹o, ovo je profi re¹enje

Skidam danas pa izve¹tavam

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


stilgar

@Major
ne preteruj, peres cist motor, ostetices mu lak ako mnogo ribas :)

Major


mrle

juce zatvaram vrata od smecara garaze i polomim cosak repa kod stopaljke.

sada ga vrteo ibarskom i mostom na adi i kao da prdne naauspuh kada sa visokih obrtaja motorno kocim.

Glava Dole

Citat: mrle poslato 01 Jun, 2017, 17:02
...kao da prdne na auspuh...

Sipao ti neko prebranac u rezervoar ili ulje :)

mrle

idem da ga izvizdim po nehruovoj i j.gagarina.

Hurricane

..ako ugleda¹ negde za oko sat plavi S'zuki tamo da izvri¹timo u duetu.. [yahoo]

mrle

vratio se vec. Samo jednom je puffnuo.

FANTOM

    Meni puca stalno na oduzimanje gasa pa ne kukam ... Neki vicu prebogata mi smesa , neki kazu mnogo sune u auspuh goriva pa ne sagori nisu rastelovali se karbovi , opet pak neki majstori kazu da mi karboni kao skroz ok rade ekstra prima i vraca gas .  Ko je tu lud ja ne znam . Znam da trosi na otvorenom putu na 120 km/h do 160 km/h nekih 6 litara, a po gradu divljackog gasa od 7 do 8,5 litara ....  [dunce]

nano

Citat: Major poslato 01 Jun, 2017, 15:22
Oprao motoric :)

Sad kontam zasto pise "Performance sport" odlicna oprema.  [thumb_up]

mrle

Citat: Hurricane poslato 01 Jun, 2017, 17:44
..ako ugleda¹ negde za oko sat plavi S'zuki tamo da izvri¹timo u duetu.. [yahoo]
kakav je pljusak bio, mozes da napises u temi da si ga oprao.

Kostić

ja prosviro uz staru ulicu.... nit puca nit prdi ... al ide istorija za svoje godine .... mrle da ti ne glavuckaju malo ventili? ono, kad pusti¹ gas pa se lanac nate¾e kontra, bingbeng il kako se ka¾e. nije bingbeng al take neke ra¹telovane fore

stilgar

nisam uradio nista, al sam se prijavio na harley-davidson day da vozim road king classic u nedelju u 11 :)