Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

reèe baba koja 1400 kubika vozi ko apenca ;D

ovaj moj kr¹ je prvi zikser, napravljen je u prvih 13000 primeraka. nije prvi gikser, ko ¹to sam teo, al je prvi kravin odgovor na giksera. zato volim ovo ðule ... kopo ne¹to po instalacijama, drka me sirena i iznaðem papir na snopu ¾ica, pi¹e serijski broj snopa instalacije, made in japan 1988. pa kad se nisam razne¾io. lo¹a stvar je ¹to je vreme da poène da se kvari ;D

mrle

Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2017, 14:33
pa manje tro¹i na semaforu ;D ako bi recimo malo opro i poèistio karbone, ne bi se gasio ni na 300 ;D al me mrzi

kad sam ga uzo, radio je na 500 obrtaja po pet minuta i du¾e. dok ne ostane bez goriva. i sad sada iz auspuha mo¾e da se jede opu¹teno. èistiji je od mene ;D sirotinjska smesa, a pumpa za gorivo je neka starudija na platine, pa na 500 rpm ne digne gorivo nego radi kolko ima u karbonu ...
ne samo pumpa goriva, nego ne radi ni uljna, ni vodena pumpa kakotreba.
Ali nema veze, u¹tedeo si na gorivu. Koliko? I da li si uop¹te u¹tedeo?

Kostić

uljna radi, vodena radi. nisam u¹tedeo znaèajno, al volim kad ga vidim da firca na 500 rpm. tu mu je prva crta. ako tu radi kako treba, onda nema ¹ta da se pipa. a ler mu je èinimise na iljadu i sto, ako sam dobro razumeo papirologiju

mrle


Kostić

dobro, diæi æu ga na 1000, al ni¹ta mu ne fali i ovako, al odo da dignem da se ne nervira¹, pretoplo je ;D

bigbad86

Nije tacno, na 500 obrtaja landaraju lanci u masini, nisu zategnuti dovoljno i uglavnom tada pucaju. Tj ako taj motor ima lance u masini :D

Glava Dole

Ustedeo nisi nista a glupo je da se tako jedva odrzava :)

Sto se cetkica tice... za skutere seko bonsekom pa doradjivao od velike stare cetkice od dizalice za rudu... od te cetkice sta je cale samo popravio busilica i brusilica... a inace je to za bacanje prilikom remonta :) Tako da idi uzmi prvu vecu meru kad raskupusas, smirgla i doradis je za cas... ali azi da ne preteras pa da posle ide pod losim uglom i glavi... znaci malo po malo, grafit se skida neverovatno lako, videces i sam... i kolektor nikako nemoj da smirglas kao sto neki rade, posle brzo pojede cetkice... znaci samo ga dobro ocisti i nista vise... bixne proveri da nemaju lufta, sve lepo ocisti, mora sve da ide posle sklapanja glatko... pa probaj i na "stolu" kako vrti, imas dva akumulatora, eto taman na drugom... samo parce kabla, jedan na masu drugi na kontakt... ili oba na kontakte, kako je vec reseno... i ako vrti jako, odsecno to je to :)

Kostić

Citat: bigbad86 poslato 31 Maj, 2017, 15:49
Nije tacno, na 500 obrtaja landaraju lanci u masini, nisu zategnuti dovoljno i uglavnom tada pucaju. Tj ako taj motor ima lance u masini :D

istina je. landaraju na 500, na iljadu zaæute. al ja oæu da ne landaraju ni na 500 ;D dobro me podseti, odo ipak da dignem na iljadu ;D mislim da èak ima i kai¹ na alternatoru, ako se ne varam ;D

Major

Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2017, 15:01
reèe baba koja 1400 kubika vozi ko apenca ;D

E sinko da znas ti u kako baba cera apenca :D


mrle

Citat: Major poslato 31 Maj, 2017, 16:12
Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2017, 15:01
reèe baba koja 1400 kubika vozi ko apenca ;D

E sinko da znas ti u kako baba cera apenca :D



Ulazi èovek u kafanu, seda i naruèuje:
- „Majku joj jebem, ¹to baba vozi. Daj jednu ljutu!“
Donese konobar ljutu. Èovek je saspe u grlo i ispljune.
- „Majku joj jebem, ¹to baba vozi.“
- „©ta je bilo?“ – pita konobar.
- „Ma pusti, stopiram ja, stane jedna babetina sa apencom. Sednem , nagazi ona na gas, 200 na sat, pretièe sve po redu, na kraju uleti preticati ¹leper, kad iz drugog pravca autobus. Ja urliknem: Spasi nas sad, polizaæu ti je!“
– „I ¹ta bi?“
– „Pu, majku joj jebem, ¹to baba vozi…“

Major

Citat: mrle poslato 31 Maj, 2017, 16:16
Citat: Major poslato 31 Maj, 2017, 16:12
Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2017, 15:01
reèe baba koja 1400 kubika vozi ko apenca ;D

E sinko da znas ti u kako baba cera apenca :D



Ulazi èovek u kafanu, seda i naruèuje:
- „Majku joj jebem, ¹to baba vozi. Daj jednu ljutu!“
Donese konobar ljutu. Èovek je saspe u grlo i ispljune.
- „Majku joj jebem, ¹to baba vozi.“
- „©ta je bilo?“ – pita konobar.
- „Ma pusti, stopiram ja, stane jedna babetina sa apencom. Sednem , nagazi ona na gas, 200 na sat, pretièe sve po redu, na kraju uleti preticati ¹leper, kad iz drugog pravca autobus. Ja urliknem: Spasi nas sad, polizaæu ti je!“
– „I ¹ta bi?“
– „Pu, majku joj jebem, ¹to baba vozi…“

[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


UFF

za huricanea je honda XX
ona shekijeva a ne gsx erovi i ve ef erovi

Kostić

gabaritno jeste, al to je za njega prejako i prebrzo. ako mu neko gurne odstojnik u ruèku za gas, onda mo¾e ;D

Lazic

Montirao tablicu, zalepio nalepnicu... :D Ojaèao rep i nosaè tablice sa par vezica... ;D






Hurricane

@uff

mo¾e  ;D

@kosta

ono jeste malo vi¹e nego ¹to je pametno ali umem ja i lagano, i po propisima, i ono vertikalna horizontalna siglnalizacija, sve, ali but jbga

@laske

a nisi se pohvalio auditorijumu na onim vezicama u duginim bojama?   [gej]  :-*




neka ideja kako da uèvrstim labavu æopavu?

bezvezicasolution pls




Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Hurricane

sofisticiranije svakako..


da menjam oprugicu ili da je kratim...