Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Otkud znam, tvoje pisanije je te¹ko razaznati, ne znam da l' je pravopisna gre¹ka ili si istripovao ne¹to :-*

U svakom sluèaju, nja¹ke mnogo :D

Huri, probaj RC46 ali ne_V-tec verziju, mislim da ova novija ni¹ta nije bolja od nje, èak bih rekao da je prva bolja. Dodali su V-tec, lance bregastih, nisu smanjili potro¹nju, nisu poveæali snagu... Jeb'o to. Odmah da se ogradim, nisam probao ni jedan ni drugi.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

¹to ja kenjam? ja ga nagovaram da kupi giksera, ti ga nagovara¹ da kupi vfr. ja kenjam a ti ne kenja¹. pa da, uvek je kosta kriv ;D a usro bi se od sreæe, kad bi potero k1...


jer znam kako vozi!

Hurricane

...geriks mi pa¹e po svemu, vozio, ali bi mu oprostio ¹to je suzuki samo ako bi imao bele felne [rofl]

Kostić

smej se ti kolko oæe¹, al to je motor za tebe.

Kostić

ustvari, kupi vfr. bar æu moæi da te derem sa istorijom ...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ja bi crko da mi ¾enska br¾a od mene .... ;D

mrle

Da li je taj Zrne ,Zrniæ sa Banovog brda?

Kostić

#5608
nije. tu je iz kraja.

ontopik:

rasturio kofu, crko mi alnaser. gurka mod sistem. sreæa pa pali na prc i po ravnom ...

mrle, ne znam odakle je zrndaæ poreklom, al je budala na iks i visi u bifeu i u gara¾i i vozi vfr ko da ga je ukro i na forumu je

Hurricane

..èetkice pa¹u od juga, malo se obrade, zaleme, provereno, otvori o¹mirglaj kolektor i ko nov

Kostić

nisam ga skidao, mrzi me a ionako nem delove dopravim, pa ¹to i da skidam. proverio samo napon, dolazi, on æuti, ja gledo neke kom¹inice, vratio sve na mesto, seo gurno upalio oti¹o po pivo i to je to. mo¾da i opravim, al pred zimu. da ne guram po ledu ... ne ide mi nikako

a kako zna¹ da pa¹e provereno? moj motor ima agregat od gpz 750 r. prvi je zikser ikad sklepan, najslabiji. tek posle njega su krenuli njihovi agregati. ni h2 nije isti agregat, modifikovan je

Hurricane

anlaseri su isti ili slièni kod svih, od juga sam gledao vi¹e puta da bud¾e èetkice ¹to za Honde, Yamahe i Kawe

ovde pritom mislim na grunfovanje ne na profi remontovanje


razlikuju se samo kaèanja i zubi

Kostić

gledo sam i ja slike i slu¹o druge, pa kupio pogre¹ne delove, jer poznavaoci misle da je isto. dok ne rasturim, ne kupujem ...

Hurricane

naravno, prvo otvori¹, mo¾da glave èetkice, oèisti¹ malo ¹mirgla ovo ono, mo¾da ga i o¾ivi¹

Kostić

il su èetke il je biksna. nema treæe. al sad ne mogu opet da rasturam, em je leto, em pali na gur, em me bole kurac, em me mrzi, em æu pred zimu.

mrle

ima¹ u Kraljice Katarine onog ¹to pravi èetkice.

Kostić

dobra stvar je ¹to je sve pedantno. vidi se da niko nije prilazio bagerom, èak mi lièi, ko da nikad nije ni dirano. lo¹a stvar je ¹to ima milion leta a ja idem po selu i po deset puta na dan. i ¹to mi se sto puta gasi na leru kad se ugreje jer sam stipsa na gorivo i dr¾im ler na 500 obrtaja...

èetke mi nisu problem, ni biksna nije problem. problem je ko æe to da rastrura i da trèi po deo i da sklapa ;D

Hurricane

...a ja ba¹ hteo jednom da te pitam koja je fora sa lerom na 500  :o

Kostić

#5618
pa manje tro¹i na semaforu ;D ako bi recimo malo opro i poèistio karbone, ne bi se gasio ni na 300 ;D al me mrzi

kad sam ga uzo, radio je na 500 obrtaja po pet minuta i du¾e. dok ne ostane bez goriva. i sad sada iz auspuha mo¾e da se jede opu¹teno. èistiji je od mene ;D sirotinjska smesa, a pumpa za gorivo je neka starudija na platine, pa na 500 rpm ne digne gorivo nego radi kolko ima u karbonu ...

Major

Citat: Hurricane poslato 31 Maj, 2017, 13:46
mislio sam ovakav vfr 800







isti meni kurac, heblovi i korman, imam 194 cm kida mene vetar i ovako i onako

Pusti ti sta pricaju sto bi rekao lazic tetke [rofl]
To je dobra makina. I ima da te sluzi dok je ne prodas :D