Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.


Kostić

ja bi ga vrno na tvrdo... nije to za tebe, to je za normalan svet ;D

Hurricane

 ;D 

veruj mi u roku od odmah, èekam da izaðem na doruèak i vræem..

Kostić


Kostić

jo¹ mudrija bi bila da tu kofu proda¹ i kupi¹ motor ;D

Hurricane

..biæe i to jednog dana, nije on toliko lo¹, radi lepo ide lepo, samo ima neke svoje tripove na koje se treba naviæi

a i trenutno nisam u situaciji..

da biram

Kostić

nema on nikakve tripove, nego je to motor ko i ostali traktori. za u¾ivanje. tebi treba ili cbr 600 koj ti je mali jel ili 900 rr ako ti nije ru¾an. èak ¹tavi¹e 900rr i nema¹ brige

Kostić

ili ZXR ko moj ;D jeste mnogo nisko sedi¹te u odnosu na fudastere, al zamisli kako leti ðule pri 180. najtvrði motor na svetu a pada¹ samo ispod 80 ;D sve preko pesma ;D

Hurricane

valjao bi 900rr ali da bude sa kormanom tj u nekom sf fazonu, to bi bilo skroz ok


ali najradije vfr800 mada je to daleko

Glava Dole

daj bre neku sliku toga sto trenutno vozis, ne stedi kameru :)

Kostić


Kostić

probao ga taliban pa odustao ... ;D zrne vozi vfr. vozili smo se samo jednom zajedno, a on vozi ko ti. bio sam mu u dupetu i bilo mi je ¾ao da ga obiðem bez kacige ... ;D

https://www.youtube.com/watch?v=JA7M2BYTg3o

jebo vas vfr ...

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 31 Maj, 2017, 13:27
valjao bi 900rr ali da bude sa kormanom tj u nekom sf fazonu, to bi bilo skroz ok


ali najradije vfr800 mada je to daleko

Sa kormanom ces ti da pucas preko 200, nije za to :) A s obzirom da ko i svaki normalan covek volis brzinu i adrenalin ipak mislim da su za tebe heblovi uprkos neudobnosti na duzem putu :)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

;D
za takve kao on, heblovi su iz raja iza¹li


taliban, oæu samo da ga nagovorim da ne uzme vfr, ne kukaj ;D

Hurricane


Andreja

VFR je odlièan motor, ja sam ga prodao jer su mi nedostajale stepenice, skakanje na svakom le¾eæem policajcu, off po Avali i tako dalje.
Opet æu kupiti VFR-a i to istu generaciju. Moja vo¾nja na snimku je jadna jer vozim kockaste gume i bilo je klizavo, uz to, to mi je drugi krug na Ko¹u. I nosio si kacigu, sere¹ k'o foka.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

mislio sam ovakav vfr 800







isti meni kurac, heblovi i korman, imam 194 cm kida mene vetar i ovako i onako

Kostić

eto. posle ja ne èitam ko ¹ta pi¹e ... ajde sad lepo proèitaj ponovo. reko sam ZRNE a ne ti. iliti ZRNO na forumu ovom na¹em. ide i gviri ¹ta se piskara, al ne prièa, pa ga ne poznaje¹. [flashing] [srce] :-* [ljubav]

inaèe, prvi put se vozio nije poznavao put, krivine i ostalo, pa mu se opra¹ta, srce na¹e talibansko  [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav]

Kostić

mikajlo, ako ima¹ paru vi¹ka, kupi brate k1. za tvoju visinu je majka ... ko onaj ¹to sam ja imo plavo beli. 750 ne banku ;D banka bi ti bila mnogo ;D