Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 30 Maj, 2017, 17:34
..doði da ga potera¹, da vidi¹ dal se zajebavam, nije ¹ala ni najmanje..

Reaguje na sve one grbave spojeve na autoputu, Tamara ka¾e da je brojala 18 puta puklo, onda se smorila i ubacila u 6tu.. [panic]
A da ti negde ne prekida struja? Mislim da nema veze sa loncem...

Hurricane

...mo¾e biti, padnu obrtaji u deliæu sekunde, ¹to je jo¹ jedina manifestacija osim pucanja

Major

Mozda samo da ga ne teras preko 200 i eto resenja [rofl]

Glava Dole

#5563
Ne verujem onda da je lonac, pre ce biti struja... proveri sve kablove svecica, naprskaj sve dzekove do CDI-ja, od njega do bobina, kablove svecica, da neki slucajno ne probija po malo ponekad... i na kraju i svecice, mozda neka samo malo baguje pa puca s vremena na vreme... ali ako vuce dobro inace struja u svakom slucaju... nekad preskoci varnica pa se nakupi goriva i onda potpali, tipa ko kad pucas na prekidac...
I moj je pucao kao nenormalan i izbacivao i plamen na gas kad je ono bagovao jedan cilindar i cim sam ga upalio dok nije nalego i proradio kako treba... tako da je definitivno neka nepravilnost u sagorevanju... a izduv bar lako proveris, das malo gasa i stavis ruku pozadi pa gledas da l' negde sisti :) ali primetio bi sigurno po zvuku i u voznji da je to u pitanju :) A i ne bi to pravilo takve probleme sigurno...

edit: i da, proveri i punjenje... meni je prekidao i hteo ponekad da pucka na sitno u visokim i pri ganjanju rnaije ono kad mi istrulila jedna faza od reglera pa nije imao dovoljan i stabilan napon u visokim :)

jevta


Glava Dole

E vis to mi nije palo na pamet, moguce da je prekidac na ivici il mu kontakti oksidirali pa baguje od vibracija i prekida varnicu kad je u brzini... bravo :)

Kostić


FANTOM

     Hurricane a sad posto vozis Suzanu da napises u profilu Suzana da znaju ljudi sta vozis [cheers]

Lazic

Citat: Hurricane poslato 30 Maj, 2017, 17:49
...mo¾e biti, padnu obrtaji u deliæu sekunde, ¹to je jo¹ jedina manifestacija osim pucanja
Pa to ti je kao pu¹tanje gasa ili pucanje na kill switch... Èudo ti nije odma' sinulo... Osim æopave, mo¾da ti je akumulator labav...

Glava Dole

Nista, prespajaj copku pa trk na auto-put :)

Lazic


UFF

Citat: Hurricane poslato 30 Maj, 2017, 17:49
...mo¾e biti, padnu obrtaji u deliæu sekunde, ¹to je jo¹ jedina manifestacija osim pucanja
prodaj kantu i kupi hondu

Hurricane

@ fantom

Pi¹e Honda i uvek æe pisati, jer pi¹e motor pa: , a ja znam samo za Hondu da pravi motore

Hurricane

@ major
120 da vozim?  :P

@ problem

Ogibljenje bilo pode¹eno na najtvrðe, stavio na mek¹e, eno je plovi sad ne oseæaju se udarci tako jako i ne puca, dodu¹e tu po brdu do 160 samo..

I prekidaè æope æu da oèistim ujutro, vrlo moguæe, nauljio sam lanac preterano zadnja dva puta.. [thumb_up]

Glava Dole

 
Citat: Hurricane poslato 31 Maj, 2017, 01:32
@ major
120 da vozim?  :P


Ne opterecuj se... ne znam cemu mu(tebi majore :P ) sluzi tih 1400cc ;D

Kostić

koj si kurac uop¹te menjo motor. bolje dr¾i mortizere na najtvrðe, bar se ne uvija ko baba. jes malo nezgodno poti èe¹ljovi i d¾ombe al deluje izazovno ;D

ako te jebe æopa bolje skini prekidaè il zameni. ako ti za¹mercuje u krivini da ne bude kukulele...

Major

Citat: Milos96 poslato 31 Maj, 2017, 01:43
Citat: Hurricane poslato 31 Maj, 2017, 01:32
@ major
120 da vozim?  :P


Ne opterecuj se... ne znam cemu mu(tebi majore :P ) sluzi tih 1400cc ;D

Da mogu da ga natovarim ko kombi, a on i dalje da vuce bez trzaja :D :D :D

Hurricane

Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2017, 06:26
koj si kurac uop¹te menjo motor. bolje dr¾i mortizere na najtvrðe, bar se ne uvija ko baba. jes malo nezgodno poti èe¹ljovi i d¾ombe al deluje izazovno ;D

ako te jebe æopa bolje skini prekidaè il zameni. ako ti za¹mercuje u krivini da ne bude kukulele...


u pravu si skroz za oslanjanje, sad kad ne tresnuh na 5 metara gde sam i zadnji put,

na malo agresivnije spu¹tanje u ni¾u zadnji toèak proðe pored mene

na najtvrðe je precizno i profi s tim ¹to kad tu izda nema korekcije, a na ovako meko izdaje non stop ali se vadi lako...


nervira me ¹to nema neka sredina da se naðe na ovom motoru, kod Honde to mnogo doslednije..


verovatno ste i za æopu u pravu, danas prespajam pa æu da vidim

Lazic


Hurricane