Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 30 Maj, 2017, 12:54
da li neko zna, za¹to imam masicu koja me boli na levom listu, leve noge?

nego

èovek je izreko veliku glupost, kad je reko, da su samo kosmos i ljucka glupost beskonaèni. èovek nije odmako dalje od sopstvene planete, a tvrdi ne¹to, ¹to ne zna. time je dokazao da ljudska glupost obitava, ali ona nije beskonaèna. umre sa èovekom. onda se rodi drugi èovek. i tako u krug. èovek æe da izumre, planeta æe da izumre, dal za milion, ¹es miliona ili 299 miliona godina, al æe da izumre. koliko je kosmos beskonaèan, to samo on zna, èuvek ne zna. da li æe èovek da izumre, to ni kosmos ne zna, kamoli èovek. da li je kosmos beskonaèan i da li je ljucka glupost beskonaèna.

da li je èovek glup ili samo prièa ono ¹to ne zna., odnosno predpostavlja. samo èovek deli etikete epitete epruvete onome ¹to ga okru¾uje. drvo recimo nije mudro po èoveku. ja mislim da je drvo mudro, da je dabar mudar, da je je¾ mudar, da je veverica vredna, a da je riba glupa. i da je greota da lepe ¾ene budu lezbejke. ru¾ne mogu i dumru, ako su i ru¾ne i debele.

poèele tre¹nje ...
Al' je tebi dobrooo... ;D


@Lo¹mi:
Jeb'o te, oslepeh... :o :D

mali_zmaj

uuu koja te¹ka filozofija,prilagoðena temi!!  ;)
jin-jang

Kostić

ma kakva kurac filozofija. kom¹ija mi dva dana pu¹ta muziku sa cirkulara. seèe neka drva, pa u¾ivam u kompoziciji. i razmi¹ljam. a to nije dobro.

Kostić

najveæa ljudska perverzija se krije iza onih koji ne ka¾u kurac, nego qrac, hebo te umesto jebote, idi u per¹un, umesto jedi bre kurac i slièno.

neverovatno.

[motor]

mrle

¹ta ste sinoæ dali kosti da pije, pu¹i?
ni¹ta ga ne razumem od jutros, ne mo¾e da se sastavi.

Kostić

koka kolu ... dodu¹e popio sam i jednu jabuku sa agronomom pred polazak, da me ne bije trezan maler na putu do kuæe.

Lazic

Znaèi lagao si za dva piva... ??? :o :P Kokakolièaru najgori... ;D

mrle


Lazic


Kostić

jebote, ne mo¾e æovek da popije dva piva ispod kotura, a da ga neko ne ocinkari ... ;D

nego, perverzija ne mora po difoltu da znaèi seks - pol. peverzija mo¾e da bude i kulturolo¹ka, ¾ivotna, kosmièka i slièno. mo¾e da bude i prehrambena, emotivna ili pak materijalna.
a
paranoja se raða onog trenutka, kad èovek upozna ne¹to ¹to ne razume. kao recimo drvo koje progovori kineski, pa em ga ne razume¹, em ti nije jasno, otkud drvo mo¾e da prièa. i upla¹i¹ se. ili se ne upla¹i¹ i ne bude¹ paranoièan. al poku¹a¹ da ga uklaviri¹, a ne ide ti. onda odustane¹ uz osmeh.

najaèa paranoja je, kad recimo veverica naleti na nesvakida¹nji dijalog izmeðu èoveka i drveta

æao drvo

æao èoek

¹ta ima drvo, kako ¾ir, kako li¹æe?

eto, iza¹li na sunce, ti?

a veverica se ukoèi i ispadne joj orah iz kand¾i. i ¹mugne.

paranoièna budala.

(veverica naravno)

Kostić

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2017, 13:59
Ma ne znam kad ih je popio... ;D

pa kad moram da sakrijem od tebe. inaèe, laziæ je sinoæ bio zaèuðujuæe uètiv, ukro je samo jedan æevap, posle su posakrivali ¹erpe na razlièite lokacije, pa su svi veèerali, osim kuèeta, mada se i ono ogrebalo za griz ;D

Lazic

Inaèe ljudi i hrast dele 90%(ili tako nekako) genetskog matarijala... Cenim da neki sa bukvom dele i 100%... ;D

Ja uredno prièam sa biljkama... ;D

Kad si dripac za ro¹tiljom... :)

Kostić

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2017, 14:04
Inaèe ljudi i hrast dele 90%(ili tako nekako) genetskog matarijala... Cenim da neki sa bukvom dele i 100%... ;D

Ja uredno prièam sa biljkama... ;D

[ljubav] [srce] :-* ;D

[gej] STOP!

megaidiot


Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 30 Maj, 2017, 12:12
Jel zna neko ¹to mi motor puca iz auspuha kad pri veæoj brzini i gasu preðem preko rupe d¾ombe i sl.?

Pukne pravo, jedva odr¾im pravac, preksinoæ na autoputu upalu ruku dobio, kad pukne na preko 200 grèevi sami hvataju..



Vozio si preko 200? Znas li ti koliko je to nebezbedno? Sram te bilo, pokrij se usima, kako te nije sramota? :P

A sto se problema tice... zna se, glava dole pa polako da proverimo ventile ;D

Hurricane

..pa kako drugaèije iz ns da stignemo za pola sata  [neampojma]

Misli¹ da nije akumulator?

Glava Dole

Nije nebezbedno, ironisem jer mene zajebavaju ovi nevaljali decaci :)

I da, mislim da nije [rofl] [rofl] [rofl]

Hurricane

...æuti, ove dana¹nje devojke su gore od nas, veruj mi..

Nego jel oæe da pukne kad lonac ima luft negde?

Ne puca ono klasièno na oduzimanje gasa veæ iskljuèivo na treskanje..

Lazic


Hurricane

..doði da ga potera¹, da vidi¹ dal se zajebavam, nije ¹ala ni najmanje..

Reaguje na sve one grbave spojeve na autoputu, Tamara ka¾e da je brojala 18 puta puklo, onda se smorila i ubacila u 6tu.. [panic]