Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof


UFF


stilgar

Citat: kosta66 poslato 26 Maj, 2017, 18:28
he he, ipak te zasvrbelo dupe da se ne vraæa¹ busom nazad ;D stigo te¾a ceo kuæi, nije ispo :)
odlicno, da te lepo sluzi  [cheers] sta cu na bus kad me cekao zavrsen motor, majstor odradio posao :)

Glava Dole

Istocio demi vodu, sipao antifriz... reko da vratim oklope kad ova plastikica koja stiti od vode, stoji izmedju oklopa i rama... malo dezintegrisana... upalio yamahicu, otisao do pumpe, uzeo jos jednu flasu akre, sve lepo odmastio, zalepio prvo super lepkom ovako klasicno po spoju... pa onda soda-bikarbona plus super-lepak, prvi put sam radio ovom metodom, mislio sam da napravim pastu ali nema sanse s obzirom kolko prebrzo odreaguje kad dodje u dodir sa sodom, momentalno steze... predobra stvar :) Posle sam naneo prvo lepak, pa sodu, pa preko opet lepak... i nije tako lose ispalo... to nije preterano uocljivo, vremenom kad se zaprlja bice ko novo i bez farbanja :) Bitna je fungcionalnost, da tocak ne baca vodu s puta po meni :) Koliko mi se cini za sad... drzi odlicno :) Zalepljena posle i guma po celom obodu super lepkom takodje, taman i osiguranje u slucaju da opet pukne... da ne pogubim delove, guma ne moze da pukne :)














Nema, za karabudzenje mi nema ravnog ;D

Hattrick


megaidiot

@tesla: brate koja razlika izmedju uffove i tvojih slika [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hurricane

Nisam u toku ovo sa sodom bikarbonom i super lepkom?

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 27 Maj, 2017, 21:31
Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 21:27
..Bitna je fungcionalnost..

Eve krs'.  :)
Nista bez fungcije  [rofl]

Tako je, jebes lepotu, samo da radi posao [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: megaidiot poslato 27 Maj, 2017, 21:31
@tesla: brate koja razlika izmedju uffove i tvojih slika [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Pronadji razliku... [rofl]

Citat: Hurricane poslato 27 Maj, 2017, 21:37
Nisam u toku ovo sa sodom bikarbonom i super lepkom?

Probaj u neki cep od flase, stavi malo sode i prelij super-lepkom pa javi utiske :) Soda bar nije skupa, veliko pakovanje od 400g platio svega 48din, super-lepak... znas vec... pa te nista ne kosta da probas :) Sam tecni super-lepak se samo razliva, ovako moze da se napravi struktura, a i steze odmah :) Meni se cini kao odlicna fora za sve i svasta :)


Grof

Skinuo prednje ploèice i kontao da nisu za zamenu...jo¹ [yahoo] [vatromet]

Lazic

Milo¹e, ka¾e se funKcija, jeb'o te... ;D

I ¹ta ka¾e¹, guma ne mo¾e da pukne? A na Kinezu? :D A tvoje gumice ventila...? ;D

A ovo sa sodom bikarbonom moram da probam... :D Inaèe, Juga mi je rekao da ako ne¹to ba¹ hoæe¹ da fiksira¹ super lepkom, pome¹a¹ ga sa onim peskom iz osiguraèa... ;D

Grof

....ajde Laziæu to su samo nebitni detalji :D

Glava Dole

Ma to sam i kazao(sto bi rekao sojic) :P

Lazic

Ipak ti je pukla guma... ;D Vi¹e njih... ;D

navajo

Ladno citiram samu sebe sa promasene teme....izgleda da sam bas dobro pokisla danas.....tri puta.

Citat: navajo poslato 27 Maj, 2017, 17:34
Montirali lancanike i lanac Djolencetu:)


A onda pokisli kao misevi:





Ajde prvi put, jbg, dodjem u garazu i izglancam Djolenceta da se sija, isteram ga i krenem u neku kafanu na Ibarskoj i opet me fljusne iz sve snage...pa posle toga jos jednom...svi slikaju neke duge i suncan dan a meni sve vreme nebo kaki po glavi....nece Marfi da me zaobidje pa to ti je [veryangry]

Lazic


DebeliZmaj

Citat: navajo poslato 26 Maj, 2017, 19:59
Ma sta zapostavljeno, danas me izula 21.000 soma za registraciju [zena] [panic] [veryangry]

Dal ona zna koliko je to duvanja ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


lord_oblivion

Konaèno zamenio kosku i iglièasti. Stari iglièasti se raspao a sferièni zapekao ko da je bio na plastifikaciji. ©raf kroz sferièni ojeden, fali 2mm mesa.
I ja se pitao koji mi¹evi cijukali  [doh]









Re¹ena i tablica. Bitno da se vidi i da neæe (nadam se) da otpadne ponovo :D




Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Nisam danas al nema veze. Odglavio zaglavljen plovak na karburatoru. Nazalost razboleo sam se pa ne mogu da vidim je li jos uvek odglavljen :D

Major

Citat: Mil@n poslato 29 Maj, 2017, 00:18
Citat: Major poslato 22 Maj, 2017, 16:55
Stebel je oko 40eur.
Ali transport i troskovi banke jos 15-20eurica
Ja sam narucio iz Holandije

Jel to ovakva
http://www.ebay.com/itm/Stebel-Nautilus-Compact-schwarz-12V-furs-Auto-und-Motorrad-schrecklich-laut-/292108031773?hash=item4402fed71d:g:TOsAAOSwNsdXTZx2&vxp=mtr

Da bas takva.
I tu sam je i pazario preko tih Valkmotive.
Gledaj samo da uzmes kablice i relej uz nju posto ti treba za intalaciju.