Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

ja sam danas uzeo motor od MAJSTORA i otiso da se vozim :) malo do usca na kaficu, ko penzioner, pa posle u garazu :)




p.s. @Lazic
imas na onom forumu oglas za orginal auspuh za KLE-a, 40 evra trazi covek mozda bi i spustio, da vratis motor na fabriku :)
https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/117580-auspuh-kle-500/

Lazic

Ni u ludilu... Samo mi to sranje treba u ¾ivotu... Uostalom moj originalni lonac veselo bleji u podrumu, k'o nov... ;D Voleo sam zvuk bube... Na bubi... :D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2017, 16:22
Ni u ludilu... Samo mi to sranje treba u ¾ivotu... Uostalom moj originalni lonac veselo bleji u podrumu, k'o nov... ;D Voleo sam zvuk bube... Na bubi... :D
e izvinjavam se, nisam znao da imas orginalni, mislio sam da je stradao ko i prethodni, pa reko prilika je dobra cena povoljna. :)

Major

Citat: stilgar poslato 26 Maj, 2017, 16:15
ja sam danas uzeo motor od MAJSTORA i otiso da se vozim :) malo do usca na kaficu, ko penzioner, pa posle u garazu :)

pa kako drugacije :D

Glava Dole

Nije covek cava, nece fen, voli da se cuje u krugu od minimum pola kilometra i budi sve oko sebe ;D

Lazic


Major


navajo

Djolence dobio novo prnje..sutra montiram:)


Lazic

Citat: Major poslato 26 Maj, 2017, 16:48
Zato ga komsije i vole :D :D :D

Pogotovo u 3 noæu kad popalim alarme... ;D


@Ana:
Pa jaooo... ;D :-*

Hurricane

Ima Inazuma skroz da se naljuti, ðolence ovo ðolence ono, on sve dobija a za nju ni¹ta

Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Major

A posle kao majka voli svoju decu ravnopravno.. eeeee vazi :D

Kostić

he he, ipak te zasvrbelo dupe da se ne vraæa¹ busom nazad ;D stigo te¾a ceo kuæi, nije ispo :)

navajo

Djolence je van svih kategorija....prva ljubav...dusaaaaa....ubismo prvih 3000 km zajedno....a nikad nista trazio nije.

A ona Debela od pocetka samo nesto izvoljeva, nanu joj zensku, a nismo ni krenule da se vozimo.

megaidiot

Citat: navajo poslato 26 Maj, 2017, 19:29
A ona Debela od pocetka samo nesto izvoljeva, nanu joj zensku, a nismo ni krenule da se vozimo.
oseca se zapostavljeno.


Citat: stilgar poslato 26 Maj, 2017, 16:15

mnogo lep taj bandit.

navajo

Ma sta zapostavljeno, danas me izula 21.000 soma za registraciju [zena] [panic] [veryangry]

Glava Dole

21.000 soma? 21 miliona dinara? :o Auuu, opeljesili te [rofl]

stilgar

nasao filter vazduha, i kupio nove svecice.



stilgar

Citat: navajo poslato 26 Maj, 2017, 19:59
Ma sta zapostavljeno, danas me izula 21.000 soma za registraciju [zena] [panic] [veryangry]
a i ti preterujes, oba motora su suzuki i u saobracajnoj pise suzuki, menjas tablicu i nalepnicu na plocici ko uff sto je napravio, a 21000 u tank.