Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Dukags poslato 25 Maj, 2017, 16:42
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2017, 12:49
a ja napravio nosac od parceta marinijuma i zakacio ga na sraf donjeg trougla viljuske
od sad cu isto da radim za svaki svoj motor

Aj slikaj kako jer veæ drugi dan obigravam oko motorèeta gde da zalepim nalepnicu a da vi¹e nije na viziru, ako budem menjao isti da ne doplaæujem za novu. Inaèe i na samoj nalepnici ovi iz Supamupa nacrtali das lepi sa strane samo i to mi ne¹to slabo i taman da se neko zanima odlepljivanjem


Po slici treba da zalepis na suvozacevo sediste.
[rofl]
Ja sam zalepio skroz ispod prednje plastike. Mada nisam nesto uspesno zalepio malo se talasa.. Ako izdrzi godinu dana bice extra :D

FANTOM

    Trud ZIVCI nenaplativo .... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] , al ajde svako ima svoje ludilo. Drago mi je da ponovo radi jos da resis tu dozvolu pa da stignes makar za rodjendan Manijacki u Bg   [cheers]

Glava Dole

Dotle je necu dobiti sigurno al gledacu da dodjem busom :) Mogao bih i s njim ali... djavo ne ore i ne kopa, neka... a i onako mogu mirne glave i da pijem :)

Major

Gledajuci onaj video sto si postavio.. bolje dodji busom [rofl]

Andreja

Ja sam jedini na svetu kome se jebena registraciona nalepnica sama ODLEPILA.
Vozim motorèe bez nje, jbg, kad me zaustave, pokazaæu im polisu, ne baca mi se soma i po kinti za drugu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

ODLEPILA i odlepr¹ala  [rofl]
Jbg, ba¹ bedak. Ja tablicu u ranac. Nalepnica se jo¹ nekako i dr¾i na prednjoj maski, ne bih je ni lepio da mi toèak nije poruèkao rep i tablicu, jedva sam je ispeglao da lièi kvadrat.


Na¹ao sam mas.
Nego da ponovim prvo pitanje - da li mo¾e neko da mi napravi dve zakrivljene podlo¹ke po meri felne? Ima slike na predhodnoj strani.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 25 Maj, 2017, 15:17
Otisao po pivo i pecenje s njim, pocastio ga svezim gorivom za jednu crvenu, provozao ga malo... opet sam morao da spustam ler, tacno kako leze polako na svoje mesto ler se povecava a rad poboljsava... :) Sinhronizacijom bi bio sigurno doveden do savrsenstva, ali i ovako sasvim korektno radi, samo malo traktorise na vrhu gasa i malim obrtajima, ali to je samo do sinhronizacije :) U visokim samo pevusi :) Upalio danas bez sauha na prvu, samo nije hteo da radi bez gasa hladan naravno... dok pre nego sto je prestao da pali jedva uspevao da ga dobijam i sa punim sauhom dok se ne stabilizuje, gas nije primao uopste... a sad i bez njega prima odma... eto koliko je kompresija bila u kurcu...




Mnogo mi je drago ¹to si uprkos svim negativnostima ¹to su stizale od odreðenih tetki, te nema¹ pojma, te idi kod majstora, te zbog lo¹eg akumulatora ne pali(kao da niko nikad ni¹ta nije palio na gurku), te ispa¹æe ti ploèica ako je o¹lajfuje¹, te ovo, te ono, ipak sredio toèak(koliko toliko)... ;D :-*

Nego vezano za tvoju vo¾nju, kapiram da si posle skoro 6 meseci kao pu¹ten sa lanca i zavræe ti se gas, ali mnogo ga cima¹, a kako gledam brzinomer, kao da ti ne radi... :o Zavræe¹ k'o blesav a mogu da se zakunem da ti je brzinomer sve vreme izmeðu 60 i 80... :o ;D Mada se ne vidi dobro, ali jebe¹ mi sve, u poèetku sam mislio da je pokvaren... :D

Okreni obrni, ne preteruj dok ne dobije¹ dozvolu nazad i nikad se vi¹e ne javljaj ni na ¹ta... ;D
©to se tièe putovanja do tada, mislim da nije nikakva frka, obièno pecaju po gradu, a uvek mo¾e¹ da se vadi¹ da si zaboravio dozvolu. Nije neko vaðenje, ali ako te ne uhvate u nekom sumanutom manevru, uz malo ¹arma mo¾e d'upali... ;D

Glava Dole

Fala cale na lepim recima, posle svega nemas pojma koliko svaka znaci :) :-* A i savetima oko izbegavanja takodje ;D (da sam te slusao sad bi dozvola bila u novacniku a ne kod pandura... jbg... )

FANTOM

    Lazic me uhvatio na zub te sam tetka te sam peder zbog roze boje ...  :o a bio je cool lik  [panic]





ahahahaha  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

Major

Nije Lazic rekao Fantom.. on je napisao lepo od odredjenih tetki :)

@Milos - Slazem se sa Lazicem od prvog do poslednjeg slovca :)
Verujem da si ga malo i zavrtao zbog snimka da bude interesantniji ali realno lagano sa gasom nigde ne zuris niti moras nekom da se pokazujes ;)

Lazic

@Fantom:

Iskreno, vi¹e sam mislio na Uragana i Stilgara, mada ne samo na njih, razni su mraèili, ali dobro si me podsetio, roze tetko jedna... :o ;D :-*



@Major:
:-*

Najopasniji sam po sebe kad sam na kraju zime pu¹ten sa lanca. ;D Na sreæu vi¹e nije asfalt k'o u februaru... ;D

UFF

Citat: Dukags poslato 25 Maj, 2017, 16:42
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2017, 12:49
a ja napravio nosac od parceta marinijuma i zakacio ga na sraf donjeg trougla viljuske
od sad cu isto da radim za svaki svoj motor

Aj slikaj kako jer veæ drugi dan obigravam oko motorèeta gde da zalepim nalepnicu a da vi¹e nije na viziru, ako budem menjao isti da ne doplaæujem za novu. Inaèe i na samoj nalepnici ovi iz Supamupa nacrtali das lepi sa strane samo i to mi ne¹to slabo i taman da se neko zanima odlepljivanjem


jednostavno je i mozes je zakaciti bilo gde

http://www.vtx-parts.com/InspectionStickerPlateB.gif
http://i125.photobucket.com/albums/p47/msgvb/motorcycle/suzuki-insp-sticker-plate01.jpg
http://cdn.instructables.com/FQN/5JY2/HW37LMS9/FQN5JY2HW37LMS9.MEDIUM.jpg
http://i51.photobucket.com/albums/f360/mneblett/K16GTL/CIMG2452.jpg
http://s1.postimg.org/x5ba2vv7z/State_Inspection_Sticker_on_Plate.jpg

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2017, 10:28
@Fantom:

Iskreno, vi¹e sam mislio na Uragana i Stilgara, mada ne samo na njih, razni su mraèili, ali dobro si me podsetio, roze tetko jedna... :o ;D :-*



@Major:
:-*

Najopasniji sam po sebe kad sam na kraju zime pu¹ten sa lanca. ;D Na sreæu vi¹e nije asfalt k'o u februaru... ;D


ja tetka a?

biæe¹ jeban za ovo


da je imao dobar aku upalio bi i onako sa lo¹om kompresijom, sad kad je dobra mo¾e i lo¹ aku a mo¾e i na gurku  :P


svejedno ja sam samo hteo da ga po¹tedimo muka i vremena, naravno da sam navijao ¹to pre dupali

stilgar

evo da mracim ja jos malo, ono crveno sto mu gori oho ho dok vozi na onom snimku ne sluti na dobro, al valjda majstor najbolje zna. 😀

Major


Glava Dole

Ne bi upalio ni da je bio spojen na kamionski, veruj mi, poznajem svoj motor i dobro znam njegov zvuk verglanja :) I nije los akumulator bre, pa cujes kako vergla i pali... sad na cvrgu, i dotle je mogao da vergla duuuugo dok ne uspori, dakle bio u punoj snazi, skoro nov bre... i da jeste los upalio bi na gurku, nije hteo ni tako :) Al si se uhvatio za aku huri ko smrt za babu [rofl] Sta mi znaci sve i da upali(a ne bi sigurno) kad nije primao gas hladan, kad je kompresija bila 3 bara, kad bih morao da gledam u pasulj svako jutro da li ce da sastavi umesto da ga samo cvaknem i teram... kao danas npr :) Sem toga, 3 ventila bila blokriana, dakle 2 cilindra nisu radila, sem toga onda bi bregasta te ventile gurnula dole, oni ostanu dole, kad se breg popne gore ostaje ogroman zazor i odmah bi ispale plocice i napravile karambol... morao je dakle da se otvara koliko god se mi salili na taj racun :)

Inace dolio 450ml ulja, provozao ga 40ak km malo pre... prestao je da dimi totalno, dakle to je tek ukupno 70ak km :) Posle 500-1000 kad potpuno legnu na svoje mesto, plus nove gumice... ocekujem da ce potrosnja da spadne na minimum(mada i sad ne znam da li uopste trosi, malo sam presao, mnogo je vise izaslo jer sam 2 puta skidao poklopac a nisam dolivao, sa navaljenog motora svaki put lije ko iz kabla dok se ne iscedi ovo iz glave, 100nak mililitra minimum, ali je u pocetku dimio na auspuhu, a sad vise ne uopste) :)

@Major, ma nije dokazivanje, pa i dok sam ga vozio svakodnevno uvek sam hteo jos i jos, i tad sam voleo da ga ganjam, a zamisli tek sad posle 5 ipo meseci muke s njim... neizivljen :) A uostalom, kakvih snimka po netu sve ima... ja sam mala maca :)

Hurricane


mrle


Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu