Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Poku¹avam da se setim koje maramice sam imao, neke ¹arene ba¹ je pisalo da su za bebe, isto je samo lepak bio ostao, skinulo se za 10 sekundi. Mo¾da mora ne¹to masno da bude u njima. Jel na tim pi¹e da su za bebe...? :D

Inaèe, mo¾e vizir i noktom da se izgrebe, ne zapinji... ;D

Hurricane


Lazic


Glava Dole

Ma zalepi novu preko toga na kraju krajeva i ne zamaraj glavu, ko ga jebe :) Ne znam koj andrak si je uopste i odlepljivao, ja spoljne nikad nisam... samo redjam preko :)

Hurricane

...mnogo ne volem da vidim nalepnicu na viziru


misli¹ da neæe morati glava dole?

Lazic

Ne bi morala da si kupio bebei maramice... ;D

Hurricane

...a mo¾da je i samo do sveæica ili me pikap jebe, karburatori nisu to bar znam da nije..

mrle


Hurricane

ja neæu nigde da je zalepim, hoæu da odlepim   ;D

UFF

a ja napravio nosac od parceta marinijuma i zakacio ga na sraf donjeg trougla viljuske
od sad cu isto da radim za svaki svoj motor

misa-pei

AAAAAAAAAAAAAA to nije po zakonu!!! Mo¾e¹ da ima¹ jo¹ jedan motor pa da prebacuje¹ nalepnicu. Kriminalèe jedan!
Država je najveći neprijatelj naroda

mkt

uljni razredjivac i skine se koliko se secam

mareskin


Ja lepim na plastiku ispod vizira. Blizu je fara, na prednjoj strani, samo je vizir od tamnije plastike pa mora¹ malo da zagleda¹ da bi proèitao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Hurricane poslato 25 Maj, 2017, 11:40
Sa èime ono da skinem nalepnicu registracije sa vizira, bar ono ¹to je ostalo od nje?

fenom

Hurricane


Glava Dole

Otisao po pivo i pecenje s njim, pocastio ga svezim gorivom za jednu crvenu, provozao ga malo... opet sam morao da spustam ler, tacno kako leze polako na svoje mesto ler se povecava a rad poboljsava... :) Sinhronizacijom bi bio sigurno doveden do savrsenstva, ali i ovako sasvim korektno radi, samo malo traktorise na vrhu gasa i malim obrtajima, ali to je samo do sinhronizacije :) U visokim samo pevusi :) Upalio danas bez sauha na prvu, samo nije hteo da radi bez gasa hladan naravno... dok pre nego sto je prestao da pali jedva uspevao da ga dobijam i sa punim sauhom dok se ne stabilizuje, gas nije primao uopste... a sad i bez njega prima odma... eto koliko je kompresija bila u kurcu...

! No longer available


FANTOM

    Ha ha ponovo radi bioskop ponovo radi bioskop :D . Nego mene interesuje koliko je kostala komplet ta popravka ?

Major


Dukags

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2017, 12:49
a ja napravio nosac od parceta marinijuma i zakacio ga na sraf donjeg trougla viljuske
od sad cu isto da radim za svaki svoj motor

Aj slikaj kako jer veæ drugi dan obigravam oko motorèeta gde da zalepim nalepnicu a da vi¹e nije na viziru, ako budem menjao isti da ne doplaæujem za novu. Inaèe i na samoj nalepnici ovi iz Supamupa nacrtali das lepi sa strane samo i to mi ne¹to slabo i taman da se neko zanima odlepljivanjem

Glava Dole

Citat: FANTOM poslato 25 Maj, 2017, 16:22
    Ha ha ponovo radi bioskop ponovo radi bioskop :D . Nego mene interesuje koliko je kostala komplet ta popravka ?



Verovatno da sam nesto i zaboravio ali nije ni bitno... okvirno dakle oko 220e, rad moj... ali stender i kilo kljuc mi ostaju tako da je nesto manje :)