Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof

zzr1400... predmet mojih vla¾nih snova [balavi]

Glava Dole

Citat: lord_oblivion poslato 22 Maj, 2017, 09:34
I njemu glava dole ??  [rofl]

Ma Speed je odlièno motorèe, meni se samo ne sviðaju te tanke gumice ko sa bicikle, inaèe bih raldo pazario jednog.

Predobro, delovi bagatela, motor koji mi nikad nikakav problem osim nabusene gume nije napravio... ma svecica jednom odvrnuta, karb skidan... nista, samo ventile stelovao i to je 10min posla sa sve skidanjem deklice... kljesta, kljuc, spijun, za 10min sve skupa... a ne ovo sranje te plocice te razubi te uzubi te proveri... jebo mu pas mater...

Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2017, 09:49
Al' se ovaj student bahati sa dva motora... :o ;D

Nego kako, samo bahato... kinez bez gume, polurasturen FZR koji trokira...  8)

Major

Citat: Grof poslato 22 Maj, 2017, 17:02
zzr1400... predmet mojih vla¾nih snova [balavi]

Znaci ne smem te ostavljati nasamo s njim [rofl]

Grof

Citat: Major poslato 22 Maj, 2017, 17:23
Citat: Grof poslato 22 Maj, 2017, 17:02
zzr1400... predmet mojih vla¾nih snova [balavi]

Znaci ne smem te ostavljati nasamo s njim [rofl]


Nikako... mogle bi mi pasti ideje na pamet da menjam bmw-a, opela i kawasakija za njega .... tri u jedan :D

Lazic

Citat: Major poslato 22 Maj, 2017, 16:55
Stebel je oko 40eur.
Ali transport i troskovi banke jos 15-20eurica
Ja sam narucio iz Holandije

A ima¹ i kopiju za 10 sa sve tro¹kovima, svira isto kao original... Kod mene veæ 4 godine, ako mi nije spasla glavu veæ 150 puta nije ni jednom... ;D
Nego sad kad sam krpio granu prmetio sam da je kuæi¹te krenulo malo da se razilazi, samo sam ga stegao plastiènom vezivom, k'o nova... ;D

Major

Ako ima neka uzima to.
Sto da baca pare :D

Lazic


Major

A gde si uzimao? Sa alija ili negde drugde davaj kontakt, Ima jos zainteresovanih za tu jeftiniju varijantu

mrle

Citat: Major poslato 23 Maj, 2017, 11:18
A gde si uzimao? Sa alija ili negde drugde davaj kontakt, Ima jos zainteresovanih za tu jeftiniju varijantu

+1

lord_oblivion

Citat: PECA BMW poslato 20 Maj, 2017, 23:59
Citat: lord_oblivion poslato 20 Maj, 2017, 23:46
Na Aliju nema ¹ta nema. Naæiæe¹ 300%

bas sam sad prelistao i nema ono sto bi mi odgovaralo , mada mi nije hitno to tek zimus planiram da ugradjujem pa se do tada mozda i pojavi odgovarajuci ..
https://www.aliexpress.com/store/product/2015-12V-24V-1A-2-1A-Motorcycle-Scooter-Car-Boat-Dual-USB-Charger-Power-Adapter-For/2063019_32613847507.html
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

nano


lord_oblivion

Nisam ni¹ta radio po motoru ali su stigle nove Mi¹elinke AC10 i veliki le¾aj zadnjeg amortizera sa semerinzima  :)

Ko od foruma¹a mo¾e i hoæe da mi napravi ovakve podlo¹ke kao sa slike, po mojoj felni?

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


PECA BMW

Citat: lord_oblivion poslato 23 Maj, 2017, 14:46
Citat: PECA BMW poslato 20 Maj, 2017, 23:59
Citat: lord_oblivion poslato 20 Maj, 2017, 23:46
Na Aliju nema ¹ta nema. Naæiæe¹ 300%

bas sam sad prelistao i nema ono sto bi mi odgovaralo , mada mi nije hitno to tek zimus planiram da ugradjujem pa se do tada mozda i pojavi odgovarajuci ..
https://www.aliexpress.com/store/product/2015-12V-24V-1A-2-1A-Motorcycle-Scooter-Car-Boat-Dual-USB-Charger-Power-Adapter-For/2063019_32613847507.html

pa tako nesto bi mi odgovaralo jos samo da ima prekidac da mogu da ga ugasim , da ne moram da dogradjujem neki spoljni , i da je malo manji fi :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

u poslednje vreme, posle udesa, poèo da me zajebava alnaser. kontam da je do kumulatora jer je bio suv ko barut ko zna kolko dugo. sipo kiselinu i ono, palio ujutro, posle ceo dan neæe i jauèe. i tako dan po dan, stavim danas nov. i neæe sad ni ladan. kontam da ni nov ne valja. ne znam jel crkla biksna u el motoru, el su èetke, el je koj je kurac, a ne¹to jeste. obzirom da sam poznat po bolimekuracguraæu, guraæu ga dok me ne odmrzi da skinem rezervoar, pa sedi¹te, pa ovo ono da doðem do majkemuganabijemalnasera i vidim koj mu je kurac, vratim ga nazad i nastavim da guram. dok ne kupim drugi i ga ne opravim.

jebemtikr¹evedatijebemmatorsambrevi¹edaihguramæupocrkamkomajkemuganabijamdamuganabijemialnaseru i svim kr¹evima. PU!

exide kumulator ima da uramim. ko god je na njega kukao, taj je budala. enega radi ko besan, a bio je suv ko barut, ko zna koliko dugo, dok ga nisam zakiselio. i sad dr¾i ko nov.

Glava Dole

Sacekaj da se malo u voznji formira... i moj nakon formiranja nije hteo da pali na dugme, nov... a cak sam ga i pre ugradnej i na punjac stavljao... ja vec pomislio da l' je moguce da nov nece da upali... posle prve voznje je poceo da vergla kao besan, ko da je spojen na kamionski :) Tako da... ne zaleci se :) A ako ne proradi i dalje onda probaj da prepojis kablovima na auto... ako ni tad ne bude palio alnaser na sto pa polako... sve da se ocisti, nove cetkice... pa probas onda... ako i dalje ne bude hteo a svi kontakti od akumulatora do njega su sigurno dobri onda ti crko rotor jbg...

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 24 Maj, 2017, 01:03
Sacekaj da se malo u voznji formira...
njegov anlaser se formirao u fabrici pre 30 godina, sad moze samo da se dezintegrise. [rofl]

FANTOM

     Lepo receno , da se razintegrise iliti prastaro logicno je da crkava itd i to ako je salonski primerak, a ne ako ga pregazi auto itd. Pa krecu fantomski kvarovi ne radi ovo ne radi ono i onda kao cudjenje . Kako majku mu da ne radi ?!? Pa ne radi em staro em ispalo iz aviona . I sledeca stavka sta ne znas ne cackas da ne ujebes jos vise nego odneses kod majstora. Nemas za majstora sacekas skupis pare pa odneses onda i namestis.  Ni ja nekad nemam za majstora. Pa sacekam zaradim skupim pa oteram covek namesti sve i vozim se uvek tip top . A ne sad cu da ga ubudzim nabudzim pa nije ni cudo sto svaki crkne ne izdrzi ni godinu dana ono saranjen nesto lupa , nesto stekce i ostalo .  [cheers]

Glava Dole

Ma ja sam mislio na novi akumulator nakon sipanja kiseline... moj nije imao u pocetku udarnu struju, ja mislio falican... on posle voznje tek proradi ko lud i jos radi... sta je samo preziveo kad nije teo dupali... pa sad i da crkne sve bi mu bilo oprosteno :)

Kostić

nema pad napona kad zavregla, 13 v standard. pa jebem ti ja nov akumulator ako je do njega. a 14 ah 190 A. mora bre da zavrti kravu pa da peva... idem da vratim exide ;D

ja bi ipak reko da su èetke pocrkale, videæu sutra, a mo¾da i neæu, sad me mrzi a i mrak je ;D