Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Na Aliju nema ¹ta nema. Naæiæe¹ 300%
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Citat: lord_oblivion poslato 20 Maj, 2017, 23:46
Na Aliju nema ¹ta nema. Naæiæe¹ 300%

bas sam sad prelistao i nema ono sto bi mi odgovaralo , mada mi nije hitno to tek zimus planiram da ugradjujem pa se do tada mozda i pojavi odgovarajuci ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

dotego prednji toèak. lepo je radio na 5.2 k (120) a onda mrsno na 10.5 k. ladno sam pre¹ao oko 300 kma sa dva milimetra lufta i sjebo pinjon :( ;D

Glava Dole

Nisam danas al jesam juce... izvuko speeda odavde, zabijen kod supe, jadnicak kao da je preziveo i prvi i drugi svetski rat...







Kupio mu litar goriva... cujem bucka jos a bila odvrnuta slavina na rezervoaru... a poslednji put paljen u oktobru 2015. :)

Zatim odvrnuo filter goriva... s obzirom sta sam zatekao na proslom koji je stajao bez goriva... ovaj je zlatan, neocekivano cist...



Istocio sve sto je bilo u rezervoaru direktno bez njega i pakuj nazad... zatim sraf za drenazu loncica, da i iz njega izadje sta ima da izadje... novo gorivo... i rezultat:

! No longer available
(zanemarite lenovov retardirani audio zum... dubok i lep zvuk auspuha pri kraju snimka utisao a zveketanje nepodmazanih ventila pojacao)

Na prvo verglanje, sta reci... posle kazu kinez ovo-kinez ono... kako da ne :) Samo zadnja guma, plocice(koje su tu, samo da se zamene), podmazu sajle(gas mu bio zakucan, pa malo po malo an cim i kad probilo razradilo se posle, al zapinje i dalje po malo, treba skinuti sajlu, rucicu, sve lepo i detaljno podmazati i opet sklopiti... isto i za kvacilo)... da se opere, premacka antirostom... opet opere i ko nov :)




PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazza

Citat: Milos96 poslato 21 Maj, 2017, 22:44
Nisam danas al jesam juce... izvuko speeda odavde, zabijen kod supe, jadnicak kao da je preziveo i prvi i drugi svetski rat...







Kupio mu litar goriva... cujem bucka jos a bila odvrnuta slavina na rezervoaru... a poslednji put paljen u oktobru 2015. :)

Zatim odvrnuo filter goriva... s obzirom sta sam zatekao na proslom koji je stajao bez goriva... ovaj je zlatan, neocekivano cist...



Istocio sve sto je bilo u rezervoaru direktno bez njega i pakuj nazad... zatim sraf za drenazu loncica, da i iz njega izadje sta ima da izadje... novo gorivo... i rezultat:

! No longer available
(zanemarite lenovov retardirani audio zum... dubok i lep zvuk auspuha pri kraju snimka utisao a zveketanje nepodmazanih ventila pojacao)

Na prvo verglanje, sta reci... posle kazu kinez ovo-kinez ono... kako da ne :) Samo zadnja guma, plocice(koje su tu, samo da se zamene), podmazu sajle(gas mu bio zakucan, pa malo po malo an cim i kad probilo razradilo se posle, al zapinje i dalje po malo, treba skinuti sajlu, rucicu, sve lepo i detaljno podmazati i opet sklopiti... isto i za kvacilo)... da se opere, premacka antirostom... opet opere i ko nov :)





Meni ovo lici da ventili treba da se menjaju... otvaraj novu temu :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

lord_oblivion

I njemu glava dole ??  [rofl]

Ma Speed je odlièno motorèe, meni se samo ne sviðaju te tanke gumice ko sa bicikle, inaèe bih raldo pazario jednog.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Al' se ovaj student bahati sa dva motora... :o ;D

Major


DebeliZmaj

pitanje dal za tvoj motor ima gel.. to jest
staklena vuna umochena u kiselinu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


DebeliZmaj

fali citiranje kostinog posta da hoce kupi vAkumulator...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Maj, 2017, 10:28
pitanje dal za tvoj motor ima gel.. to jest
staklena vuna umochena u kiselinu...

Nije isto gel i agm.

Major

Da li je AGM baterija isto ¹to i baterija sa gelom? Ova dva pojma èesto se me¹aju, a odgovor je: nije isto. AGM zadr¾ava elektrolit u specijalnim sepratorima od mikro vlakana, dok je kod gel akumulatora u elektrolit dodat aditiv na bazi slilikona. AGM akumulatori su daleko prodavaniji od gel akumulatora, obzirom da su jeftiniji, i da u istoj velièini raspola¾u veæim kapacitetom od baterija sa gelom.   


Moj akumulator je neki amerikanac (made in usa) to sam jedino video posto ga nisam vadio skroz napolje kad sam ugradjivao svirenu:)

Hurricane

Citat: Major poslato 22 Maj, 2017, 10:19
Ugradio stebel sirenu :D









Jel neæe blatobran da bije po svireni kad se nabiju vilju¹ke skroz?

Major

Na ovoj slici se ne vidi ali taj deo blatobrana gde se nalazi sirena je dosta nize od ovog prednjeg dela tako da ne bi trebalo.
Mozda malo podkaci ako se nabiju viljuske skroz do kraja.

Major


VR 46

Twist of wrist!

Major

Stebel je oko 40eur.
Ali transport i troskovi banke jos 15-20eurica
Ja sam narucio iz Holandije