Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Juèe ga odmastio i oprao, spalio ceo Axel Sgrasso i pola kile benzina, danas naprskao lanac i stavio podlo¹ke iznad prednjeg blatobrana, odaljio ga da ne èe¹e ram :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ja moj motor danas vozio. i juèe isto. i prekjuèe. ;D

Lazic

Juèe sam ukoèen montirao ©us plek i plastike... Dodu¹e posle 7 dana, al' bar su ostale èiste... I podmazao lanac... Opet... :o :o :o ;D
Jo¹ par sitnica i skoro pa bez ikakvog felera... ;D

Nego ne¹to oksimoroni¹em... Posle svih promena na agregatu, èini mi se da hlaðenje vi¹e nije adekvatno, dodu¹e ne sad, po¹to nije pretoplo a i ne vozim se predaleko, ali primetio sam kad su vruæine i kad ga malo poteram, èini mi se da je temperatura malo vi¹a nego ¹to bih hteo... Ulje ode na 70 stepeni, u ravnomernoj vo¾nji dr¾i oko 60, ka¾u ljudi da je to normalno, ali jebem li ga, vi¹e mi greje jaja nego ranije... ;D
Problem je ¹to n'umem sporo da vozim pa ne mogu da proverim koliko bi se grejao...

Darko


VR 46

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2017, 09:42
Juèe sam ukoèen montirao ©us plek i plastike... Dodu¹e posle 7 dana, al' bar su ostale èiste... I podmazao lanac... Opet... :o :o :o ;D
Jo¹ par sitnica i skoro pa bez ikakvog felera... ;D

Nego ne¹to oksimoroni¹em... Posle svih promena na agregatu, èini mi se da hlaðenje vi¹e nije adekvatno, dodu¹e ne sad, po¹to nije pretoplo a i ne vozim se predaleko, ali primetio sam kad su vruæine i kad ga malo poteram, èini mi se da je temperatura malo vi¹a nego ¹to bih hteo... Ulje ode na 70 stepeni, u ravnomernoj vo¾nji dr¾i oko 60, ka¾u ljudi da je to normalno, ali jebem li ga, vi¹e mi greje jaja nego ranije... ;D
Problem je ¹to n'umem sporo da vozim pa ne mogu da proverim koliko bi se grejao...
Ослабила јаја....
Twist of wrist!

Major


Grof

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2017, 19:27
Juèe ga odmastio i oprao, spalio ceo Axel Sgrasso i pola kile benzina, danas naprskao lanac i stavio podlo¹ke iznad prednjeg blatobrana, odaljio ga da ne èe¹e ram :)

Jel neko probao kako Axel Sgrasso reaguje sa dihtunzima? Da li ih pojede tj razglind¾avi za kratko vreme?

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Nem pojma, ja sam rokao Axel svuda, po glavi, cilindru, deklama, oko lanèanika, ma svuda, samo plastike i sedi¹te nisam prskao. Valjda se ni¹ta nije raspalo :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Nekad oprao lanac a nisam dobro isprao, razvukao se kao ¾vaka posle par dana... :D

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 11 Maj, 2017, 18:47
Nekad oprao lanac a nisam dobro isprao, razvukao se kao ¾vaka posle par dana... :D

To je bilo zato ¹to si oprao lanac od ¹troke koja ga dr¾ala stegnutog.. [rofl]

Gumica u lancu nema ulogu oko toga..

A da je sjebe axel to hoæe sigurno..

Za dihtung samo petrolej i nema problema grofe

Lazic

Kako nema? U¹la prljav¹tina i poèela da peskira karike. tolerancije se poveæale, lanac rastegao...

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 11 Maj, 2017, 18:32
Nem pojma, ja sam rokao Axel svuda, po glavi, cilindru, deklama, oko lanèanika, ma svuda, samo plastike i sedi¹te nisam prskao. Valjda se ni¹ta nije raspalo :D
Nije agresivan ni prema plastikama ni sedi¹tu. Jede samo gumice na lancu. Ja svejedno teram lanac bez ringova pa mogu kompletan motor da ¹ljiskam Akselom.
Pre neki dan sam prao motor sa K2, vukla se boca cele zime pa reko taman da probam. Pere i odma¹æuje malo slabije od Aksela ali se su¹i sporije. Odma¹æuje zabagrelo sasvim zadovoljavajuæe. Da napomenem da je motor bio prljav i blatnjav od prvomajskog èetvorodnevnog off-a pa jo¹ stajao neopran 4-5 dana, taman da sve zapekne  :D

OT - sipao drugi sloj epoksija. Rasturio mehanizam èepa i temeljno odbagrio i oèistio.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Grof

Ma teo sam tim sranjem da operem motor na prokletoj opel vectri..... fala bogu pa nisam... bila bi jo¹ jedna tema KAKO NE.... [thumb_up]

Andreja

Ni ja nemam O-ringove na lancu, rokam Aksel, ne ¹tedim :)

Inaèe, do sad prao motor kod 1000 Ru¾a, danas i¹ao sa ortakom da opere njegov prekoputa Arene, pored Ducatija, neuporedivo bolja perionica. Da sam se setio na vreme pa da se ne drndam kod kuæe sa Axelom i èetkicom za zube  [samoubistvo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


nano

Malo sam ponovio yzf, brembo za sirotiLJu, polugica i domino quick action gas :D



Flavius Valerius Aurelius

Pre i posle, Fender Eliminator. Trebao sam ovo i ranije ...