Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Jedna crvena manje i obe cevi zavarene i montirane pre 11 ujutru... ;D Montirao i lonac, mada mi se ba¹ sviðao zvuk lonca, al' ipak je previ¹e... ;D

! No longer available



Onda sam morao jo¹ malo da ga slu¹am... :D

! No longer available



Kako da rotiram video...?

Da, mrzelo me da  montiram plastike, sutra sam u skroz Mad Max fazonu... ;D

Hurricane


Glava Dole

Ili filmora npr, dva klika, kopaj po torrentu il da uploadujem ja "oridjiji" verziju koja provereno radi :)

! No longer available

lord_oblivion

Filmora keva. Imam ja neku narodnu verziju, dobro radi ali je x64.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Jeste, al zaboravih da uopste i ne treba program... pa moze bre i na samom YT-u nakon uploadovanja, samo nadji tamo u editovanju klipova polukruzni gumb, sacekaj da odradi i to je to :)

edit: upravo gledam kako tacno... dakle, video manager/edit/enhacements, polukrizni gumb, save kad zavrsi i to je to :)

megaidiot

ffmpeg - divan tool, dzaba, malo procitas - sve moz ti napravi ;D

Lazic

Citat: Milos96 poslato 03 Maj, 2017, 02:10
Jeste, al zaboravih da uopste i ne treba program... pa moze bre i na samom YT-u nakon uploadovanja, samo nadji tamo u editovanju klipova polukruzni gumb, sacekaj da odradi i to je to :)

edit: upravo gledam kako tacno... dakle, video manager/edit/enhacements, polukrizni gumb, save kad zavrsi i to je to :)
Nisam ni video da je naopak(logièno) snimak, sad vi¹e nema opcija editovanja...

DebeliZmaj

za praznike kao sad cu radim neshto perem lanac, sredim kljesta...
vaaazi ... upalili talamandaru kao da probamo dal radio gorionik
i ajd kao dve tri hrenovke da vidimo dal radi.. posle kilo hrenovki
spalili i 4 kg mesa raznog i naravno nishta.. usput i K0le vino pitko
jbg
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 03 Maj, 2017, 10:15
Citat: Milos96 poslato 03 Maj, 2017, 02:10
Jeste, al zaboravih da uopste i ne treba program... pa moze bre i na samom YT-u nakon uploadovanja, samo nadji tamo u editovanju klipova polukruzni gumb, sacekaj da odradi i to je to :)

edit: upravo gledam kako tacno... dakle, video manager/edit/enhacements, polukrizni gumb, save kad zavrsi i to je to :)
Nisam ni video da je naopak(logièno) snimak, sad vi¹e nema opcija editovanja...

Ima, ima :)



Evo slicice kako, mozda jos nekom zatreba :)

ZEMZEM

Citat: lord_oblivion poslato 03 Maj, 2017, 02:03
Filmora keva. Imam ja neku narodnu verziju, dobro radi ali je x64.
Kako u filmori zarotira¹ klip. I ja  imam jedan èudan pa bih trebao da ga vrnem u normalu. Gledam sad ali ne vidim tu opciju ili sam æorav.
Imao neki link za on-line rotiranje ali izgubio ga.

NA©AOOOOOOOO   [hello], samo da vidim na kraju ¹ta ispade 

Lazic


Andreja

Skinuo prednja koèiona kle¹ta, oèistio, malo ih razradio, zamenio koèionu teènost. Koèi bolje ali je dosta tvrda koènica. Skoro sam uveren da je lepo odzraèeno. Skinuæu kle¹ta uskoro pa æu da izvadim klipiæe, valjda mogu i gumice da naðem, za svaki sluèaj. Nadam se da je pumpa dobra.

Skrpio tablicu, vi¹e nije samo ©A :) Pritegao ¹rafove.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Hurricane

..taj rad, jo¹ i ako koèi uz to, ne diraj ni¹ta odlièna je..

Andreja

Koèi u 90% sluèajeva lepo ali nekad omane pa ne mogu da uradim stoppie na semaforu (i tad ukoèi jako lepo ali je razlika prilièna u odnosu na onaj drugi, tvrði mod :D ). Neprirodno je tvrda, poluga ima hod mo¾da centimetar, na najmanji dodir pobada vilu, navikao sam se, mogu lepo da doziram ali prenerazili biste se kad bi probali. Ne¹to ne ¹tima.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: Andreja poslato 05 Maj, 2017, 01:35
Skrpio tablicu, vi¹e nije samo ©A :) Pritegao ¹rafove.

Sindikat operatera automatskih kamera vam zahvaljuje na saradnji :D

Lazic

Citat: Andreja poslato 05 Maj, 2017, 02:22
Koèi u 90% sluèajeva lepo ali nekad omane pa ne mogu da uradim stoppie na semaforu (i tad ukoèi jako lepo ali je razlika prilièna u odnosu na onaj drugi, tvrði mod :D ). Neprirodno je tvrda, poluga ima hod mo¾da centimetar, na najmanji dodir pobada vilu, navikao sam se, mogu lepo da doziram ali prenerazili biste se kad bi probali. Ne¹to ne ¹tima.
To tako treba... ;D Nego pogledaj na samoj koènici da li ima toèkiæ za odstojanje poluge, da malo olabavi¹ tu... Kad bi probao Uraganovu Suzanu, usrao bi se od straha na prvom koèenju, kakav crni stoppie... :o Pazi kad sam se posle kleovih koènica prenerazio stisnuv¹i njegovu u mestu... :o ;D




@Hattrick:
[rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

provozo ga po selu danas tri puta, a nisam pokiso  :o  ;D

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2017, 10:13
Citat: Andreja poslato 05 Maj, 2017, 02:22
Koèi u 90% sluèajeva lepo ali nekad omane pa ne mogu da uradim stoppie na semaforu (i tad ukoèi jako lepo ali je razlika prilièna u odnosu na onaj drugi, tvrði mod :D ). Neprirodno je tvrda, poluga ima hod mo¾da centimetar, na najmanji dodir pobada vilu, navikao sam se, mogu lepo da doziram ali prenerazili biste se kad bi probali. Ne¹to ne ¹tima.
To tako treba... ;D Nego pogledaj na samoj koènici da li ima toèkiæ za odstojanje poluge, da malo olabavi¹ tu... Kad bi probao Uraganovu Suzanu, usrao bi se od straha na prvom koèenju, kakav crni stoppie... :o Pazi kad sam se posle kleovih koènica prenerazio stisnuv¹i njegovu u mestu... :o ;D




@Hattrick:
[rofl] [rofl] [rofl]

nije to Suzana, to je Jenifer  ;D

dupe ko od one Lopezove..

stilgar

cetri dana pevusim "o suzana don't you cry for me..." i jedva cekam da se vratim kuci. 😖