Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 29 April, 2017, 07:21
ova jedna ploèica ti izgleda ko moje biv¹e èetiri na sradu. dobro do¹o u klub koèitelja 'lim'o'lim'  ;D





;D

Kostić

ja sam koèio sa golim limom. skino oko milimetar, ostalo milimetar i poèela da se krivi pa sam moro da menjam, da ne poènu klipovi da koèe ;D

Poljanac92

Ljupche92 i ja zamenismo ulje na hondama :D sipali silkolene comp4 15-50
Djunta nam poslao ulje i filtere bez da platimo odmah, kaze platicemo, covek je ispao ljudina, da nismo mogli da poverujemo kad je ulje stiglo :D  veliki  [klanjam_se] za coveka, ljudina  [kralj]
Sto bi rekao Kosta66 po jedan tuborgcic pre pocetka, cisto da bolje ide posao :D u pauzi dok se ulje cedilo,  posejasmo i 1.2 hektara kukuruza Ljupchetu :D
Jos jednom veliko hvala Djunti i svaka preporuka za saradnju  [thumb_up]
P.S. ako neko ima Djuntin broj da nam posalje, da se cujemo sa covekom da mu uplatimo pare, jer ga nema da odgovori  na poruke :D



Preticao sam i kad nisam morao :D

Hurricane

..a Honde, ko dve zgodne devojke da stoje na slici, za u temu butts..
Vrh [thumb_up]


PECA BMW

Citat: Ukii poslato 29 April, 2017, 19:28
Ljupche92 i ja zamenismo ulje na hondama :D sipali silkolene comp4 15-50
Djunta nam poslao ulje i filtere bez da platimo odmah, kaze platicemo, covek je ispao ljudina, da nismo mogli da poverujemo kad je ulje stiglo :D  veliki  [klanjam_se] za coveka, ljudina  [kralj]
Sto bi rekao Kosta66 po jedan tuborgcic pre pocetka, cisto da bolje ide posao :D u pauzi dok se ulje cedilo,  posejasmo i 1.2 hektara kukuruza Ljupchetu :D
Jos jednom veliko hvala Djunti i svaka preporuka za saradnju  [thumb_up]
P.S. ako neko ima Djuntin broj da nam posalje, da se cujemo sa covekom da mu uplatimo pare, jer ga nema da odgovori  na poruke :D





ja sipam istu marku i prezadovoljan sam , odlicno ulje , a Djunta ili ti poslao racun na mail ili na PP .  samo mu na PP salji poruke i bez brige
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ljupche92

Preko PP smo se i culi :) i poslao sam mu poruku opet, kad je ulje stiglo, da mi posalje broj racuna...i nema ga :D aaa mail sam proveravao, jer je rekao sa ce tamo poslati, takodje, nema ga :D

EDIT: Verujem da ce se javiti, jer sam mu naglasio da je plata u cetvrtak.
[cheers] [cheers] [cheers]

PECA BMW

tebi se bas zuri da platis :D


inace je uz komp rano ujutru , posle ga nema , a sad su praznici pa opusteno , javi se se , ne radi firma pa ne salju racune ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Olak¹ao sam tablicu i konaèno ugradio i drugi hand guard, sad je motor ðene-ðene simetrièan.








Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

megaidiot


DebeliZmaj

Dobro si nasao sve delove tabluce...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Poljanac92

Zamenio lezajeve zadnjeg tocka na hondi, opet glavni majstor Ljupche92 :D  primetio jesenas kad nisam mogao da balansiram tocak :D presla 66k na fabrickim lezajevima :D  i usput prodefilovali do grada, na pivo normalno :D



Preticao sam i kad nisam morao :D

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Maj, 2017, 02:29
Dobro si nasao sve delove tablice...
Da si nekad skakao motorom, taèno bi znao gde si sjebao ovo ili ono... ;D




Nego, pao mi je kamen sa srca, ipak sam ne¹to sjebao(uslovno reèeno) dok sam menjao lonac... :D

Dok sam testerisao stari dokrajèio sam deo grane odmah kod cilindra, gde se ¹rafi... :D Bilo je trulo i poèelo da prducka kad sam i¹ao u Titel kod Milo¹a... Onda sam pun entuzijazma trpao auspuf cement danima i na kraju prihvatio tu¾nu èinjenicu da mo¾e da dr¾i izmeðu 20 i 30 km pre nego ¹to otpadne... :D Malopre popizdim i kao kad sam pre 20+ godina popravljao bubu noæu, siðem i za 20 minuta isèupam granu napolje... :o ;D Samo sam èekao da me kao nekad startuje murija... ;D


Ko¹ava, mrak, jednom rukom svetleo telefonom, drugom odvijao ¹rafove, jedva svukoh lonac koji sam navukao pre 7 dana, sutra ujutru do auspuf servisa, pa idu slike, kako se NE krpi grana... :D








Hurricane

..jbte nov lonac, toèkovi i ostalo oprano, sad æe i grana da bude u fullu, jo¹ malo i fabrika..

Hattrick

I Lazic nam se iskvario, poceo sve po P.S.-u  :o

mareskin

Citat: Hattrick poslato 02 Maj, 2017, 05:24
I Lazic nam se iskvario, poceo sve po P.S.-u  :o

"There is a great disturbance in the Force." ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Ugradio slajdere i zamenio obicne sijalice za led :)
Trebace svirene da se promeni da se cuje kao kamionce posto ova fabricka ne znam cemu sluzi [rofl]
A ostaje mi i da promenim rezervoare za ulje za kvacilo i kocnice :)


mareskin


Skinuo rezervoar da vidim gde curi. Oèistio slavinicu i sve sastavio.
Provlaèim napajanje za novu navigaciju.
Oèistio motor sa K2.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Koko

#5237
 Zamjenio akumulator ( kupio kod Bobana-ninja66 u SM kad sam bio u subotu na motoskupu kod Sremaca ) i upalio motor nakon 5 mjeseci, sutra zamjena prednje gume i generalno ciscenje, pa voznja.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Kostić

sipo benzin u polupan rezervoara star 28 godina, nige ni¹ta ne curi, a izgleda ko da je stigo iz sirije ;D

lord_oblivion

Prljao sam motor 4 dana, sutra æu da ga perem  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.