Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

jevta


Glava Dole


jevta

A ¹ta ti kao ne zna¹ kolko mo¾e da razvije.
Toliko da bi moj prezimenjak Jevtiæ uveo novu kaznu streljanje na licu mesta. [rofl]
Ne znam i dalje dotero do neke mere i nestalo puta mo¾e jo¹ ali verovatno neæu ni probati koliko

Lazic


Glava Dole

Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 21:12
A ¹ta ti kao ne zna¹ kolko mo¾e da razvije.
Toliko da bi moj prezimenjak Jevtiæ uveo novu kaznu streljanje na licu mesta. [rofl]
Ne znam i dalje dotero do neke mere i nestalo puta mo¾e jo¹ ali verovatno neæu ni probati koliko

Znam, al me interesuje i kolko si ga ti poter'o :)

@Lazic, uhhhhh predobro :)

Hohštapler

Ala cvrkuæe....taj agregat prepoznam po tom zvuku sa 500m  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Taj agregat je razlog sto ja razmisljam da se vratim na isti,bilo u KLEu,er6f ili n...  

Lazicu zvuk je mrak!!!   [thumb_up]
jin-jang

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 25 April, 2017, 22:04
Ala cvrkuæe....taj agregat prepoznam po tom zvuku sa 500m  ;)

Taj a i naslednika, nepogre¹ivo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Bio kod majstora, odradili neke korekcije na karburatorima, sredili slavinu, zamenili sve gumice u njoj i sad sve lepo fercera.




Lazic

Citat: Milos96 poslato 25 April, 2017, 21:21
@Lazic, uhhhhh predobro :)
I meni se 'ða... ;D

Citat: Ho¹tapler poslato 25 April, 2017, 22:04
Ala cvrkuæe....taj agregat prepoznam po tom zvuku sa 500m  ;)
Ovo je na civilnim obrtajima, sutra æu da probam na 9-10k... ;D

Citat: mali_zmaj poslato 25 April, 2017, 22:10
Taj agregat je razlog sto ja razmisljam da se vratim na isti,bilo u KLEu,er6f ili n...  

Lazicu zvuk je mrak!!!   [thumb_up]
Nisam ni ja mogao da zamislim kako æe da se èuje... ;D

@Taliban:
Sad je red da se snimi novo talibanisanje klea... ;D



megaidiot

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2017, 22:49
Nisam ni ja mogao da zamislim kako æe da se èuje... ;D
ovo kao da radi na dva cilindra.  :D

UFF

 [rofl]

pa cuje se isto
ko kantasaki :D


samo manje bolno za usi

Kostić

jevto, ako nisi tako 299, da ide¹ na popravni ;D

laziæu, ovo ko turbo traktor ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

#5215
Ovih dana bakæuæi se sa loncem upadne mi u oèi da desna strana zadnjeg diska pomalo izgleda kao slik guma posle trke... :o Sve neki zavareni pa obru¹eni parèiæi, wtf, ploèice nove, dobro koèi, gledam bolje, mo¾e da se skine ¹rafcigerom, jebem li ga, dosta koèim, lo¹ materijal ploèice, ko ga jebe... ;D Vrlo mudro i promi¹ljeno...  :D

Jutros da krenem na posao, kad k'o pod ruènom... :o Auuuu, izbaksuzirah 7-mogodi¹nje nepipanje klje¹ta, sad æu da ih razradim do posla, mhm... Posle 4 kilometra, parkirao, disk svetli... :o desne ploèice nema, tj koèim gvo¾ðem uveliko, jebem ti budalu... Sedim na poslu, vrtim radnje, pizduckam, jer mnogo volim zadnju koènicu, treba se sad naterati da ne koèim... Si¹ao dole sa ¹rafcigerom, jedva odlepio gvo¾ðe od diska i vratio klip unutra... Samo jo¹ da nigde ne prikoèim... Na¹ao ploèice kod Viktora, pravac nbg, kreæe ki¹a, e da mu piiiip, piiiiip, piiiiip, ba¹... Kako sad da koèim samo prednjom Mitas enduro starom 7 godina, PO MOKROOOM... :o Okrenem Jugoviæa da vidim ¹ta radi i da li da palim do njega ili kuæi/pred firmu, sa alatom pa da se jebavam... Ka¾e Juga, aj dolazi... Inaèe, na¹ao je ludog psa pobegulju... ;D Tj, ¾ena mu... ;D
Na svu sreæu da me pozvao, inaèe bi namestio, samo prekosutra... ;D
3 piva, malo rakije, buksna, 3 piva, usput prièvrstili blatobran spreman da se prepolovi... ;D

Ispu¹taj mulj od teènosti, rasturaj klje¹ta, vadi klip, èisti, Juga ga ispolir'o na polirci, sijao se k'o pasja oo... ;D

E onda monta¾a pod uticajem... Dva kretena... :o ;D Bar sat vremena, zbog pokrivljenog parèeta metala koje nismo umeli da vratimo jer se nekako pokrivilo, mo¾da ja jutros kad sam odvaljivao zavarenu ploèicu sa diska... ;D Sipaj novu teènost, ispu¹taj vazduh, sisica bez èepa, naravno zaèepljena, bar se lako odvila i zavila... Inaèe, ploèica je poèela da se topi, prevazi¹ao sam samog sebe... ;D

Poravnali disk brusilicom(uslovno reèeno) i aj u tri lepe, teraj... ;D

I onda divljanje do Zvezdare po ¹picu... :o ;D

Nego, saznao sam danas da n'umem da vozim bez zadnje koènice, hteo sam od centra do Zemuna 13 puta da se omlatim, al' sam izdr¾ao da ne prikoèim ni jednom... ;D



























Glava Dole

 [thumb_up]

Inace i ja se bez zadnje osecam ko bez gaca, mada kolko sam vozio bez zadnjih plocica kad se setim... samo u kriznim situacijama kocio pa ipak izrisovao disk al nis mu ne fali... al izvodljivo i bez nje, dugo vozio svakodnevno... kao i samo sa zadnjom a bez prednje, kad se setim sa propalom kocnicom kad se zaboravio pa hteo da se spucam u audija otpozadi na semaforu, izbego ga sa desne strane [rofl] Vozio i kad sam se bese zajebavao sa sisicom potpuno bez prednje itd... dok radi bar jedna od dve, bilo koja, moguce je voziti bez vecih problema ako si vican voznji... a onom ko nije dzaba i 15 kocnica :) I dobro si me sad podsetio, pa jebote meni nove gumice na revolucionom klipu prednjeg kocionog, onaj koji mi poslao za uzorak(jos jednom zahvaljujem ovom prilikom) al i ako ikad prestane da se tvrdoglavi ovo moje govedo i najzad upali tek onda opet treba da se vracam na kocnicu... al nije hitno, od stajanja izasao vazduh prirodnim putem i radi kao sat, a propadala dok je motor radio...

Lazic

Ni moja ne propada od novembra... ;D Spontano je iza¹ao vazduh... ;D

Glava Dole

Ma kod mene sve obrnuto bemu mater... znaci bukvalno ne radi zadnja, radi prednja... posalje steva zadnje plocice po manijackoj, neverovatnoj ceni, sredim to... krene onda prednja da baguje... s njom se namucim ko zuti... i cas radi cas ne radi, i dok motor radio ko sat i isao ko lud hteo d'izginem, propada u patos... al aj, teram ja tako, i onda prestade da pali a proradila i prednja, zadnja vec radila... i sad imam kocnice, a mogu se zaustavljam samo kad ga pustim nizbrdo nakon sto 200kg pola dana korak po korak izguravam na vrh [rofl]

Kostić

ova jedna ploèica ti izgleda ko moje biv¹e èetiri na sradu. dobro do¹o u klub koèitelja 'lim'o'lim'  ;D