Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#5180
Ko me skoro video, mogao je da vidi da sam uspeo da spalim vernog karbonskog Acerbisa posle 7 punih godina kod mene... :o Pre mene se Brkin æale trkao sa njim ko zna koliko... Po¹to Brkiæ nije uva¾io reklamaciju, a da kratim ovaj lonac koji je i onako bio saèuvaj bo¾e histerièan, dogovorim se sa Bi¹ketom za jedan lepi original Leo Vince sbk... Ima tome neko vreme, al' pro¹la nedelja bila prehladna za zezanje, a Acerbis zavaren na granu, kontao sam da ne mogu ni¹ta sam... U meðuvremenu se razbolim kao magarac, danas ne odem na posao, al' aj kao da bacim pogled, mo¾da ne¹to mogu i sam. Ovaj Bi¹ketov lonac je slip on, ali i prethodni je bio pa sam morao da ga zavarim jer je preènik dosta veæi od grane na kleu. Tad je limar zavario parèe cevi da smanji razliku i skontam da ako ga odseèem posle vara, mo¾da æe moæi da bude slip on stvarno... ;D Premerim lonac, premerim cev, cev manja za 2.5mm. Ok ne¹to æu da smislim. Ispostaviæe se posle da ni ¹ubler n'umem da koristim kako treba... ;D

Prva gvo¾ðara, dobar dan, bonsek mi treba, 200 dinara, dr¹ka ne treba, smisliæu ne¹to, umotaæu u novine... ;D

Da ne du¾im, do sada u ¾ivotu ni jedno grunfovanje nije bilo slip on, uvek neko drkanje, pokvarim ne¹to drugo usput, sjebem alat, ¹raf ili slièno... Ovoga puta, samom sebi ne mogu da se naèudim, mo¾da ubuduæe samo bolestan da radim... :o ;D
Jedini cim je bio ¹to sam morao da malo isturpijam ivice grane(koja 2.5mm vi¹ka, knaaap) da bi nai¹ao lonac i to je trajalo 3 minuta... Sve u svemu manje od sat vremena... ;D

Zvuk... Èuæe se... ;D Meni se sviða... :D































Kostić

varburg cvaja je bio interesantan i jako zanimljiv. imo ga èika mi¹a stolar iz kampa, i¹li sa njim na pecanje negde na bosut, kroz neke moèvare i pra¹ume i poladva izjutra. opako predobra naprava. onaj sa golfovim motorom nije imao èari ¾ivota.

Glava Dole

Vezice ponovo na delu :) Bravo majstore, cekamo snimak :)

El Jefe

Добар дан, може ли каско осигурање само за ауспух?
Друштво за заштиту од животиња

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: Milos96 poslato 24 April, 2017, 16:05
Vezice ponovo na delu :) Bravo majstore, cekamo snimak :)
Danas samo dve kao ojaèanje dr¹ke bonseka... :D Mada sam bio u isku¹enju... ;D


Citat: clutch&brake poslato 24 April, 2017, 16:10
jbt al te kenja... idi uplati loto
Jebe¹ mi sve, osim ¹to sam malo crkao pileæi cev, sve ostalo kao podmazano... ;D A nikad jo¹ nisam sam menjao lonac, na bilo èemu... ;D


@©ef:
Koliko li je ko¹tao nov Leo Vince...? :D

stilgar

#5186
Citat: Laziæ poslato 24 April, 2017, 15:57
Ko me skoro video, mogao je da vidi da sam uspeo da spalim vernog karbonskog Acerbisa posle 7 punih godina kod mene... :o Pre mene se Brkin æale trkao sa njim ko zna koliko... Po¹to Brkiæ nije uva¾io reklamaciju, a da kratim ovaj lonac koji je i onako bio saèuvaj bo¾e histerièan, dogovorim se sa Bi¹ketom za jedan lepi original Leo Vince sbk... Ima tome neko vreme, al' pro¹la nedelja bila prehladna za zezanje, a Acerbis zavaren na granu, kontao sam da ne mogu ni¹ta sam... U meðuvremenu se razbolim kao magarac, danas ne odem na posao, al' aj kao da bacim pogled, mo¾da ne¹to mogu i sam. Ovaj Bi¹ketov lonac je slip on, ali i prethodni je bio pa sam morao da ga zavarim jer je preènik dosta veæi od grane na kleu. Tad je limar zavario parèe cevi da smanji razliku i skontam da ako ga odseèem posle vara, mo¾da æe moæi da bude slip on stvarno... ;D Premerim lonac, premerim cev, cev manja za 2.5mm. Ok ne¹to æu da smislim. Ispostaviæe se posle da ni ¹ubler n'umem da koristim kako treba... ;D

Prva gvo¾ðara, dobar dan, bonsek mi treba, 200 dinara, dr¹ka ne treba, smisliæu ne¹to, umotaæu u novine... ;D

Da ne du¾im, do sada u ¾ivotu ni jedno grunfovanje nije bilo slip on, uvek neko drkanje, pokvarim ne¹to drugo usput, sjebem alat, ¹raf ili slièno... Ovoga puta, samom sebi ne mogu da se naèudim, mo¾da ubuduæe samo bolestan da radim... :o ;D
Jedini cim je bio ¹to sam morao da malo isturpijam ivice grane(koja 2.5mm vi¹ka, knaaap) da bi nai¹ao lonac i to je trajalo 3 minuta... Sve u svemu manje od sat vremena... ;D

Zvuk... Èuæe se... ;D Meni se sviða... :D







o Lazicu covece bez maste :) sto ne zasece taj varen nastavak na polovini 1 cm odozgo il sastrane kako ti lakse za bonsek i odes kod nekog od majstora koji rade auspuhe, a imas ih tu kod cvetka koliko oces i uzmes selnu ko covek. u zasecenu cevku bi leo vince uso bolje a selna bi ga stegla lepse. dobro da nisi vezo zicom :)
vaku selnu da ti naprave



Lazic

Ma u¹ao je tako knap, ne bi verovao, nema ni 0.25mm zazora, a ne 2.5 kako sam "premerio"... Nisam bre ni planirao da sam bud¾im, al' kad sam "premerio", napalih se da probam... ;D Jedino ono kaèenje da pomerim sa naziva, to me ba¹ nervira... Za godinu dve... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 24 April, 2017, 16:32
Ma u¹ao je tako knap, ne bi verovao, nema ni 0.25mm zazora, a ne 2.5 kako sam "premerio"... Nisam bre ni planirao da sam bud¾im, al' kad sam "premerio", napalih se da probam... ;D Jedino ono kaèenje da pomerim sa naziva, to me ba¹ nervira... Za godinu dve... ;D
onda bolje skini tu selnu za gumena creva  pa otidi da ga zavare il bar pecnu na 3-4 mesta. Sto je sigurno sigurno da ne citamo "kako mi je odleteo auspuh u sofersajbnu kamiona pri brzini od 160 na novosadskom autoputu" :)

Hattrick


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Laziæ je sumnj'o u Laziæa... ;D



@Milanèe:
Jok bre, pogledaj slike, nije slip on, nego on... ;D Lonac sam navukao na cev, a toliko je knap da mislim da æe i to jednog dana morati da se seèe da bi se skinuo. Pritom ga ona Jugina ¹elna dr¾i, nema to gde... A ©elna za gumena creva je zajebancija... ;D Ne slu¾i nièemu... :D
Motala se unaokolo, pa aj da je stavim... ;D

Andreja

Nosaè suvozaèevih nogostupa ti je naprsao, nadam se da suvozaèi nemaju potrebu da povremeno stoje na nogostupima... Just sayin'.

Inaèe, lepo odraðeno, moram priznati da sam iznenaðen :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

#5193
Bio je slomljen posle nekog od padova, pa ga je Barbulj(sin) skrpio, al' sam opet pao dva puta na tu stranu i napuèe. Dovoljno dr¾i, samo da se neko te¾ak ne penje sa te strane i naravno da ne stoji u vo¾nji...

Da, i ja sam samog sebe iznenadio... ;D Sve sam se osvrtao da vidim da nije neka skrivena kamera... ;D



@Milanèe:
edit:
sad videh da sam pogre¹io...

Citat: Laziæ poslato 24 April, 2017, 19:38
pogledaj slike, nije slip IN, nego ON... ;D
Lonac sam navukao na cev, a toliko je knap da mislim da æe i to jednog dana morati da se seèe da bi se skinuo. Pritom ga ona Jugina ¹elna dr¾i, nema to gde... A ¹elna za gumena creva je zajebancija... ;D Ne slu¾i nièemu... :D
Motala se unaokolo, pa aj da je stavim... ;D

UFF

jesi li stavio pastu za auspuhe pre navlacenja?
to bi lepo zapeklo i drzalo da ne duva sa strane

DebeliZmaj

uf negde imam punu tubu tog bakarnog namaza ..
al gde je ... ko zna
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

i ja mislim, da ova mala ¹elna za crevca ima da odigra krucijalnu ulogu, kad ovaj èunak izleti pri 160 na sat, nekome u ¹oferku, u crvenom u drugoj, kad opet krene do mi¹e i ljilje...

al to je fikcija. moj èunak sav polomljen, al ga dr¾i ¹elna nosaèa fudatera, dr¾aæe i njemu. ukoliko ne odleti i nosaè fudastera... ;D

Lazic

Uff & Kostiæ & Zmaj:

Toliko je knap da sam morao svom snagom da vrtim levo desno dok sam ga navlaèio, mislim da æe posle par vo¾nji to samo da zapekne... A Velika ¹elna ga dr¾i mrtvaèki... ;D Za svaki sluèaj kupio sam pastu... ;D Ali ne znam kako da je stavim, nema mestaaaaa... ;D

Kostiæu, mala ¹elna nema ba¹ nikakvu svrhu, stavio sam je zato ¹to mi je bila pri ruci... ;D

Kad sam i¹ao kod Ljilje i Mi¹e, nisam imao pojma da æe od pucanja d'izgori lonac... Verovatno i ne bi da unutra veæ nije ne¹to guralo gasove u stranu... Kad sam krenuo imao je rupicu od 1.5cm sa strane, tu gde se raspao, samo unutra ka toèku...

Kostić

zapljuni se u tu veliku ¹elnu, jer nema¹ pojma ¹ta vibracije sve mogu da naèine èudom ;D

Lazic

Znam, imao sam kineza sa jednim cilindrom, redovno su zamnom skupljali delove... ;D I to ne ba¹ male... ;D