Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


Kostić

pa bolje da sam i¹o sa vama. ni¹ta ne bi osetio ;D al kad vidi ravan asfalt, milina ;D

VR 46

Twist of wrist!

Lazic

Prvo noæas, pa sad opet oplakah prethodnu stranu... ;D

Odoh mrtav bolestan da bonsekom pilim stari lonac... Novi æe da bude slip on... Samo moram nekako da ga fiksiram da ne bude u vo¾nji, slip off, windshield on... :o ;D

Slike kako se NE menja lonac, uskoro... Jebem ti nazeb u aprilu...

Kostić

gle trabanta pored krave. jel na prodaju?

æizla, prethodna stranica opravdava naziv ovog foruma.... ;D

El Jefe

Леп Трабант. Јел ради?
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ja sam prvi pito!

treba mi da uglavim engine od krave u njega i da se trkam po ulicama :)

El Jefe

Стиго ти пост мили секунду раније. Јеби га кад си ближе серверу од мене.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

video si ispustelu gumu pa odustaje¹, al ja ionako nemam para za ovakvo zadovoljstvo ;D

mrle

imam ja dva diska za zzr, ako ti odgovaraju, tvoji su. Ja hteo da ih stavim na moj, ali Bokilic mi rekao da su moji bolji. Samo mi desni malo napukao.

Kostić

ponesi u karburator, pa da uporedimo, ja ne znam da li pa¹u, nisam nikad menjo, a u znam ja, ne verujem, od kako sam kupio pogre¹an lanèanik ;D

VR 46

Трабант стоји од 93-ће...Комшија хтео да прода,неки му понудио 300е овај га одјебао,е сад,комшија мало прехлађен,па час хоће да га прода,час неће....Прешао је чини ми се око 10000км. Мени служи као радни сто  ;D
Twist of wrist!

Kostić

ako je bio dobar, kada nafte da ogrezne i æeraj ako nije zarðo za dvaesipet godina... ja bi ga koristio kao gajbu, dimam de da ¾ivim ;D

mrle



Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

El Jefe

Последњи модел је имао машину од Голфа.
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

To vi¹e nije bio Wartburg, veæ Wagen. Ne samo ma¹inu veæ i ve¹anje, koènice... Kumova keva radila u Balkaniji, oni su ih uvozili (kao i ©kode) i kum je vozio jednog od prvih koji su uve¾eni.

El Jefe

Кум није имао среће.
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Lepo se on vozao s time. Imao èak i ¹iber! ;D