Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2017, 16:56
Sa Anakee sam jednom pao, sa Mitas 11 puta... :o ;D Al' samo dva puta zbog nje... ;D

Mitas i kisa losa kombinacija!!

Ja (kad kazem ja, mislim majstor , he he   ;D )prosle sedmice odradio servis,i ocistio i sinhronizovao karbove,ali usrano vrijeme mi neda,da probam motor posteno!!! Pa jest sranje,kisa,snijeg,kisa...
jin-jang

Kostić

taliban, tri ne mo¾e da ti tro¹i sa 600 cc, mo¾e peðin. ali ito ¹to ti je potro¹io nije oglavu skupo. èuj ove, mitas... niste vi vozili barumke po suvom, nedobog po ki¹i ;D

Andreja

Il sam ja lud ili ti :D

Hteo sam reæi da je 680 dinara za 80km offa i nekih 20km grad/avalski sme¹no mala potro¹nja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

i meni je sme¹na potro¹nja na nazoviRmotoru od 750 cc, da mi tro¹i 5 l na 60 do 120 :)

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 23 April, 2017, 15:43
Il sam ja lud ili ti :D

Hteo sam reæi da je 680 dinara za 80km offa i nekih 20km grad/avalski sme¹no mala potro¹nja.
Nije bio te¾ak off, sve suva podloga i bez bandera uspona tako da je skroz ok potro¹nja.

Citat: mali_zmaj poslato 23 April, 2017, 15:22
Citat: Laziæ poslato 19 April, 2017, 16:56
Sa Anakee sam jednom pao, sa Mitas 11 puta... :o ;D Al' samo dva puta zbog nje... ;D

Mitas i kisa losa kombinacija!!

Ja (kad kazem ja, mislim majstor , he he   ;D )prosle sedmice odradio servis,i ocistio i sinhronizovao karbove,ali usrano vrijeme mi neda,da probam motor posteno!!! Pa jest sranje,kisa,snijeg,kisa...

Zavisi koji model Mitasa i koji motor. Ja sam C05/C04 krampone obarao na suvom do fuzastera na asvaltu a na ki¹i ionako vozim umereno pa¾ljivo i nisam imao takvih problema.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 23 April, 2017, 15:32
èuj ove, mitas... niste vi vozili barumke po suvom, nedobog po ki¹i ;D
Naravno da jesam... ;D Dodu¹e na kolima, ali iste napade panike izazivale... ;D Inaèe, mislim da je Mitas nekada¹nji Barum... :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

A tek plasticna kenda po kisi... vracam se ja iz skole, krenuo jos putem gde je i inace gladak asfalt... krivina sa asfaltom u kontra-nagibu, usporim, milim, sa 15 na sat bez kocenja, dodavanja gasa zadnji deo samo op... pretece prednji, okrenu se kivi za 180 stepeni... koferu pukla samo sarka, motoru nista, meni nista sem blage ogrebotinice nakolenu, zanemarljivo bukvalno :) Cak ni trenerku nisam pocepao, odrao se kroz nju, eto koliko sam sporo isao... a ipak proklizao... uzas, ko po ledu znaci... eno, kacio sliku u sta vas izbacilo iz takta... toliko je mekana da se prelomila kad je odstojala bez vazduha [rofl]

Lazic


Kostić


Lazic

Milo¹e poka¾i mu gumicu ventila... ;D

Glava Dole


Kostić

ja sam tek danas svatio da mi motor ide levodesno, volan tamo toèak vamo po mokrom kolotragu od busa i da mi je crko le¾aj u vratu pa klakæe i da se disk opet iskrivio i da mi je skroz crko i ubla¾ivaè, desni hebl klati. d¾aba sam kreèio. sve se raspada ;D

Boban_m

Sreca pa si stara kajla koja zna da izadje na kraj sa tim situacijama, sta mislis da je bio u rukama nekog od ovih mladih junosa... :o ;D

Glava Dole

Ma mozda i tripujes, tesko je provaliti na osnovu traga... je l' vuce u stranu bemu misa? Zaleti i pusti ruke(al paz da ne padnes... reko sam ti da ne padnes [rofl] ), ako nesto malo vuce teraj dalje, vuce i moj u levo nijansu, hladnjak kriv, to sam video tek kad sam ga skinuo prvi put otkad je motor kod mene zbog polugeneralne... dakle definitvno nekad ranije cuknut, cudno bi bilo da nije uostalom... za 25god... al inace u voznji sve extra, provereno samo jezdi i na 230-240kmh cak i bez ulja u desnom stapu :)

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 23 April, 2017, 23:25
provereno samo jezdi i na 230-240kmh cak i bez ulja u desnom stapu :)
definisi 'jezdi' kad nabodes rupu. [rofl]

Kostić

#5156
tek sad se vidi ¹ta je sve pretrpeo, posle 150 200 kma. znao sam da neæe da bude ko u bajci. le¾ajevi prednjeg toèka klate, osovina trougla je ipak malo savijena ali nije pukla, al je sjebo le¾aj pa landara, disk sam ispravljo vodovodnim kle¹tima al sam znao da æe opet da se iskrivi èim prikoèim pet puta, zadnji toèak, pa ja ne znam kako se uop¹te okreæe ;D od njega samo felna dobra, heblovi mi krivi, desni ne mogu da dotegnem, klampara, varen je ko zna kad, ostalo da ne nabrajam. meni æe ipak da ude jeftinije da kupim neki ceo sa umrlim agregatom.... ;D al zato imam nov migavac od ¹ekija ;D

milo¹e sine, nemoj da uèi¹ æaleta, kako se prave deca :)

najveæi crnjak je, ¹to kad vidim rupicu ko kliker, stanem i preguram ga preko nje.... kad vidi rupu, prednji poskoèi i èuju se i le¾ajevi kako krljaju i disk kako landara ode levo, a zadnji i levo i desno i nazad i gore, volan klakne pe¹es puta napred nazad levo desno i nikad ne izaðe iz 'rupe' pravolinijski. nekad ode na sve èetri strane sveta. desni hebl ¹tipa prste, èas ode napred èas nazad...gore od ovog nisam vozio ni kad sam bio mlad i lud.

megaidiot


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick