Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

Citat: Jefta poslato 18 April, 2017, 21:44
Stavljena nova prednja guma. Isti brend isti model. Metzeler Tourance Next.
Bmw za sada na jednu prednju potrosi dve zadnje gume. Mogla je prednja jos da se tera ali pocele pukotine da se pojavljuju...


Samo jes pogledao da li ti se sad okrece taj prednji tocak?

jevta

Namuèio se da odvrnem èeljusti na prednjem toèku.Italiani stegli èeljusti preko 80 Nm i osovinu preko 100.Davno mi se nije desilo da pokvarim neki alat.Zameno prednju gumu posle demonta¾e

Jefta

Citat: Dukags poslato 18 April, 2017, 22:02
Citat: Jefta poslato 18 April, 2017, 21:44
Stavljena nova prednja guma. Isti brend isti model. Metzeler Tourance Next.
Bmw za sada na jednu prednju potrosi dve zadnje gume. Mogla je prednja jos da se tera ali pocele pukotine da se pojavljuju...


Samo jes pogledao da li ti se sad okrece taj prednji tocak?
Ne kapiram?

PECA BMW

pa ne trosi prednju gumu , mozda se tocak ne okrece dok vozis pa zato cuva gumu ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Isto tako i kle tro¹i gume, ali za razliku od Jeftinog nosaèa aviona sporije... ;D Za n8 godina, dve prednje i tri zadnje gume... Od èega prednju promenio 2012-te, zadnje 2012-te, 2015-te(zajeb), pa 2016-te... ;D

Kostić

ja pocepam èetri zadnje na jednu prednju, i to polovnu... a prednju menjam tek kad padnem bar triput :)

Lazic

Sa Anakee sam jednom pao, sa Mitas 11 puta... :o ;D Al' samo dva puta zbog nje... ;D

Kostić

ne rezumem se u te marke, meni dobra svaka, samo da je crna i okrugla. i da nije na drugom redu ¾ice :)

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 19 April, 2017, 16:53
ja pocepam èetri zadnje na jednu prednju, i to polovnu... a prednju menjam tek kad padnem bar triput :)
Ni tebi se ne vrti prednji?

Citat: kosta66 poslato 19 April, 2017, 17:16
ne rezumem se u te marke, meni dobra svaka, samo da je crna i okrugla. i da nije na drugom redu ¾ice :)
To valjda za od pozadi a napred stavi¹ gumu  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Zamenio ulje i filter, dotegao ¹rafove, ubio 50-70 offroad kilometara njim, mnogo napredovao ¹to se vo¾nje po blatu tièe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Zamenio regler, pretresao svu struju, montirao ojaèanje prednjeg blatobrana, podmazao ruèku kvaèila i mehanizam sauha.

Juèe naruèio rep pa kad stigne za koji dan, bud¾ing-stajling  :)





Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

naso za ¹esto dind¾i. al æese navozamo

Kostić

Citat: lord_oblivion poslato 23 April, 2017, 02:43
Zamenio regler, pretresao svu struju, montirao ojaèanje prednjeg blatobrana, podmazao ruèku kvaèila i mehanizam sauha.

Juèe naruèio rep pa kad stigne za koji dan, bud¾ing-stajling  :)







upropastio si tog kineza za sve pare, a vamo ja najgori, ja sve upropastim. ma nemoj, gori si od mene :)

Kostić

Citat: Andreja poslato 23 April, 2017, 00:24
Zamenio ulje i filter, dotegao ¹rafove, ubio 50-70 offroad kilometara njim, mnogo napredovao ¹to se vo¾nje po blatu tièe :D

a ono ¹to krvari?

Andreja

Nek krvari, zato sam i kupio èetir' kile ulja iako staje jedva dve a krvarenje re¹avam na zimu.

Inaèe, sipao sam pun rezervoar u Titelu, kad sam krenuo kuæi. Smucao se sa Lazom i Peðom po nasipu, po mraku, u pojedinim trenucima vozili u drugoj brzini jer ne vidimo ni¹ta, d¾ombe, èudamuda... Od Panèevca do Jajinaca kroz grad pa avalski put... Ne znam kilometra¾u. Parkirao motor, tek juèe ga upalio, odmah oti¹ao na pumpu i sipao pun. 680 dinara! Pa jebem mu mater, Liberty bi mi vi¹e potro¹io za tu kilometra¾u. Ne da sam odu¹evljen nego sam se raspametio kad sam video brojku na pumpi.  [srce]

E, da, uprkos tome ¹to mi je ¹iber u karbu o¹teæen pa glavi, nekad ostane u malo vi¹im obrtajima  [yahoo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ima stotka do tvog sela. tolko potro¹io i kavasaki, mo¾da deci vi¹e. re¹avaj to krvarenje da ne ispadne na gore

lord_oblivion

Èek èek, od pumpe u Titelu do Vrèina si potro¹io 680 dinara? Saæu ti ka¾em, od ©ekija do mene ima oko 80km nasip-panèevac-grad. + Tro¹arina-Jajinci-Vrèin. Znaèi oko 100ke ukupno.
Kilo benzina je ne¹to manje od 150, ¹to mu doðe da je srknuo malo vi¹e od 4 kile. To je sasvim ok potro¹nja, ni¹ta specijalno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Ajde ljudi, ne zezajte, nije isto 4 litre na otvorenom u petoj brzini i na zemlji gde se vozi u drugoj, treæoj brzini, uspori, ubrzaj, zaglavi se pa oèepi pun gas u petoj da pootpada blato... :)

Kosta, krava nije pre¹la 60, na otvorenom, bilo bi glupo da tro¹i vi¹e pri toj brzini.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Da u drugoj treæoj ali na malom gasu, nisi dr¾ao u obrtajima non stop.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.