Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 13 April, 2017, 18:45
sipo poslednja dva l benzina, oti¹o da napokon operem so od zimus sa ladnjaka i agregata, vetar u kosi - 40 - 50. milina. namestio i prednju koènicu, sad radi kako treba

pazljivo sa pranjem ... to samo stroka jos drzi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

fantom: pa dobro ima jedan 525 szo moram sledeci vikend skinem pa sredim ... il cu na motoru ... ke vidimo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

popravio kacigu, nem vizir za ls, skupo u radnji, al  dobar je i od nolanke,,,,  [flashing]


mali_zmaj

Registrovao,evo sad se tjeram da idem da skinem stari sticker i nalijepim novi....,ova nasa policija se nesto uzjebala zadnje vrijeme..,odnosno drzava para nema,pa daj da namaknu kaznama!!
jin-jang

Lazic

©to skida¹ staru nalepnicu, samo zalepi novu preko... ;D


Ontopic:
Nisam danas ni juèe, al' prekjuèe do Ljilje i Mi¹e spalio lonac... :o ;D






DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Dr¾ao ga u drugoj na 8-10.000 10 kilometara... A ne¹to prekida gorivo na preko 8.000 pa poène da puca... :-[ Hteo da ga produvam... Dodu¹e ne izduv nego ¹ta god da ga udavi, al' jbg...

@Uragan:
©ta misli¹ koliko je izdr¾ala dak tejp...? :D

bigbad86

Jbt koji si ti nistak, u drugoj na 8000 10 kilometara  [rofl]

Lazic

Jo¹ Avala ring, zna¹ kako je to lep oseæaj... ;D Ni¹ta koènica, samo gas on/off... :D
Da uðe u zapisnik, nije to bilo konstantno 8.000.
Kad doðe do 7+1, poène da puca kao da je u blokadi, skaèe izmeðu 6-8, ja drndam gas, onda u momentu skoèi na 10-12.000, prebacim u treæu, poène opet da puca, vratim u drugu, pa opet... ;D

A najcrnje ¹to sam skapirao da mi preko 8k treba samo po gradu, na otvorenom u ¹estoj na 8k idem 150, a onda poène da trese(ne da leluja kao ranije, samo trese kao nebalasiran toèak), plombe izbija, pa vratim na 140... ;D

Gavrolini

Lazicu prerastao si davno to biciklo. Vreme je za motor konacno.

Kostić

kreten... a kad je kosta vozio srada u 16 000 rpma, 40 na sat bez lamela, teli da ga strpaju u ludnicu. jo¹ se vozim sa ili bez le¾aja zadnjeg lanèanika, a proklaparao je skoro 1 cm levo desno. i nije mi spao lanac. ¹ta ti je kavasaki...

Lazic

Nije 1cm mnogo, ne mo¾e da spadne. Ako ne bude¹ terao 300... ;D ©ta je moglo da mu fali, crveno mu je na 11.000, uglavnom sam bio na manje... :D



@Gavra:
Sla¾em se, al' moram prvo da primenim ¹tekonomiju protiv paranemije, pa onda... ;D

Nego, ¹ta kupiti posle klea da mo¾e da pre¾ivljava moj stil vo¾nje, a da mo¾e da se putuje, i da mo¾e po gradu preko le¾eæih sa 100, da ne tro¹i k'o tenk i da za odr¾avanje i registraciju ne mora da se proda bubreg...? :D

Znaaaam, Versys 1000... :o ;D  Mada, verovatno bi mi i obièan legao kao budali ¹amar... ;D

Al' kako da pre¾ivim onu grdobu od fara... ??? :o Zastra¹ujuæe ru¾no...


Lazic

Vozio sam nov xt660r par dana, ne¹to mi u glavi da je to isti agregat i menjaè, to mi se bre uop¹te ne sviða, mnogo mora da se ¹alta... Na 100 pusti¹ gas, ako ne vrati¹ u 4-tu, poène da trese... Juèe sam u jednom momentu ugu¹io kle do 2.000 u 6-oj, ni¹ta... ;D

Kostić

nije mnogo na 60 70, na stotki + bi spao. da nije debeo spao bi i na 60

stilgar

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2017, 01:31

Znaaaam, Versys 1000... :o ;D  Mada, verovatno bi mi i obièan legao kao budali ¹amar... ;D

Al' kako da pre¾ivim onu grdobu od fara... ??? :o Zastra¹ujuæe ru¾no...
stavi masku i farove od novog :)



Lazic


Hurricane


DebeliZmaj

lazicu ....
dosla na red zamena motora ? ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

On menja samo agregate ali ne i motore.
Takozvana Lazic-Trig teorema.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?