Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

imam ja akumulator gde mi se drma + stubiæ. To je onaj akumulator ¹to me zezao, èas imam struju, èas nema. Ako hoæe¹ da se zajebava¹ sa njim, dajem ti ga. kada ga je Arakis testirao, davao je na instrumentu punu snagu. Al' ga jebe ne¹to.

FANTOM

    Znam i ja da je VARTA top , al i ovaj odlicno vrsi poso i vise se vozim ja nego vecina mojih drugara sa naprcanim motorima i VARTINIM akumulatorima i motulom 7100 itd ... ;) Cela filozovija je voziti se a ne e imam motor 4 soma plus na gore al jebote nikako da sednem , po meni su oni siromasniji od mene za zivotno iskustvo i uskracenu voznju nego ja sa ovim "losim akumulatorom" ....  :P [cheers]

DebeliZmaj

varta ona silver sto se loze kod nas uopste nije top ..
can ni one 14A a 190 crankpower...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Pa ja imam vartu, platio 3500din, garancija 25 meseci... dok su mi u drugim prodavnicama za neke za koje nikad nisam ni cuo, bezvezne marke, trazili 4000 i kusur hiljada :) Pre godinu dana ipo dana, a s obzirom sta je prezivela sad kad nije hteo dupali... sve i da crkne bice joj oprosteno i odato priznanje :)

Darko

jel ima neko iz BG-a , ko ume da zalepi trakice na felnama ?  placam uslugu , pivo , kurve , drogu , sta god .... ja sam ocigledno jedini mentol koji ne ume da zalepi trakice ? znaci , kao da je kvantna fizika jbt , nece i nece .. ili se odlepe , ili se nekako coljavo zalepe jajasto , ili unutrasnji rub se nabrcka pa delujo ruzno ...

sad cu da idem da ih skinem i nikada vide necu da probam to da radim ?

dakle , ako neko to ume da radi iz BG-a , i voljan je slepcu ( meni ) da zalepi trakice , uz odgovarajucu nadoknadu - javite se ...

megaidiot

Ja bi platio da mi skinu, imam neke sto se raspadaju ne lice ni na sta.
Citat: FANTOM poslato 07 April, 2017, 15:57
    Znam i ja da je VARTA top , al i ovaj odlicno vrsi poso i vise se vozim ja nego vecina mojih drugara sa naprcanim motorima i VARTINIM akumulatorima i motulom 7100 itd ... ;) Cela filozovija je voziti se a ne e imam motor 4 soma plus na gore al jebote nikako da sednem , po meni su oni siromasniji od mene za zivotno iskustvo i uskracenu voznju nego ja sa ovim "losim akumulatorom" ....  :P [cheers]
Svaka cast. [thumb_up]

stilgar

Citat: Darko poslato 07 April, 2017, 16:24
jel ima neko iz BG-a , ko ume da zalepi trakice na felnama ?  placam uslugu , pivo , kurve , drogu , sta god .... ja sam ocigledno jedini mentol koji ne ume da zalepi trakice ? znaci , kao da je kvantna fizika jbt , nece i nece .. ili se odlepe , ili se nekako coljavo zalepe jajasto , ili unutrasnji rub se nabrcka pa delujo ruzno ...

sad cu da idem da ih skinem i nikada vide necu da probam to da radim ?

dakle , ako neko to ume da radi iz BG-a , i voljan je slepcu ( meni ) da zalepi trakice , uz odgovarajucu nadoknadu - javite se ...
bilo u motolendu plastikica koja se koristi da se trake zalepe lepo. Ja je imam al je kod motoklasika trenutno, dogovori se sa njim pa uzmi od njega il kupi u motolandu.



Darko

Imam to ...
to su ravne trake , ovaj put sam probao s tom alatkom - ali kurac... posto je traka ravna , tj prava , prilikom lepljenja , brèka se unutrasnja strana trakice...

U stvari - ja sam glup , i radim nesto pogresno

mareskin

Citat: Darko poslato 07 April, 2017, 16:24
jel ima neko iz BG-a , ko ume da zalepi trakice na felnama ?  placam uslugu , pivo , kurve , drogu , sta god .... ja sam ocigledno jedini mentol koji ne ume da zalepi trakice ? znaci , kao da je kvantna fizika jbt , nece i nece .. ili se odlepe , ili se nekako coljavo zalepe jajasto , ili unutrasnji rub se nabrcka pa delujo ruzno ...

sad cu da idem da ih skinem i nikada vide necu da probam to da radim ?

dakle , ako neko to ume da radi iz BG-a , i voljan je slepcu ( meni ) da zalepi trakice , uz odgovarajucu nadoknadu - javite se ...

Meni je serbduck od¹tampao i nalepio trakice. Mo¾da da se njemu javi¹?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

kad sve poðe naopako.... :) pa i trakice :)

stilgar

Citat: Darko poslato 07 April, 2017, 17:23
Imam to ...
to su ravne trake , ovaj put sam probao s tom alatkom - ali kurac... posto je traka ravna , tj prava , prilikom lepljenja , brèka se unutrasnja strana trakice...

U stvari - ja sam glup , i radim nesto pogresno
ako provuces kako treba on odlepljuje donji deo a odstojnik ti daje pravac i lepi ides polako nema veze sto je ravna, sve su ravne te kupovne.



Lazic

Citat: FANTOM poslato 07 April, 2017, 15:57
Znam i ja da je VARTA top, al' i ovaj odlièno vr¹i pos'o i vi¹e se vozim nego veæina mojih drugara sa naprcanim motorima i VARTINIM akumulatorima i motulom 7100 itd... :) Cela filozofija je voziti se, a ne, e imam motor 4 soma plus na gore al' jebote nikako da sednem. Po meni su oni siroma¹niji za ¾ivotno iskustvo i uskraæeni su za vo¾nju nego ja sa ovim "lo¹im akumulatorom"....  :P [cheers]
Izvini, morao sam, hoæu d'umrem kad ljude mrzi da budu pismeni... :D :-*

UFF

Citat: Darko poslato 07 April, 2017, 16:24
jel ima neko iz BG-a , ko ume da zalepi trakice na felnama ?  placam uslugu , pivo , kurve , drogu , sta god .... ja sam ocigledno jedini mentol koji ne ume da zalepi trakice ? znaci , kao da je kvantna fizika jbt , nece i nece .. ili se odlepe , ili se nekako coljavo zalepe jajasto , ili unutrasnji rub se nabrcka pa delujo ruzno ...

sad cu da idem da ih skinem i nikada vide necu da probam to da radim ?

dakle , ako neko to ume da radi iz BG-a , i voljan je slepcu ( meni ) da zalepi trakice , uz odgovarajucu nadoknadu - javite se ...

mrzim to ali umem ja, da te zovem vise i nudim nesto nema poente jer uvek otvoris temu ko ima ovo ili moze da mi uradi ovo, ja se javim napisem imam, mogu, dodji a ti u medjuvremenu resis sam

i te kupovne su govno, odlepljuju se same, treba neko od reflektujuce folije da ti ih isece na kateru (seku ih kruzno i posle se lepe bez alata) , sto uglavnom nece jer ta folija ima u sebi opiljke aluminiuma i stakla pa im se brzo istupi noz, pravio sam vise puta nikad se odlepile nisu cak sam i otvorio temu o tome i kad ih vec pravis sto da budu tanke kao te kupovne ja ih pravim maksimalne koliko mi rub felne dozvoljava, imam i vektore ako ti trebaju a evo primera za ktm gde su bile siroke 13mm

sririna trake 13mm
srednji precnik ruba felne 445mm
unutrasnji precnik kruga trake 432
spoljasnji precnik kruga trake 458

http://s1.postimg.org/rt4m3vuhr/Sl1893.jpg

UFF

Citat: FANTOM poslato 07 April, 2017, 15:57
   Znam i ja da je VARTA top , al i ovaj odlicno vrsi poso i vise se vozim ja nego vecina mojih drugara sa naprcanim motorima i VARTINIM akumulatorima i motulom 7100 itd ... ;) Cela filozovija je voziti se a ne e imam motor 4 soma plus na gore al jebote nikako da sednem , po meni su oni siromasniji od mene za zivotno iskustvo i uskracenu voznju nego ja sa ovim "losim akumulatorom" ....  :P [cheers]

pre par godina dok sam skupljao motore kod mene je bilo ovako (bolje i od varte)

http://s29.postimg.org/lvi0d7x93/Image7325.jpg

a sad imam vartu a nemam kad da se vozim iako nemam posao  :(

http://image.prntscr.com/image/e6810b42b00c4475985154dbddf09e2c.png



Citat: Milos96 poslato 07 April, 2017, 16:11
Pa ja imam vartu, platio 3500din, garancija 25 meseci...

to neka za skuter? :D i sigurno nije AGM

Glava Dole

Nije AGM, obican kiselinski 12Ah, bas koji fabricki ide u njega, veci ne bi ni stao :) Sve sam pretrazio i onda me ovde usralo, samo sto sam cekao, nije ga bilo u radnji nego po porudzbini... one ostale nisam ni upamtio, neki nebitni nazivi za koje prvi put cujem, svi su bili preko 4000... isto kiselinski isto 12-ice...


ZEMZEM


DebeliZmaj

navedeni sajt navodi kosovo kao drzavu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Nikolaaaaw

Iz teme kad sam kupovao motor, vezano za nalepnice
Citat: zagadjenje poslato 24 Jul, 2016, 23:00
Ali ih ipak skini 😅 È3stitam na kupovini i da se nau¾iva¹😆
258 dana kasnije, mislim da sam popravio situaciju  :) "Drzac" centralnog nogara i podignut rezervoar ignorisite  [doh]


mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

Evo preuzeo Zephyra,promjenjeno ulje,filter,ocisceni i nastelovani karbovi...,prede...,povlaci bolje,mirnije radi...,jos rega slijedece sedmice....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
jin-jang