Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

kad vec menjash jednu izmenjaj sve ... taman i poziciju postavi led i zaboravi na te...
ako si malo bash rasplozen koji dinar potrosish .. ima i za stop i pozicije i sve da se uzme
led varijanta... i zaaaoboooravish ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

zamenio nosaè fudastera, stavio ¹ipku, ¹alta ko nov! sutra ¹tapovi i zadnji lanèanik i biæe mobilan. crko mi akumulator :(

FANTOM

   Kole imas jefine akumulatore 3600 din prodavnica ulja akomulatora i jos nesto u Krusevackoj :) Ako neko zna gde ima jeftinije nek napise :)

Kostić

exide èetri do  èetriipo ijade, lele... nem sad pare za akumulator. treba mi sutra jak imbus 12 na zajam da skinem toèak da menjam osovinu i ¹tapove. ako neko iz okoline ima i oæe da dodnese, vraæam za dan dva najkasnije u nedelju uveèe. digo sam motor na ¹tender i neko kamenje pa æu sa sinom. sutra mi sti¾u ¹tapovi. ustvari trebaju mi dva imbusa, jedan za kontru

Hurricane

Ne treba ti iMNbus, uzme¹ veliki ¹raf sa ¹estougaonom glavom da pa¹e, milim da je 17 ili 19, i savije¹ ga samo, savijeni deo koristi¹ kao ruèku a glavu ¹rafa ubacuje¹ unutra kao iNMbus kljuè...

Priznaæete jedna od boljih ideja...

;)

Glava Dole


Kostić

znam da mo¾e ¹raf, ali nemam ni ¹raf. i ne znam koliko ga je rade stego kad mi je menjao gumu. mo¾e i dve tri navrtke pa kljuèem, al ne bi da ne¹to sjebem te navrtke na osovini, skupo me ko¹ta osovina, a nema ih previ¹e u ponudi. ako ne naðem imbuse moraæu da ih kupim a nem vi¹e para. prc

Hurricane

..ne lupetaj, nema tu ¹ta da se sjebe, i svakako bi sjebao i iMNbusom isti kurac, pi¹em ti da ne kupuje¹ iNMbus, ako æe¹ da sjebe¹ sjebi, tvoja stvar ako si re¹io..

Kostić

tu sve mo¾e da se sjebe. stvar ima 28 godina i niko ne zna koliko je puta ¹ta skidano i menjano i kako je stezano. otiæu ujutro na pijac, tamo ima makar ¹rafova

Glava Dole

kako su na kawi sve zakomplikovali jbmti... da bi zamenio gumu treba ti veliki imbus koji se inace redje koristi pa ga retko ko i ima, da bi skinuo airbox ima da se napatis vise nego da uradis generalnu na yamahi... jbmti ludaka koji ga je projektovao...

stilgar

Citat: Milos96 poslato 06 April, 2017, 21:05
kako su na kawi sve zakomplikovali jbmti... da bi zamenio gumu treba ti veliki imbus koji se inace redje koristi pa ga retko ko i ima, da bi skinuo airbox ima da se napatis vise nego da uradis generalnu na yamahi... jbmti ludaka koji ga je projektovao...
malo vise postovanja za Kawu, vis da i pregazena pali radi i sa malo mastovitog majstorisanje ima da se vozi :) i ne treba mu 8X strana :)

Glava Dole

E nek si mi reko :)
Sto se kawe tice, kad stignu vile ja bih na njegovom mestu samo skinuo bocne oklope i prednju masku, far samo ostavi... izgleda kao da su plastike na farbanju ili privremeno skinute a duplo lepsi i teraj... da je moj ja bi ga tako vozikao... prosle zime sam imao ispravne plastike a mrzelo me da ga vratim, terao ga svakodnevno bez oklopa po poledici pa sta mi falilo :) Samo oklopi dole, druge vile i nista vise ja tu ne bi dir'o :)

FANTOM

    Ciak MOTO akumulator ja platio 3600 to je jeftinije nego taj sto si gledao a isto ce da ti vrsi posao .

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 06 April, 2017, 21:05
tu sve mo¾e da se sjebe. stvar ima 28 godina i niko ne zna koliko je puta ¹ta skidano i menjano i kako je stezano. otiæu ujutro na pijac, tamo ima makar ¹rafova

vidim vec unajavi tema KAKO SE NE ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: FANTOM poslato 06 April, 2017, 23:53
    Ciak MOTO akumulator ja platio 3600 to je jeftinije nego taj sto si gledao a isto ce da ti vrsi posao .

da li je pametno uzimati naj-jeftiniji akumulator ... za 1000din vishe mozesh dobiti
koji A vishe a mozda i jacu snagu pokretanje .. crank power kako vec zovu
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

malo li je laziæa, uragana, milo¹a xxx stranica i bradatog mrleta? kako se ne ¾ivi kao kosta? lako. ima¹ pare, ode¹ kod majstora, ne treba tema :)

debeli, ko nema pare, kupi ono ¹to je jeftino, ne zato ¹to je glup, nego zato ¹to nema pare, a vozi se. :)

DebeliZmaj

ma kole ako te krpi ok .. al glupo uzeti nesto sto cesh brzo menjati ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

ja kupio kod Mileta akumulator za 3.500 zimos.

Kostić

moj æe da prièeka malo. uvek negde ima neka nizbrdica... bitno da danas namestim ¹tapove a da ne budu pijani, a kako sam poèeo dan, ostaviæu to za nedelju ;D