Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


Glava Dole

Na slici deluje bas ko lim... al bez obzira, samo ti stavi flahove i teraj... ja blatobran i nemam, tablica mi je blatobran... pa sta joj fali... off jeste zajebaniji ali sigurno da veci udar trpi kad je kamencic pogodi pri 200kmh nego dok se vozikas po blatu 10 puta sporije :) Mada da si ga urnisao... jesi, jebo si mu majku [rofl] samo klasicni flahovi koje imas na bilo kom stovaristu, busilica, brusilica i brugija sestica... jednom sredis i ne razmisljas vise da li ces da je izgubis i posle budes morao da vadis novu saobracajnu, tablicu, opet registrujes i sta vec ide uz to :)


Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 03 April, 2017, 13:36
Pa kad jednom bude pustila, biæe bez 'ko'  [pop]
Imam i ja isti model E07, dot 2008 god, prvi put montirana pro¹log leta. A pre toga vozio polovnu ISTI model ISTI dot  :D ali pitaj Boga koliko km je ta veæ ,bila pre¹la. Na suvom su super ali na bilo èemu mokrom æao zdravo. I ispod 4C, nikad da se ugreje.
Na mokrom vozim k'o baba svakako, od kad nemam Anakee napred... ;D
E danas sam uspeo da dovedem u krizu Anakee 2 koja mi je pozadi od pro¹log leta, na suvoj zebri... :o U drugoj na 10.000rpm... ;D

Andreja

Zamenio gumu, prcnuo malo WD-a na kontakte zadnje pozicije, provozao se.. Sad idem opet :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

... i to je bilo to ¹to se asfalta i XR-a tièe, od sad samo off :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

Registrovao kineza 9500 din.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Andreja - Èek malo, kakvu gumu si zamenio kakvom?

Citat: Laziæ poslato 03 April, 2017, 17:32
Citat: lord_oblivion poslato 03 April, 2017, 13:36
Pa kad jednom bude pustila, biæe bez 'ko'  [pop]
Imam i ja isti model E07, dot 2008 god, prvi put montirana pro¹log leta. A pre toga vozio polovnu ISTI model ISTI dot  :D ali pitaj Boga koliko km je ta veæ ,bila pre¹la. Na suvom su super ali na bilo èemu mokrom æao zdravo. I ispod 4C, nikad da se ugreje.
Na mokrom vozim k'o baba svakako, od kad nemam Anakee napred... ;D
E danas sam uspeo da dovedem u krizu Anakee 2 koja mi je pozadi od pro¹log leta, na suvoj zebri... :o U drugoj na 10.000rpm... ;D
Ajde  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: viper poslato 04 April, 2017, 08:46
Registrovao kineza 9500 din.
Toliko i mene iza¹lo sa sve tehnièkim i gorivom do tamo i nazad  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

@Lord:
Ne znam da mi se ikad ranije desilo na suvoj zebri, ali nikad se nije ovako lepo vrteo do crvenog, jo¹ sam sipao 98 oktana... ;D

stilgar

kupio gume za suzanu, dunlop qualifier II u motolandu 194 evra par ako nekog zanima, a sutra mi stize didov lanac i lancanici od sekule.

DebeliZmaj

Citat: lord_oblivion poslato 03 April, 2017, 13:51
Btw, pre neki dan ostadoh bez repa. Tablicu æu da popeglam ali ne znam kako sad da je okaèim?







pa vezicama... pitaj lazica
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


mali_zmaj

Odvezao ga majstoru,znaci imam neki bag!! Ugasi se,i prc!! Kad vec izgubim nadu u sve,i krenem da zovem nekog sa kombijem da me pokupi,zlo upali i napravim,120 km bez problema..,i usput mali servis,kad je vec tu!!! Popizditis opsti!!!
jin-jang

Glava Dole


mali_zmaj

Naravno..,i ja sam znatizeljan..,mrzim te misteriozne kvarove..,znas kad mi je mehanicar rekao,da je bolje da nije upalio..,onda mi je lakse naci kvar..,ovako kad upali i sve normalno....   [neampojma]  sad mora ici redom....
jin-jang

lord_oblivion

Struja.

Citat: Laziæ poslato 04 April, 2017, 10:04
@Lord:
Ne znam da mi se ikad ranije desilo na suvoj zebri, ali nikad se nije ovako lepo vrteo do crvenog, jo¹ sam sipao 98 oktana... ;D

Oæe to tako, obièno pred smrt  [pop]
Pu pu pu, daleko bilo  :D :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Peða - zamenio zadnju unutra¹nju, probila je grana na livadama izmeðu Zuca i Prèina :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Merio(odokativno) ubrzanje od semafora do 100 u 29-om pored botanièke ba¹te... ;D

Jel ima neka aplikacija za Android koja glumi race logic ili slièno? Ima gps, kapiram da mo¾e. Ovako da gledam u brzinomer i merim vreme, dok zavræem, nikako ne biva... :D

rboban

Ride It Like You Stole It

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.