Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Meni su Mitas bile dobre na africi 2000 km max. Posle toga na bijelu liniju ni po suvom ne smijem. Ne znam sta da ti kazem na tu izjavu... ;D

Lazic

I ja sam to oèekivao...
Jako sporo se tro¹e, kad zabode¹ nokat, ostane trag u ¹ari, na minusima sam koèio prilièno o¹tro, sad vozim kao da me ðavoli gone, dr¾i za medalju... ;D Dodu¹e trudim se da ne koèim po beloj liniji na mokrom, ali to radim od kad ih imam... ;D
Opet i Afrika je 50 kila te¾a od klea, mo¾da to ima veze...

Boban_m

Ne trose se uopste posle par soma. Zato sto je plastika ispod ;D

E sad, mozda je ispod plastike opet guma ;D

ninja66

Citat: Boban_m poslato 30 Mart, 2017, 01:37
Ne trose se uopste posle par soma. Zato sto je plastika ispod ;D

E sad, mozda je ispod plastike opet guma ;D
Ili linoleum ?  :)

Lazic

Ne znam ali posle 20.000 dr¾i bolje nego ¹to je dr¾ala nova Anakee... :o ;D

lord_oblivion

Pa kad jednom bude pustila, biæe bez 'ko'  [pop]
Imam i ja isti model E07, dot 2008 god, prvi put montirana pro¹log leta. A pre toga vozio polovnu ISTI model ISTI dot  :D ali pitaj Boga koliko km je ta veæ ,bila pre¹la. Na suvom su super ali na bilo èemu mokrom æao zdravo. I ispod 4C, nikad da se ugreje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Btw, pre neki dan ostadoh bez repa. Tablicu æu da popeglam ali ne znam kako sad da je okaèim?





Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Nista sto smrt lepak ne moze da sredi :D :D :D

Andreja

Samo gomila vezica. Ne zajebavam se, ¹to da bude¹ gori od Æizala? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

A ja neuk vezivao paljenom ¾icom  [facepalm] Vezice i samo vezice  :D
Sad ozbiljno, kako da obesim tablicu na ovo a da je ne oduva prvi ¹oder na koji krenem?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Dva parceta flaha koje savijes kako ti odgovara i izbusis na svakom po 2 rupe... ali tako da hvata i ovaj lim koji drzi tablicu i blatobran... drugu stranu na ona 2 srafa koja su u ramu, vide se na slici... i to vise nema teorije da ikad mrdne :)

lord_oblivion

#4932
Aj slikaæu bolje kad doðem kuæi, ovako se ne vidi najtaènije. Ram gde su te dve rupe ¹to se vide, nije ram nego preèka od nosaèa torbi.
Vibracije u vo¾nji na tom delu su neverovatne, zato se i odlomilo prvi put pa sam krpio. Sad je neko izgleda ¹utnuo nogom dok je bio parkiran a ja dokusurio kad sam krenuo motorom, guma ga povukla i izuvijala sve.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

aha, sad vidim... ali sta ima veze, deluje cvrsto... ako otpadnu i torbe onda jbg, tablica ce ti biti najmanji problem [rofl] I sad je, koliko vidim, ovaj lim koji je i zadrzao tablicu tu usrafljen... samo napravis "armaturu" od debljih flahova, tablicu popeglas i teraj, nema teorije da vise mrdne :)

lord_oblivion

Ako sam dobro shvatio to sa flahiæima, mislim da ne mo¾e jer bi prvi ¹oder ispod toèka izbu¹io tablicu kao da je od papira.
Ali mo¾e recimo da se na te flahiæe stavi prvo limena osnova pa preko nje tablica. Ona bi ¹titila tablicu od kamenja. S druge strane, sve to bi bilo te¾e od originalnog plastiènog repa, ¹to opet nije dobro...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot

A da stavis tablicu negde drugde gde je kamenje ne dovata?

Glava Dole

Citat: lord_oblivion poslato 03 April, 2017, 15:37
Ako sam dobro shvatio to sa flahiæima, mislim da ne mo¾e jer bi prvi ¹oder ispod toèka izbu¹io tablicu kao da je od papira.
Ali mo¾e recimo da se na te flahiæe stavi prvo limena osnova pa preko nje tablica. Ona bi ¹titila tablicu od kamenja. S druge strane, sve to bi bilo te¾e od originalnog plastiènog repa, ¹to opet nije dobro...

Pa koliko vidim na slici vec imas lim ispod tablice... samo ispod tog lima stavis jedan kraj flaha, izbusis jos dve rupe kroz tablicu i lim... M6 ce biti dovoljan, plus sajbna i matica sa onom plastikom protiv odvrtanja u navoju... s druge strane izbusis gde ti je zgodno i uvrnes na ona dva srafa i  to je to... posle teraj po OFFu kolko ti dusa zeli :)

lord_oblivion

Zato sam i pitao za predloge i sugestije.
Sad mi je odlièna prilika za restajling repa koji imam nameru jo¹ od pro¹le zime da radim  :)

Ajde, dajte neku ideju.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

nano

Odstampas tablu na ledjima na majici.

lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 03 April, 2017, 16:24
Citat: lord_oblivion poslato 03 April, 2017, 15:37
Ako sam dobro shvatio to sa flahiæima, mislim da ne mo¾e jer bi prvi ¹oder ispod toèka izbu¹io tablicu kao da je od papira.
Ali mo¾e recimo da se na te flahiæe stavi prvo limena osnova pa preko nje tablica. Ona bi ¹titila tablicu od kamenja. S druge strane, sve to bi bilo te¾e od originalnog plastiènog repa, ¹to opet nije dobro...

Pa koliko vidim na slici vec imas lim ispod tablice... samo ispod tog lima stavis jedan kraj flaha, izbusis jos dve rupe kroz tablicu i lim... M6 ce biti dovoljan, plus sajbna i matica sa onom plastikom protiv odvrtanja u navoju... s druge strane izbusis gde ti je zgodno i uvrnes na ona dva srafa i  to je to... posle teraj po OFFu kolko ti dusa zeli :)
To ¹to ti ka¾e¹ da je lim, je plastika blatobrana. A i nema polovine, raspalo se i rasulo usput negde.
Ima samo onaj gornji lim na onom jednom ¹rafu koji ide kroz gornji deo tabice do preèke nosaèa torbi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.