Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 03 Mart, 2017, 09:10
Citat: kosta66 poslato 01 Mart, 2017, 01:44
ni to ¹to si naveo neæe da ti spasi nogu ako te neko nezgodno potkaèi. sirena oæe. kamionska. i mo¾da migavci. verovatno. da.
Ma i ja se slazem. Oprema je cisto bacanje para. Pogotovo cizme. Jaka sirena, opanci i litra vinjaka i zasticen si kao beli medved.
[rofl] [rofl] [rofl] Samo Kostiæ... :o ;D

Kostić

ja¹ta, evo ima pedesprva da je tako

Lazic


Gavrolini

I nema ko ne bi pozeleo da izgleda kao ti sa 50 godina. Mada postoji i ona stara  "budalu i bog cuva"  ali to se samo tako kaze.

Kostić

¹to? ja sam poznavo neke koji nisu imali pare za svemirske èizme i majti rend¾ers odela, kacige od pesto evra, a vozili se i po¾iveli lepo. dok kolko vidim, u ovo moderno svileno i nedojebano doba nemalo njih strada sa sve svemirskom opremom.

Kostić

ne sekiraj se za mene, umem ja da ¾ivim i bez da me èuva bog. nego ti da kupi¹ nove èizme i kacigu, biæe¹ lep¹i od mene

Lazic

Mislim da æu vas ostaviti da se muvate... ;D

Kostić


Gavrolini

Kacigu sam skoro uzeo novu. Cizme sam kupio nove u septembru ali mi se nisu svidele pa sam ih juce prodao i porucio nove. Bolje, lakse, lepse i skuplje. Jbg kad nisam stara kajla!

Kostić


Gavrolini


Kostić

nemam ¹ta da dodam, sve si reko. evo i ja æu budem deda za mesecipo. al bez majti rend¾ers odela. :-*

Gavrolini

Pa rekoh ja da je to samo bacanje para.

eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 03 Mart, 2017, 02:38
pitam te jer zna da iz auspuha iscuri malo vode usled kondenzacije , pa to napravi baricu ispod motora .

da bi bio siguran o cemu se radi skini plug provozaj pa vidi ? ?

nije aspuh garant.
antifriz je,sigurno,ali eto od juce do sad nema ni kapi....pa proveravacu redovno nemam sta drugo,iovako cu ga zameniti na kraj sezone,bice mu ujedno 2ga ili treca godina od kad sam ga stavio.

BOKYBOY

Citat: eclipse4 poslato 03 Mart, 2017, 20:08
Citat: PECA BMW poslato 03 Mart, 2017, 02:38
pitam te jer zna da iz auspuha iscuri malo vode usled kondenzacije , pa to napravi baricu ispod motora .

da bi bio siguran o cemu se radi skini plug provozaj pa vidi ? ?

nije aspuh garant.
antifriz je,sigurno,ali eto od juce do sad nema ni kapi....pa proveravacu redovno nemam sta drugo,iovako cu ga zameniti na kraj sezone,bice mu ujedno 2ga ili treca godina od kad sam ga stavio.

...eto vidis, samoporavilo se...vozi to brate malo vise i nikakvih problema neces imati, to je sve od stajanja... [cheers]

eclipse4

nadam se da jeste,jer do sada nikad nisam nasao antifriz ispod motora.....bas ono osmeh od uha do uha kako lepo upali al onda odjednom preskok srca zbog antifriza

Kostić

meni je na minus 14 kad sam upalio motor, ¹iknulo ulje iz creva, gore u glavi. kad se zagrejao, prestalo je. i sad kad je otoplilo ne curi. ako si imao veliki minus negde je crevo na ¹elni pustilo verovatno il ti je napuko blok ;D pu pu pu....

DebeliZmaj

ako je jak minus ...
a krene toplo ulje kroz hladno crevo ...
moze da bude cao zdravo crevo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

hvala majstor debeli zmaje, imaæu to u pameti sledeæe zime :)

DebeliZmaj

vidi i dalje imam opekotinu od vrelog ulja na desnoj nozi ... sve kroz radne pantalone ...
naucio sam dakle metodom licnog uvida ...
:)



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell