Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 01 Mart, 2017, 00:49
Eee, ovaj motor sam prao veæ dva puta do sad, mnoga moja vozila nisam oprao dva puta :) Kritiène situacije imam svakodnevno, kapiram da je mo¾da do mene  [zvizdi]

No comment  :D

Inaèe je dana¹nji dan bio lud i naopak, ¹to se tièe vo¾nje. Motorom ili kolima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

civilna oprema? misli¹ da æe neke jebaèke militaristièke pantalone da ti spasu nogu ako je neko nezgodno potkaèi? neæe. neæe ni vojnièke cokule. al ako svirne¹ sa kamionskom sirenom oæe :) mene je frajer izguro sa puta tako, nije mi radila sirena ;D

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 01 Mart, 2017, 00:53
Citat: Andreja poslato 01 Mart, 2017, 00:49
Eee, ovaj motor sam prao veæ dva puta do sad, mnoga moja vozila nisam oprao dva puta :) Kritiène situacije imam svakodnevno, kapiram da je mo¾da do mene  [zvizdi]

No comment  :D

Inaèe je dana¹nji dan bio lud i naopak, ¹to se tièe vo¾nje. Motorom ili kolima.
Logièno, divljao sam preko celog grada, popla¹io mi¹eve... ;D

Andreja

@Kostiæmlatilacprazneslame, civilna u smislu nisam nosio moto pantalone, jaknu sa protektorima i èizme. Vojne stvari ne tro¹im na motoru.

Sirenu takoðe nemam, kao ni migavce, retrovizore, killswitch i tako dalje.

Laziæu, divljaku!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Kostić

ni to ¹to si naveo neæe da ti spasi nogu ako te neko nezgodno potkaèi. sirena oæe. kamionska. i mo¾da migavci. verovatno. da.

Andreja

A brate, ako uleti¹ u govna, neæe te spasiti ni kamion a ne kamionska sirena.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Kostić


Kostić

talibane, ako svirne¹ pre nego krene¹ da pretièe¹, onaj ispred, ako te ne vidi, mo¾da te èuje pa se trgne. desi se ponekad i taka situacija, pa ne bri¹e¹ nogom prljava vrata od auta. a u septièku jamu mo¾e¹ da upadne¹ noæu, ako pijan ode¹ da sere¹ u neki poljski wc pa propadne¹ kroz daske. to jeste bruka, al posle bude sme¹no. kad te neko zakiti, posle ne bude sme¹no, nego stavi¹ migavce, ako neæe rukom da pokazuje¹ kad skreæe¹, ¹to meni uvek pomogne i kad dam migavac i turi¹ sirenu, pa svirne¹ pa krene¹ u obilazak, pod uslovom da auto ne vozi gluv èoek. a mo¾e da se desi da sedi¹ u gara¾i i da ti neki pijanac olupa motor, ili da ti padne cigla na glavu sa doma zdravlja, ¹to je ironija. i da baba ima kurac, bila bi ¹imejl, a ne deda.

Nikolaaaaw

Nije danas, ali u poslednjih nedelju dana  :)

-Sredjen hladnjak jer je kapao na jednom mestu, zamenjen antifriz
-Ulje u prednjim viljuskama
-Novi filter i crevo goriva
-Montiran nosac tablice i novi nogostopi
-Zamenjeni semerinzi na prednjim klestima, nova kociona tecnost
-KONACNO montirana okca posudica za kocinu tecnost
-Ofarbana prednja felna (zadnju nisam stigao  [doh])
-Ofarbane poluge kocnice i menjaca, imale su neke ogrebotine sto me nerviralo
-Detaljno oriban motor, zadnja viljuska, lancobran i sve sto je moglo bez kompletnog rasturanja
I nesto slika u prilogu  :)







viper

Svaka èast, e to volim da vidim lepo sreðen motor.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Nikolaaaaw

Hvala  [cheers] ali nije sredjen jos uvek, ide na farbanje na kraju sezone, sad nisam stigao, i felne su samo privremeno resenje dok ne uklopim boje, samo sam hteo da maknem onu crveno belu kombinaciju  :)

stilgar

Danas preuzo bandita, natovarili na prikolicu i oterali kod doktora da ga malo pregleda. :)


eclipse4

namestio akumulator,upalio kao da je leto sto bi se reklo na pola kljuca,ostavio ga da se ugreje,isterao napolje,proverio sve,obrnuo jedan krug po selu,vratio ga nazad u dvoriste i otisao u prostoriju u kojoj boravi preko zime,kad ono na plocicama dole,mozda nekih 10 grama antifriza....izadjem,pogledam u plug ili raonik ko kako zove,kad ono i tamo vlaga.

sta bi moglo da bude?
inace sam proverio sve sto se golim okom moze videti i nista nema vlazno... :(

proverim nivo antifriza sve ok na max

PECA BMW

si siguran da je antifriz ? da nije bila obicna voda ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

pa kao voda samo malo zeleno i masno.....dakle antifriz....rekao bih 99,9%

PECA BMW

pitam te jer zna da iz auspuha iscuri malo vode usled kondenzacije , pa to napravi baricu ispod motora .

da bi bio siguran o cemu se radi skini plug provozaj pa vidi ? ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Kod mene(a od vi¹e kantasakista sam isto èuo) obavezno na niskim temperaturama poène malo da curka, stane kad se zagreje... Ovih dana je veæ dovoljno toplo... Negde se ne¹to stegne na zimi pa propusti...

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 01 Mart, 2017, 01:44
ni to ¹to si naveo neæe da ti spasi nogu ako te neko nezgodno potkaèi. sirena oæe. kamionska. i mo¾da migavci. verovatno. da.
Ma i ja se slazem. Oprema je cisto bacanje para. Pogotovo cizme. Jaka sirena, opanci i litra vinjaka i zasticen si kao beli medved.