Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: UFF poslato 28 Februar, 2017, 12:27
odlicno =, cestitam
samo hoces li umeti ti ovo da vozis?
pa nadam se da moze da se vozi polako penzionerski :)

UFF

pa imam momenta kolko hoces, treba to iskontrolisati, a ima i masu, nije to ona bicikla koju si do sad vozio, nemoj da te opet vadimo iz jarka pu pu daleko bilo

stilgar

#4782
Citat: UFF poslato 28 Februar, 2017, 12:49
pa imam momenta kolko hoces, treba to iskontrolisati, a ima i masu, nije to ona bicikla koju si do sad vozio, nemoj da te opet vadimo iz jarka pu pu daleko bilo
ne brini tu skolu sam izucio :) trebace mi vremena da se naviknem na masu, (50 kila je tezi od ER5ice) zbog kocenja, al polako, nema zurbe, cela sezona pred nama. Lagano bez nervoze dok se ne naviknem, posle samo GASSSSSS :)

Glava Dole

Ma naravno, sve je stvar navike, kad sam ja sa TZR-ke seo na FZRku u pocetku sams e rvao s njom, morao da zovem caleta da je isteramo iz dvorista... kad se navikao malo ludovao ko biciklom :D

Cestitam inace, lep i ocuvan primerak  :)  [cheers]

Biker-Boy

Jes' 50 kg tezi od ER5, ali ima mnoogo bolje kocnice da to kompenzuju :)
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 28 Februar, 2017, 13:02
Jes' 50 kg tezi od ER5, ali ima mnoogo bolje kocnice da to kompenzuju :)


proslu sezonu sam vozio motor od 140 kila, trebace vreme da se naviknem al bice ok. Hvala svima jos jednom.

K0le




Oprao ga, skinuo ¹troku i so od vo¾nje zadnjih dana . Davno 'vako nije bio èist  :D

mrle


Hurricane

...i ne smejao se, ja kad vidim ovaj motor samo pomislim koliko je sreæan ¹to je na vreme utekao.. ;D

FANTOM

    E pa danas se malo zamastile ruke :D . Resio da montiram amortizer volana sto mi je poslao Goran Vojska . Nekako mi sportskiji izgleda sada motor  [yahoo]



    A posle toga voznja ceo dan po gradu , da se isproba kako sljaka ubo sam 120 km :)  i na kraju slicica sa usca  [cheers]




Lazic


FANTOM

     Jao Lazicu da te ne znam :P  ;D . Pa sta da mi se cini imao sam ga i pre samo sam ga sad zamenio jer su na mom crkli oni silenblokovi ...pa je cangrtalo stalno . A ovaj ima dobre silenblokove ako se tako i zove uopste :) .  Sto se mene tice radi isto samo je zategnuto sve nema da zveci .

Kostić

mi kad smo oti¹li da gledamo kanarinca, sve je bilo lepo, aj kupiæemo, al samo pod jednim uslovom. ako ima original zadnu plastiku, ako nema odosmo. èoek je upla¹eno i groznièavo kopao po ¹upi ured ledene zime nebili ga negde iskopo, da mu ne pobegne mu¹terija zbog banalne stvari. i ti ga skide. de skini i napred te fabrièke migavce i turi pikavce, mo¾da æe br¾e da ide i da izgleda opasno.

Kostić

Citat: FANTOM poslato 28 Februar, 2017, 23:47
     Jao Lazicu da te ne znam :P  ;D . Pa sta da mi se cini imao sam ga i pre samo sam ga sad zamenio jer su na mom crkli oni silenblokovi ...pa je cangrtalo stalno . A ovaj ima dobre silenblokove ako se tako i zove uopste :) .  Sto se mene tice radi isto samo je zategnuto sve nema da zveci .

nikad neæe da bude isto bez amortizera volana kao sa njim. sa amortizerom ne mo¾e¹ da se vozi¹ po ¹umi, al na putu æe mnogo da te spase a da toga nisi svestan

Andreja

Fantom je inaèe ba¹ mislio da vozi ¹umu sa ovim :P

Ontopic, ispu¹kirao ga, puk'o èetiri ¾etona, odvezao kod majstora da sredi neke sitnice i usput se zakaèio sa autom, preticao ga, on u trenutku re¹io da pretekne autobus pa me je udario boènim vratima po nozi. Probao sam da eskiviram ali da sam oti¹ao jo¹ malo levo, zalepio bih se za nadolazeæi autobus :D Sreæom me nije jako zakaèio i nije mi dodirnuo korman... A opreme nikad manje, kaciga, rukavice i civilna oprema. Posle 7 godina vo¾nje, prvi bliski kontakt :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

@Fantom:
Nisam imao motor sa amortizerom volana... Imao sam na bubi, znam kako izgleda kad rikne, svaka d¾omba ti otima volan iz ruku, i dobije vobl na 60kmh, d'umre¹ od straha kad ti se desi prvi put... ;D


@Taliban:
Mogao je da ti bude i poslednji... Mnogo mora da se pazi ba¹ u takvim situacijama... Zato najvi¹e volim da se provlaèim kad je gust saobraæaj, niko ne mo¾e da krene u preticanje, osim mene... ;D

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 28 Februar, 2017, 23:55
Fantom je inaèe ba¹ mislio da vozi ¹umu sa ovim :P

Ontopic, ispu¹kirao ga, puk'o èetiri ¾etona, odvezao kod majstora da sredi neke sitnice i usput se zakaèio sa autom, preticao ga, on u trenutku re¹io da pretekne autobus pa me je udario boènim vratima po nozi. Probao sam da eskiviram ali da sam oti¹ao jo¹ malo levo, zalepio bih se za nadolazeæi autobus :D Sreæom me nije jako zakaèio i nije mi dodirnuo korman... A opreme nikad manje, kaciga, rukavice i civilna oprema. Posle 7 godina vo¾nje, prvi bliski kontakt :)
Dao si 4 ¾etona da bi te neka budala ubila na pravdi Boga [doh]
Nikad vi¹e da ga ne pere¹, jesi èuo! Kad god ga opere¹, desi ti se neko sranje.


;D ;D ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

To nisam znao... ;D Moja vozila obièno useru ptice odmah posle pranja, ali to nije ni pribli¾no dramatièno... ;D

Andreja

Eee, ovaj motor sam prao veæ dva puta do sad, mnoga moja vozila nisam oprao dva puta :) Kritiène situacije imam svakodnevno, kapiram da je mo¾da do mene  [zvizdi]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Citat: Andreja poslato 28 Februar, 2017, 23:55
Fantom je inaèe ba¹ mislio da vozi ¹umu sa ovim :P

Ontopic, ispu¹kirao ga, puk'o èetiri ¾etona, odvezao kod majstora da sredi neke sitnice i usput se zakaèio sa autom, preticao ga, on u trenutku re¹io da pretekne autobus pa me je udario boènim vratima po nozi. Probao sam da eskiviram ali da sam oti¹ao jo¹ malo levo, zalepio bih se za nadolazeæi autobus :D Sreæom me nije jako zakaèio i nije mi dodirnuo korman... A opreme nikad manje, kaciga, rukavice i civilna oprema. Posle 7 godina vo¾nje, prvi bliski kontakt :)
jel ti radi svirena :)