Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 22 Februar, 2017, 09:51
sve mi se razdrmalo napred, ceo dr¾aè se cima 10cm gore dole sa sve cajgerima i farom. Juèe ga dobro oblepio selotepom. Danas æe da padne skidanje svega od napred, pa æe biti posla i za Brku. A znajuæi sebe, voziæu ga kao street f. du¾e vreme.


Moraæu da otvorim temu "Kako se ne sreðuje ZZR"
Jedva èekam... ;D

Major

Citat: stilgar poslato 18 Februar, 2017, 14:34
Citat: Major poslato 18 Februar, 2017, 12:36
Upalio sam zveri :)
nemoj da zezas Cacanina tvoje zveri se ne racunaju ko motori imaju elektroniku ko space satl 😀

[rofl]

Kostić

sipo neki dan litar benzina u motor, teo da ga dignem na ¹tender, on uhvati stranu de æopava, oma¹i drugu, on padne na mene, pet minuta poku¹avo da izvadim ¹tender, ¹utiro ga, na kraju ispo, nekako ga ubodem i dignem, upalim, i¹altam rukom jendvatri brzine, ok, radi jipiije! i pukne mi kièma tridana jedva hodam.

mrle


Kostić


UFF

kakav vlasnik taki i motor
da znas da licite :D

PECA BMW

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2017, 22:17
kakav vlasnik taki i motor
da znas da licite :D

ja sam i pomislio da ovo kosta na sliku  ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

Na zadnjoj slici je spreman za sutra¹nju vo¾nju. Jebe me ¹to nemam far. Ne znam ¹ta da ubud¾im?
Skinuo sam i rezervoar da pogledam i ispalo mi neko crevo sa filterèiæ em dal od iberlaufa, nisam ga ni vratio.
Kako se skida filter ulja, ne¹to mi zavuèen.

Kostić

¾ilava je stara krava. japan (mazda) vs japan...


nano

 :o [clapp]

to su 80/90e nemos mu nista, a ovi novi... Koliko sam na netu video samo zx6/10 da je pukao ram na varu od udara, a matori samo vilu ispravis i cao.

Darko

Boli te kicma , al zato guras danas uzbrdo , sve se pusi .... hahahaha

A kad izadjosmo , 15 min ne moz se povratimo ... hahahahaha

Lazic

#4691
Citat: UFF poslato 22 Februar, 2017, 22:17
kakav vlasnik taki i motor
da znas da licite :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] prevrnuh se od smeha, dva kretena, oba kupila salonske primerka, oba ih odma' dovela u ovo stanje, i to tuðom krivicom... :o :o :o

Aaaa, upi¹aæu se od smeha... ;D ;D ;D

Kako ih ja obojicu volim...  [srce] [srce]


E da, juèe krpio lonac selotejpom... :o :D Dr¾i jo¹... :D



stilgar

#4692
Citat: mrle poslato 22 Februar, 2017, 22:22
Na zadnjoj slici je spreman za sutra¹nju vo¾nju. Jebe me ¹to nemam far. Ne znam ¹ta da ubud¾im?
Skinuo sam i rezervoar da pogledam i ispalo mi neko crevo sa filterèiæ em dal od iberlaufa, nisam ga ni vratio.
Kako se skida filter ulja, ne¹to mi zavuèen.
ako ima plastican duguljast filter onda je za grejanje karbova

Kostić

Citat: Darko poslato 22 Februar, 2017, 23:27
Boli te kicma , al zato guras danas uzbrdo , sve se pusi .... hahahaha

A kad izadjosmo , 15 min ne moz se povratimo ... hahahahaha

da bi ti posle po sata do¹o motorom. ispala mi du¹a uz onu brde¹tiju ;D

Kostić

Citat: nano poslato 22 Februar, 2017, 23:14
:o [clapp]

to su 80/90e nemos mu nista, a ovi novi... Koliko sam na netu video samo zx6/10 da je pukao ram na varu od udara, a matori samo vilu ispravis i cao.

ram nije puko, al mi se èini da je naprso uz sam var, ako to nije prljav¹tina, æorav sam i ne vidim, a neæu ni¹ta da dirram dok ne doðu procenitelji. al isti kurac ako ga savije ko i da ga je polomio. ja ne bi vozio ispravljan ram, mislim bi, al 50 na sat ;D a prednja vilju¹ka je savijena u èetiri dimenzije i u osam pravaca ;D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

stilgar


stilgar

nista. i juce a i danas idem da se vozim, cekaju me nove gume da montiram, zmigavci napred posto sam stavio malu masku, stitnike za ruke da montiram napokon stoje mi godinu dana...al mi se ne da :) ima vremena kad se izvozam malo da zadovoljim dusu :)

mrle

Citat: stilgar poslato 23 Februar, 2017, 01:41
Citat: mrle poslato 22 Februar, 2017, 22:22
Na zadnjoj slici je spreman za sutra¹nju vo¾nju. Jebe me ¹to nemam far. Ne znam ¹ta da ubud¾im?
Skinuo sam i rezervoar da pogledam i ispalo mi neko crevo sa filterèiæ em dal od iberlaufa, nisam ga ni vratio.
Kako se skida filter ulja, ne¹to mi zavuèen.
ako ima plastican duguljast filter onda je za grejanje karbova


ide iz airboxa negde dole, bio mrak, nisam mogao da vidim gde. Tanko crevo, tanak folter, slikaæu.
Nego, ima li neko da mi odgovori za filter ulja. Da li kad se odvrne mo¾e da proðe izmeðu grana ili postoji jo¹ neka fora (sem skidanja malog hladnjaka i grana).

Jutros zavergla, upali i ugasi se i posle ni da zavergla. Gurnem ga malo, ni¹ta, uzmem na kablove, prebacim na rezervu, verglao du¾e i upalio, sada radi ok. Da li je moguæe da nije hteo da vergla zbog nedostatka goriva? Ili sam mune¹to sjebao kada sam skidao rezervoar i tumbao ga, pa se kawa kasnije samopopravila?

mrle

@uff

Hajde mi sve ovo o kawi prebaci u temu "kako se ne popravlja zzr". Biæe tu svaèega, oseæam.