Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Meni ih je toliko riknulo do dvadesete, a ti si mnogooo stariji. Imas vremena da nadoknadis :)

Kostić

Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 01:57
:D :-* Ima¹ zahvalnicu u temi za zahvalnice... :D


@Gavra:
Æuti jebo te patak, dosta mi je zaribavanja motora za tri ¾ivota... :D
Jedan na Bubi, jedan na Askoni, dva puta isti na kleu, jedan na gejmobilu... I svi mojim gre¹kama... :o ;D

meni je na fiæi  izletela glava kod zmaj pumpe na nekih 9.800 obrtja. poèupala ¹rafove i udarila u haubu.  ;D

Lazic

Jebote, 'ladno sam proèitao "polupala farove"... :o Reko' ¹ta sad baroni¹e ovaj Kostiæ... :o :D
To jo¹ nisam izveo, moji svi agregati su zaribavali tiho... ;D




@Gavra:
Dobro je, nisam najgori... :D

Èak me i klepetalo je prilikom oba zaribavanja dovezlo kuæi... Tj, drugi put 300 metara do kuæe... :D

Major


mali_zmaj

Laziæu pa ¹to ne ugradi one ¾migavce,kad si veæ grunfovao KLE-a..,pa daj za ¾ivota da ih vidim na Klepatalu!!  Mislim Kle i Srbije ¾mige iz RS-CHINA with love!! :*
jin-jang

Lazic

Znam i Uragan me juèe zajebavao ¹to nisam stavio retrovizore ¹to mi je dao, jbg ne sti¾em, a ovi bangavi mogu i da padnu da mi ne bude ¾ao... :D

Glava Dole

Ali brate znaci isti smo... ja se i ne secam kad sam kupio migavce, mozda ima i godinu dana... i evo novih na polici a meni zadnji levi skroz otpao i jos vise zice, desni ne radi, sa prednjih otpala stakla ;D Al u svakom slucaju oni su mi sad najmanji problem...

juga

Citat: Hattrick poslato 15 Februar, 2017, 22:39
Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 20:35
! No longer available

:o :o :o

Jebo majku ako ste vi normalni  [rofl] [rofl]
Miiii? Ma jok odakle ti ta ideja! Htedoh da ga nagovorim da dr¾i èep od piva, al, ko velim, popili smo malo!

juga

Bila je dobra ekipa, skupili se onako nièim izazvani!

Lazic

Dr¾ao bi ja i èep bez preterane frke, ali velim, popili smo malo... ;D

BOKYBOY

Citat: juga poslato 16 Februar, 2017, 16:26
Bila je dobra ekipa, skupili se onako nièim izazvani!


...zao mi je sto nisam bio da Vas vidim, nisam ni znao da cete da se skupljate, slabo ulazim na forum...  :(

Ja danas namontirao aku na Tandzaru, upalio (na cvrgu naravno, iako nije Onda)  :P , proverio pritisak u gumama i ubio stotku km...cak sam i opeglao tamo do iza aerodroma i nazad 280 +
...ma laze cajger mamu mu garant, nije bilo preko 180, ne moze toliko po prospektu...  ;)

mrle

Isprskaolanac wd-om. Sutra ujutru na posao, da se samo oèisti, pa da ga nauljim

Kostić

skino ¹altalicu, nema joj spasa, pukla ¹ipka na obe strane, ne mogu da se vozim :(

zanimljivo, sa druge strane je otkinuo jedno tri èetri samtima od fudastera, a nije puko nosaè. njanja mi to vario letos. al ga je zavario vala...  ;D


Andreja

Jebo me patak, kud ne ustadoh... Vidimo se ujutru u gara¾i :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: juga poslato 16 Februar, 2017, 16:25
Citat: Hattrick poslato 15 Februar, 2017, 22:39
Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 20:35
! No longer available

:o :o :o

Jebo majku ako ste vi normalni  [rofl] [rofl]
Miiii? Ma jok odakle ti ta ideja! Htedoh da ga nagovorim da dr¾i èep od piva, al, ko velim, popili smo malo!

pa nek ga drzi klestima

juga


Poljanac92

Dopumpali gume, Ljupche92 registrovao, okrenuli 170 km danas :D :D

Preticao sam i kad nisam morao :D

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Biker-Boy

Ej bre CBRovci, mogli ste malo i do Backe da svratite :)
I feel the need..... the need for speed !!!

ljupche92

Citat: Biker-Boy poslato 17 Februar, 2017, 19:39
Ej bre CBRovci, mogli ste malo i do Backe da svratite :)
Kad jos malo otopli, mozda i tamo dodjemo na   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]