Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 10:30
@Hoh¹tapler:
Pra¹ina? Èetkice? Tvoja be¹e bila mlaða par godina od klepetala koji osmu godinu(kod mene) stoji na ulici... :D



Nije to ulièna pra¹ina veæ pra¹ina sa èetkica, zalepi se za rotor. Nisam sliko, sl. put æu. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Darko poslato 14 Februar, 2017, 16:36
Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2017, 15:45
Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2017, 19:51
Jbt, dal' je moguæe da æu veæ sutra da se bacim na pos'o... ;D Izbaksuzirah... :D
Bilo mnogo hladno u subotu, sutra ¾urka kod Juge... :D Ko hoæe da podjebava, dobodo¹ao je ako donese pivo... ;D

uuuu ,al si nas pozvao , do kurca ..  ;) ;) ;)

onako diskretno , cisto da napise , i to u temi "sta ste uradili na svom motoru"  .....

hahahaha
Lepo sam napisao nego ne prati¹. Menjam semeringe i ulje u vilju¹ci, ulje u motoru... :D Ko hoæe da podjebava, dobrodo¹ao je ako donese pivo... ;D

Darko

Aaaaaa , to li je ...
Moze moze , kad radite to ? Ocu da vidim kako se menja ulje u viljusci

Lazic

Trebalo bi pre podne... :-*


@Hoh¹tapler:
Klepetalo 21 godinu od èega najmanje 7 na ulici, ki¹i, snegu ledu, samo sam jednom poprskao wd-om dugme za start, kad sam morao malo jaèe da ga pritisnem... :D Pre par godina... :D

Andreja

Ako se nateram da ustanem, eto i mene da vas zajebavam.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Nateraj se, to æe trajati dosta sati... :D

Andreja

Radim od tri, i da doðem u 11, nije greda :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


stilgar

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 10:45
Kreæem put Zemuna... :D
cekaj jos malo jos je minus, kazu bice danas 7+1 nemo da nam se smrznes

Lazic

#4629
Umro sam, ali samo mi je jo¹ ostala koèiona teènost... I mogu na kraj sveta... :D Slike posle, kad vaskrsnem... :D

Za poèetak idemo od kraja... :D

Kad smo zavr¹ili malo se pucalo po radionici, ja sam pokazao da mo¾e da se ima poverenje u neèije sposobnosti, u ovom sluèaju u o¹tro oko mlaðanog lovca Jugoviæa... :D :D :D


! No longer available

Lazic

#4630
Malo sam vaskrsnuo... :D


Pre neki dan napisah ¹ta planiram da uradim na motoru, pojma nisam imao koliko je to posla... :o ;D

Spisak radova za ovu sezonu:
Ulje u vilju¹ci posle 5 godina
Semerinzi vilju¹ke
Ulje i filter za motor
Koèiona teènost posle 7 godina(kod mene)
Kablovi od sveæica

Ostalo je jo¹ da zamenim koèionu teènost(kad jo¹ malo otopli) i kablove od sveæica, a neplanirano mi Jugoviæ predihtova deklu alternatora koja curka veæ 3 godine... :D


U subotu je trebalo da odem do Juge ali minus sa onom ko¹avom je bio odluèujuæi faktor da odem kolima i da umesto da radimo. omlatimo 5, 6 piva... :D

Danas praznik, sunce, ko¹ava stala, sve se sklopilo osim temperature, mada definitivno prolazi zima, uz iole pristojnu garderobu, mo¾e i da se u¾iva u vo¾nji... :D Jugoviæ reèe, ajde dolazi, budan sam... I kako da ga odbijem...? :D

Spizdim do Zemuna, nekako popnem motor na dizalicu iz 3 poku¹aja i aj polako... :D

Ceo dan je Jugoviæ pizdeo na mene ¹to konstantno poku¹avam da radim istovremeno 5 stvari, ali jebiga, takav sam, rasejan i pogubljen i u strahu da æu ne¹to zaboraviti... U jednom momentu zamalo krenuh da sipam ulje u motor pored skinutog dekla... :o :D [facepalm]

Ispu¹taj ulje, skidaj filter, odvijaj ¹tapove, otkaèinji sve i sva¹ta, kao na ekserima, èak sam i dva mesingana zippa ispolirao... :D

Jedini seks je bio sa mislim levim ¹tapom koji je odbio da se rasklopi i tu sam na momenat pomislio da æemo prdnuti u èabar, ali odvi ga Juga sa polugom od metar... Prokleti inbus 12 je krenuo da oblajzne... :o

Naravno, vrlo brzo je popravka prerasla u radnu ¾urku sa plastiènim vezicama, pivom i vazdu¹nom pu¹kom i pi¹toljem... I to dok smo poku¹avali da "radimo"... :o

Sve vreme sam ponavljao, ni¹ta nismo uradili ako neko ne bude upucan danas... :D I niko nije upucan, èak ni ja... ;D

Hvala svim mojim divnim ludacima koji su mi enormno ulep¹ali ovaj zimski dan... :D  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [srce] [srce] [srce] [srce]







































Iz nekog razloga i slike idu naopakim redom, al' to je valjda normalno za mene... :D


Za kraj dana, veèernja vo¾nja do Zvezdare po minusu, sa vilju¹kom koja za promenu radi k'o bombona... :D :D :D


edit:
Za ne verovati, nije bilo vi¹ka ¹rafova... :o ;D




Lazic

Visoko patinirani mesingani zippo upaljaèi, levi iz 1989-te, desni iz 1988-me, oba predratne replike, sad oba visoko polirana, samo ne smem da ih pipam... :o ;D Logièno... ;D




Glava Dole

Osvezeno klepetalo taman za sezonu, mislio da pitam gde su slike kad ono eto zanimljivog i opsirnog posta :D Bilo vama lepo pored klepetala, nema sta, vidi se dobro raspolozenje u vazduhu :)

Hattrick


Gavrolini

Gle sad kad klepetalo prolupa...jednostavno nije naviklo da bude sve novo.

ЯЭВОЛУТИОН

juga nije iz labaratorije...vata cekoc za drvo a ne za gvodje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 15 Februar, 2017, 22:48
Gle sad kad klepetalo prolupa...jednostavno nije naviklo da bude sve novo.

To je i meni palo na pamet :D
Èudi me da je juga i¹ta mogao da uradi sa ovoliko "smetala" i naopakom mu¹terijom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

I dok su svi redom pucali preko na¹ih glava... :o ;D Èak i mi povremeno... :D :D :D

Ivan budz junior

Super ekipa bila danas! ;D znaci ponovo radi bioskop ili ti laboratorija  ;D

..lepo sam ja dao predlog tatku na preduzece, da se Lazicu podmaze i disk sa tovatnom masti  ;D da se usvoji korporacijski sistem, i da idemo na kvantitet a ne na kvalitet, tu lezi zarada!
cesce bi svracao i donosio pivo  ;D

Lazic

:D :-* Ima¹ zahvalnicu u temi za zahvalnice... :D


@Gavra:
Æuti jebo te patak, dosta mi je zaribavanja motora za tri ¾ivota... :D
Jedan na Bubi, jedan na Askoni, dva puta isti na kleu, jedan na gejmobilu... I svi mojim gre¹kama... :o ;D