Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Darko poslato 05 Februar, 2017, 14:02
@peca - sto teza ? Ako mislis na diskove , skini ih .. i inda je dosta lakse

pa ja bas to gledao da izbegnem ali izgleda cu morati , taman da ih ne zamasnim teflonom ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

jevta


PECA BMW

Lack Protektor , a sadrzi teflon u sebi , mnogo dobra stvar . Posle mazanja tim je povrsina ultra klizava a nije masna pa ne hvata prasinu , vodu a ma bas nista .
Ja time "ceo" motor premazem i skoro ne moras ni da ga peres godinu dana , mnogo se teze prlja a extra lako se opere ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

prednja vilju¹ka kriva na unutra, kriva u sredini ko x noge, oti¹la u ausvikl i jedan ¹tap se okrenuo i zaglavio disk. radi ali glavi i propi¹ala ulje. zadnja vilju¹ka u osovini u ramu oti¹la oko dva cma unutra na levoj strani, mali ram kriv. mislim da je glavni ram nekriv, ne vidi se nigde, ne vidim ni pukotine, tvrd je stari pacov ;D kontam, ako zamenim prednju vilju¹ku, sa sve toèkom i diskovima, mislim da je iskrivio diskove, osovinu zadnje i eventualno celu zadnju i komplet zadnji ram, mo¾da bi vredelo popraviti ga ako ostane u osi. plus plastike, nosaè fara, far, levii hebl, rezervoar, ¹altalica, dr¾aèi plastike i jo¹ pokoja sitnica. jedino celo je agregat. nema ni jednu ogrebotinu.

mali_zmaj

Ako je kriv ram...,jedino mu Havarija pomoci moze,ako se sjecam on je ispravljao ramove..,a ako mu ni on ne moze pomoci,ne isplati se to popravljati...
jin-jang

Glava Dole

Prodas agregat, elektroniku koja nije jeftina, uzmes pare od osiguranja i bice taman za drugi i jos ti mozda i ostane :D

Andreja

@Gavra,
gume su mi bile na 0.8 (z) i 0.6 (p) bara...

Nisam imao vremena da promenim toèkove, ovo mi je bila prva (i jedina) vo¾nja, tek tada sam shvatio da mi ne rade ¹topaljka i pozicija :D Dakle nisam imao vremena uop¹te da se posvetim motoru. Ovih dana æu da prepakujem toèkove i vidim ¹ta je sa sijalièkom :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: aæimo poslato 05 Februar, 2017, 15:46
Opet si nesto cackao u zgradi?
Jok, 50 godina im je + stambeno koje boli patka... Dobro me podseti da im se naèestitam mile nove godine na fb...

stilgar

provozo jedno 50-60 km hondu da i ona vidi sunce, i svratim na usce na kafu. Motoristi ko u aprilu posle 10 dana kise sve u grupama po 5-6 motora sa voznje. Kakava lepa guzva i galama, praznik za oci i usi. Nazalost jos sutra samo lepo vreme a onda opet zima :(

Mil@n

Citat: PECA BMW poslato 05 Februar, 2017, 12:17
Posle dva dana trljanja jedna felna gotova , ja osmislio nalepnicu :D  sve ispolirao i premazao teflonom . 

e sad jos onu tezu felnu da odradim :(

Au brate, super ti je ovo ispalo  [balavi] [clapp]
Iz koliko delova je nalepnica i ko ti je pravio...i kako nanosi¹ taj lak, 'de kupuje¹...

Grof

Provozao se do mi¹eluka, smrzao se ali sme¹ak na licu.
P.S. Probao da gasiram malo ali klizi za sve pare :(

Lazic

Kakve bre to gume imate? Èek, mo¾da se ne klizam jer sam se ugojio... :D

PECA BMW

Citat: Mil@n poslato 05 Februar, 2017, 22:07

Au brate, super ti je ovo ispalo  [balavi] [clapp]
Iz koliko delova je nalepnica i ko ti je pravio...i kako nanosi¹ taj lak, 'de kupuje¹...

Pa ovo je iz vazdan delova valjda 42 , ja crtao pa dao liku u nisu da mi stampa ( naso ga na KP ) radi te trakice , sad vidim nudi tamo moj dizajn i drugima :(

a nije to lak , vise je kao neka polir pasta , jbm kako da ga objasnim , recimo premazem rezervar time i mnogo se teze grebe , mislim na one site ogrebotine od tank torbe i rajfisusa .

ovo je to sredstvo i bukvalno je ovako klizavo  :

! No longer available

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ako ti smeta, daj broj da mu objasnim da to nije lepo...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 05 Februar, 2017, 22:38
Ako ti smeta, daj broj da mu objasnim da to nije lepo...

ma jok zovem ja DZ u pomoc :D uz jedno osiguranjce :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Daj stvarno broj i zvace ga vise nas da mu objasnimo da hoces unikat i da prestane da nudi inace ce biti problema i gotovo :D Zasto da zaradjuje na tvom trudu bez tvoje saglasnosti :D

aæimo

Jes, zabole ga iza usiju.

Osim ako je sa foruma lik pa je skroz korektno da % ide na hosting MM.

lord_oblivion

Citat: PECA BMW poslato 05 Februar, 2017, 19:24
Lack Protektor , a sadrzi teflon u sebi , mnogo dobra stvar . Posle mazanja tim je povrsina ultra klizava a nije masna pa ne hvata prasinu , vodu a ma bas nista .
Ja time "ceo" motor premazem i skoro ne moras ni da ga peres godinu dana , mnogo se teze prlja a extra lako se opere ...
To moram ja na ovog mog (motorèe  :D ), taman protiv blata.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Gde ima da se kupi to?

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

uh to je pitanje jako tesko , ja imam neke stare zalihe , bese to jos 90-tih se prodavalo , a sad ?

https://www.okazii.ro/ws-platinum-lack-protector-tot-setul-laveta-si-instructiuni-a32254475

verovatno sad ima neka zamena ili se drugacije zove ?

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !