Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: mkt poslato 17 Januar, 2017, 23:50
Citat: Hurricane poslato 17 Januar, 2017, 20:43
..hehe, jel to pak treger da ne oduva vetar najlon?

Tako i ja isto, samo ¹to sam ja uzeo onaj debeli molerajski najlon 300 din, bolje od bilo koje ce(i)rade  ;D
jeste pak tregeri sa buvljaka koje cu verovatno moci da bacim na prolece posto su losi i brzo trule
taj moleraski cu i ja da nabavim posto je debeo i mozes sam da iskrojis velicinu
jedino sto je providan



ovaki maslinasti:


Andreja

Volim ja scramblere, dirt trackere, cafe racere i sve to ali najbitnija mi je funkcionalnost, estetika na drugom mestu :) Al biæe i neki ruèni rad jednom, iz moje gara¾e... :) Hvala lepo!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Lazicu dacu ti ja jednu ceradu da pokrijes kleisu samo da je iskopam negde u garazi :)


UFF


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2017, 00:54
Ako mogu kola bez gara¾e, mo¾e i kle... ;D Pa nije on mene kupio, majka mu stara... :D

@Mali zmaj:
Kakvo bre navlaèenje goriva, pa nije mu rezervoar ispod gepeka...? ;D Ovaj zavejani, pali na kvrc... ;D
ne radi tebi vakum... ,pa ti puni karbovi uvjek..hah hahaa  ,¹ala mala..
jin-jang

Major


stilgar

Citat: Major poslato 18 Januar, 2017, 14:15
Citat: UFF poslato 18 Januar, 2017, 14:04
on NECE da ga pokrije

Ma hoce samo ga mrzi :)

kad svrati u radnju i preracuna cenu cerade u pivo onda se ne isplati pokrivati motor :)

PECA BMW

Citat: UFF poslato 18 Januar, 2017, 14:04
on NECE da ga pokrije

aha tako i banderas nije hteo ... pa vidi sad .. iscure kompresija ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major


Glava Dole


Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 18 Januar, 2017, 14:09
Citat: Laziæ poslato 18 Januar, 2017, 00:54
Ako mogu kola bez gara¾e, mo¾e i kle... ;D Pa nije on mene kupio, majka mu stara... :D

@Mali zmaj:
Kakvo bre navlaèenje goriva, pa nije mu rezervoar ispod gepeka...? ;D Ovaj zavejani, pali na kvrc... ;D
ne radi tebi vakum... ,pa ti puni karbovi uvjek..hah hahaa  ,¹ala mala..
To si u pravu... Dr¾e karburatori... ;D




Citat: Major poslato 18 Januar, 2017, 14:15
Citat: UFF poslato 18 Januar, 2017, 14:04
on NECE da ga pokrije

Ma hoce samo ga mrzi :)

+1 ;D

mrle

Poslednji put vozio ZZR-a za Deda Mrazove. Od tada stoji u gara¾ici, smeæari gde ostali dr¾e bicikle, zimnicu, ja sam kom¹ije oterao i smestio motor. Zajednièki je zid sa mojim stanom, jeste hladno, vidim da je neka voda zaledila na podu, ali mislim da je bolje nego napolju. Probam juèe da upalim, na treæe-èetvrto verglanje krene da se javlja, upali, digne obrtaje pod saughom na oko 3.000, svi cilindri rade, meni odmah osmeh i neko bla¾enstvo. Ali, jbga, posle nekih ni minut rada krenu obrtaji da padaju, dok sam se okrenuo, spustio neku kesu, ugasi se. Posle toga probao da upalim pod saughom, èekao, bez saugha, posle pola sata opet, ni¹ta, vergla punom snagom dok nisam oslabio akumulator (koji je skroz nov i jak). Samo je pucnuo na auspuh, vi¹e prdnuo bez saugha, a poslenji put sa saughom zamalo da sastavi, èuo se i ni¹ta.

Lazic


mrle

ima goriva, mada sam ga bacio na rezervu za svaki sluèaj.

PECA BMW

Mrle ,   tako je i milos poceo ista situacija , da sikines ti glavu da vidis sta je ?  kazes dobro vergla lagano , da nije kompresija ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

Citat: PECA BMW poslato 20 Januar, 2017, 13:18
Mrle ,   tako je i milos poceo ista situacija , da sikines ti glavu da vidis sta je ?  kazes dobro vergla lagano , da nije kompresija ?
ne zajebaj. Lepo je upalio i radio i stvarno kao da je ostao bez goriva, moguæe da je negde neko sito podledilo, zaèepilo. Pustio sam ga na rezervu, a ima goriva, onda moguæe da je sito u rezervoaru na dnu problem. Probaæu danas sutra da nije na rezervi.

PECA BMW

Verovatno je radio dok je imao goriva u loncicima karba , kad to potrosio on stao .. verovatno je problem oko dovoda goriva  , ceka te skidanje rezervara i ciscenje slavine pa sve i da motor proradi .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska


Glava Dole

Vrlo slicni simptomi kao kod mene... prvo dovod goriva dobro proveri, slazem se sa pecom da je najverovatnije to... pa kad to eliminises(ako ne bude i dalje hteo) nemoj da se mucis ko ja prvo danima bespotrebno nego odma izmeri kompresiju za svaki slucaj... ja kupio i svecice i pick up i posle izmerim kompresiju ona svega 2 bara... a vece pre toga doterao motor u svoje dvoriste normalno pa zato sumnjao da je to(delovalo mi prosto nerealno), i tad je prvi put na kratko zabrundao pa se ugasio, posle jos teze, onda je puhnuo i kraj od tad pa sve do danas traje ova jebanijada :D Tako da nista nije nemoguce... i revolucija rece isto neki cbr upalio normalno, puhnuo, i nema vise kompresiju, trazi u FZR necedupali temi...

goranvojska

a to ti neka kap vode zaledila.ne se sekiraj.sacekaj da otopli i radice bez problema.ne trazi problem gde ga nema.