Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Laziæu gde æe ti manijaèka du¹a  :D

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

Citat: Laziæ poslato 17 Januar, 2017, 16:49
Toplo nego ¹ta... ;D



Upozorenje, uznemirujuæi sadr¾aj... ;D














aj kad smo skupljali nekad za ravu za druga Gasu da skupimo i Lazicu za ciradu greota ovako da zimuje a lepo ga sluzi :)

mkt


Hurricane

..hehe, jel to pak treger da ne oduva vetar najlon?

Tako i ja isto, samo ¹to sam ja uzeo onaj debeli molerajski najlon 300 din, bolje od bilo koje ce(i)rade  ;D

mali_zmaj

Ja za vikend otisao do garaze,startovao Zephyra,cim je navukao gorivo upalio...,sta da vam kazem Kawa je to....  he he he...
jin-jang

BOKYBOY


Glava Dole


mkt

Citat: Hurricane poslato 17 Januar, 2017, 20:43
..hehe, jel to pak treger da ne oduva vetar najlon?

Tako i ja isto, samo ¹to sam ja uzeo onaj debeli molerajski najlon 300 din, bolje od bilo koje ce(i)rade  ;D
jeste pak tregeri sa buvljaka koje cu verovatno moci da bacim na prolece posto su losi i brzo trule
taj moleraski cu i ja da nabavim posto je debeo i mozes sam da iskrojis velicinu
jedino sto je providan

Hurricane

..nije providan, kod mene u farbari imaju samo neki maslinasti debeo ba¹, za 300 din sam dobio parèe od 15ak kvadrata, ukrojio i evo veæ 2 zime kao nov

Idealno za veæe motore  [thumb_up]

Biker-Boy

Srce me zaboli kad vidim motore napolju na snegu, ma ja mog ni u hladnu garazu nemogu, nemam srca, al imam mesta u dnevnoj sobi :)
Danas sam obavio periodicno mesecno dopunjavanje akumulatora.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ako mogu kola bez gara¾e, mo¾e i kle... ;D Pa nije on mene kupio, majka mu stara... :D

@Mali zmaj:
Kakvo bre navlaèenje goriva, pa nije mu rezervoar ispod gepeka...? ;D Ovaj zavejani, pali na kvrc... ;D

Glava Dole

#4431
Ma fala bogu, ja imam ceradu mrzi me da ga pokrivam... kad treba da ga otkrijem i pokrijem prodje me volja za voznjom... pokrivao u pocetku kad je tek stigao u cacak, posle odustao... brisnem sneg sa sedista i teraj... i sad bi terao tako, kakva pokrivanja kakvi bakraci, samo kad bi teo dupali...

Lazic


stilgar


Andreja

Kupio! :)

I gara¾irao, parkirao kod ortaka u "zimovnik" da pravi dru¹tvo mojoj biv¹oj VFR, pokrio ceradom... Da ne bih dolazio u isku¹enje da ga sad vozim i da izlomim noge :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

FANTOM

    E moja pokojna Honda  :violina: [pop] je nekad ovako zimovala 2008. i nista joj nije falilo i uvek pun akomulator i uvek palila ko nista


Lazic

Citat: Andreja poslato 18 Januar, 2017, 01:14
Kupio! :)

I gara¾irao, parkirao kod ortaka u "zimovnik" da pravi dru¹tvo mojoj biv¹oj VFR, pokrio ceradom... Da ne bih dolazio u isku¹enje da ga sad vozim i da izlomim noge :D
©to ga ne bi vozio...? Kupio sam kle po obakvom vremenu, vozio po tragu toèkova... ;D

stilgar

#4437
Citat: Andreja poslato 18 Januar, 2017, 01:14
Kupio! :)

I gara¾irao, parkirao kod ortaka u "zimovnik" da pravi dru¹tvo mojoj biv¹oj VFR, pokrio ceradom... Da ne bih dolazio u isku¹enje da ga sad vozim i da izlomim noge :D
dobro dosao u RFVC sektu :)


ako si uzo od gavre i one supermoto tockove teraj odma kod cluch&brake da ti napravi ovako nesto :) al posto si ti sumski covek ovako nesto bi ti vise odgovaralo :)




Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Citat: Andreja poslato 18 Januar, 2017, 12:27
Odgovara mi ba¹ ovakav kakav jeste :)
znam al moz malo da mastas i da vidis sta sve ljudi prave od rfvc masine. :) odlicna kupovina nek te lepo sluzi :)