Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Vec mesec dana mi stoji u sobi, danas sam se najzad nakanio da skinem akumulator i da ga stavim na punjac da malo dodje sebi :)
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: mrle poslato 12 Decembar, 2016, 11:32


To je onako usput, tro¹i opasno mnogo,

sinoæ ga isteram napolje, upalim, radio pod saughom neko vreme, oti¹ao do pumpe, pa do grada, pa se vozikao... Dimi kao lud, kao ra¹telovana golf dvojka dizel. Stanem na semafor, a oko mene magla.

perlx


Glava Dole

jbte pa sto odmah nisi rekao... a ja se cudim zasto moj nece da upali, zaboravio na osnovnu stvar [rofl]

Glava Dole

Za sad jos nista al upravo bio kurir... da popijem kafu da se razbudim pa odoh da kupusam... ne izlazi mi se iz tople sobe, napolju hladnoooo al... sto se mora nije tesko :D


Lazic

Trebalo je odma' da naruèi¹ 7+1... ;D


@Mrle:
kako si opisao kao da ti ubacuje antifriz u cilindar/e...

Glava Dole

U kurac, nece ni da bekne [glavazid]

uvrnuo nove svecice, namucio se da namestim airbox zbog em tvrdih em malo deformisanih guma pa ga unosio proed grjalice, mazao uljem i uspeo nekako... i sad samo vergla, ne javlja se uopste a ima varnicu... i vise se ni pumpa ne cuje a juce je radila, zujala lepo, sad nista... mroa sad rezervoar dole pa da trazim dalje kvar [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Hurricane


Glava Dole

Sad sam merio, uopste ne dobija napon do pumpe... mada goriva ima, mokri su siberi... varnicu baca a nece da se javi ni na sekundu, ne smem da ga verglam da ne nakvasim i nove svecice... sta ga sad jebe, ko ce sad da nadje gremlina po ovoj zimi... poludecu... nzm kako, juce je radila, nista nisam dirao sem svecica danas...

Dominik


Glava Dole

ok s obzirom da ne vergla kad je na off a vergla kad je na on... i ja sam prvo to pomislio... da bacim pogled na manual na brzaka i semu pa odoh da istrazujem dok ne zahladni i smrkne se pa sutra ako en nastavim... kako sam se sad smorio uhhh...

Hurricane

...do pumpe nije sigurno, nemoj tu gubiti vreme..

Hurricane

...ima¹ li od nekog da uzme¹ drugi 100% ispravan akumulator da proba¹?

Glava Dole

Nije do pumpe al to je znak da nesto sjebano u instalaciji, nesto ne daje pobudu il tako ensto... uopste ne dolazi napon do nje, nula kad je na kontaktu i kill swich na on... a pre je tad zujala dok ne nabije pritisak... ispravan je akumulator, god dana star i lepo vergla a i celo vreme je prikacen na punjac... dodje mi da ga zapalim znaci...

mali_zmaj

jebe¹ mu sve ovo kod njega kao dinastija!! pratim svaki dan..i taman kad sam mislio da je kraj,ne¹to se novo izde¹ava!!
jin-jang

Hurricane

..da, da instalacija tj struja te verovatno jebe, da bi instalacije uop¹te mogao da proveri¹ mora¹ imati 100% ispravan aku..

veruj mi, meni tako rekli pametniji tj jedan pametan..

isto meni pro¹le godine, verglao sjajno sve super ali neæe da sastavi pa nikako muèio se tako mesec dana, sve probao,

stavio drugi akumulator upalio na èvrgu, izvri¹tali smo se od neverovanja..

to ¹to ti je na punjaèu ne ide u prilog tome da je ispravan..

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

To je sve uzkurac zato sto nece da ostavi taj motor na miru da prezimi zimu ,
Ja mog pred svaku zimu napunim do cepa, detaljno operem, skinem akumulator, ubacim u sobu i gotovo,
jednom mesecno akumulator stavim na onaj mali pametni punjac,
kad dodje april, isteram motor napolje, ubacim sveze dopunjen akumulator, kljuc u bravu i brmmmmm :D
i tako svake godine :)
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Milos96 poslato 23 Decembar, 2016, 15:52
a pre je tad zujala dok ne nabije pritisak...

ja sam u mrtvoj ti¹ini poku¹avao da èujem ne¹to kad dam kontakt, nikad se ni¹ta ne èuje.

Glava Dole

Zato sto kod kawe pocinej da radi tek pri verglanju, bar kod zxr750, ovde radi cim je na kontaktu.. culo se jasno i glasno oduvek, glasnije nego kod auta krkrkrkrkr pa uspori i prestane... sad nista, tisina, napon nula...uopste se vise ne javlja ni najmanje bar ko pre, nista, mrtav sad... samo vergla u rpazno... varnicu ima al cini mi se slabu...