Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Odlièno se pona¹a, morao sam da lepim, jer pu¹ta polako

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

©to da ne dira, bolje da èepuje. Rupa svakako veæ postoji a glista sa lepkom je bolji zapu¹aè od eksera.
Za prvu pomoæ a i du¾e mo¾e hol¹raf da se zavrne, sa ili bez superlepka. Provereno celu jednu sezonu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

Citat: joka poslato 07 Decembar, 2016, 14:52
Kako si izdr¾ao, da ga ne otpakuje¹?
bio u haosu velikom. otpakovao sam ga, vizir je do jaja, a samo 16-17 dolara.



Jutros se provozao do posla, upalio na pipanje posle du¾eg stajanja.
Nego, tro¾i kao Lada Niva!!!
Kupio sam ulje, foltere, od Bi¹keta ploèice i disk... sada samo da se smislim da ga oteram kod majstora.

Darko

Aman , sta ce ti majstor za ulje , filter i plocice i disk ?!?!??

mrle

Citat: Darko poslato 12 Decembar, 2016, 11:23
Aman , sta ce ti majstor za ulje , filter i plocice i disk ?!?!??
To je onako usput, tro¹i opasno mnogo, odem do posla i nazad, pomeri se kazaljka za par milimetara, u¾as... prelivaju karbovi... u stvari od kada sam ga kupio ni¹ta pipnuo nisam. osim ¹to si mi ti dolio pola deci antifriza :) i ¹to sam se zezao sa strujom.
A i gde da se mrznem, da se zajebavam...

Lazic

Nekad je dobro nemati kazaljku... ;D

Juèe se provozao posle 10ak dana, kao da me èekao na kontaktu sve vreme, kako sam pipnuo dugme je upalio... :o ;D

viper

Nosio akumulator od Suzane na redovan pregled posle ¹est meseci od kupovine, ka¾e prodavac odlièan, ali ja mislim da je slab za V2, mo¾da neki od 12Ah bi bio bolji jer posle du¾eg stajanja te¹ko upali i izgubi malo na jaèini, kao da ne¹to na motoru vuèe struju,  moram proveriti instalacije.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Citat: Milos96 poslato 06 Decembar, 2016, 21:10

...kocnice takodje odlicne(i prednja ne zeza vise, samopopravila se...

Kurac moj se samopopravio [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo] [samoubistvo]

Eto koliko radila odlicno bez promene stanja a vozim motor bas svaki dan i danas krenem skoro pa normalno, na pola puta sve meksa i meksa, dok sam se vratio ona skoro skroz propada... i nju sam ureko... [samoubistvo]
! No longer available

Trazim sad gumice za reparaciju pumpe, ipak ce izgleda biti da je ona... ne vredi... dotle ozracujem redovno... bar imam sisicu ako nista drugo ;D

Darko


Glava Dole

Ah zaboravio nakon uploada, ispravljeno...

DebeliZmaj

a da ti te kocnice opravis vezicama ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

U moja je bila super, samo je jednom propadala kad je prvi put stisnem ujutru... :D Onda je vazduh iza¹ao sam, èak ga nisam ni zamolio... ;D

Glava Dole

Ma jok... al krenuo sam da se kockam, narucio potisnu gumicu 12,5mm koja mozda ne odgovara(tj videcu kad raskupusam pumpu)... ko ne reskira ne profitira jbg :D

Lazic

Posladnji put kad sam kupovao (2002-ge), kod Zrenjaninaca bio mislim 70 dinara komad... Evro je bio 60... :o ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2016, 20:08
U moja je bila super, samo je jednom propadala kad je prvi put stisnem ujutru... :D Onda je vazduh iza¹ao sam, èak ga nisam ni zamolio... ;D

I ova bila super do ovog minusa, verovatno ocvrsnula gumica pa nabija vazduh po ovoj zimi... kumim je, preklinjem je ona ne slusa  :'(

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2016, 20:11
Posladnji put kad sam kupovao (2002-ge), kod Zrenjaninaca bio mislim 70 dinara komad... Evro je bio 60... :o ;D

Ja ovu dogovorio za 5e :D

Lazic

Da jbt, juèe mi curkalo malo antifriza, nisam otkrio gde, ali definitivno od hladnoæe... Koènica dr¾i... Mada meni je bio samo u¹ao vazduh, odozgo... ;D

Hurricane


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


bigbad86

Provozao motor, napunio rezervoar i dopumpao gume.