Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: hurricane poslato 28 Novembar, 2016, 16:51
Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2016, 03:37
Citat: hurricane poslato 27 Novembar, 2016, 22:30
...ne da ne ¾elim, nego mrzim, mnogo puta najebao po hladnoæi, u¹lo u kosti, satisfakcije ikakve bez..
A da se obuèe¹ nije ti palo na pemet... ;D Ti bre u aprilu vozi¹ u majci... :o ;D


..ribice su krive  ;D



Da da, kad onako krenu da otvaraju i zatvaraju usta, pa da mrdaju ¹krgama, ko da se obuèe pored tog prizora... ;D

mkt

zavrsio sa voznjom
nadam se da zima nece biti duga

Lazic


mkt

ladno bre na sobajle
kad je najlepsi deo dana tad sam na poslu

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2016, 20:06
Citat: Milos96 poslato 28 Novembar, 2016, 16:35
Malo pre  sisao ko da mi neko zakiva eksere u usi i facu, vristalo mi se znaci :D

A kome si sisao?
:P

Ako ti kazem moracu da te ubijem  8) [rofl]

Andreja

Ajde ¹to si sisao nekom ali kakve to veze ima sa neno¹enjem kacige?  [neampojma]























:P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole


UFF

Citat: mkt poslato 28 Novembar, 2016, 22:04
ladno bre na sobajle
kad je najlepsi deo dana tad sam na poslu

das otkaz ko ja :)


i onda mozes ali se ne vozis  [ludak]

Lazic

Zato ¹to si post'o domaæin èovek... :D




Citat: Milos96 poslato 29 Novembar, 2016, 00:26
dlake...
I zbog par dlaka bez kacige u sred zime... :o  [facepalm]

mrle

Citat: Andreja poslato 28 Novembar, 2016, 23:52
Ajde ¹to si sisao nekom ali kakve to veze ima sa neno¹enjem kacige?  [neampojma]

:P

pa kako da sisa sa kacigom? Sam je lepo objasnio:

Citat: Milos96 poslato 28 Novembar, 2016, 16:35
Malo pre se sisao, presao oko kilometar ipo sa kacigom oko lakta

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 29 Novembar, 2016, 00:26
dlake...

...sine,jesi ti cuo za poTkapu? ;)

ja skinuo aku sa debele...peglam samo 6-icu...i nije hladno u full kozi sa aktivnim vesom...samo ne prija bas slajdovanje pri svakom naglijem dodavanju gasa...  [panic]

mrle

ja jutros nisam krenuo motorom, jbgaa, sinoæ sve prognoze da æe biti -4, -5...

BOKYBOY

Citat: mrle poslato 29 Novembar, 2016, 11:26
ja jutros nisam krenuo motorom, jbgaa, sinoæ sve prognoze da æe biti -4, -5...

...ja jesam...brrrr...al mi najgore dok se svucem i obucem jbt,izgubim pola sata za 5 min voznje do kuce...  ;D




Glava Dole

Citat: BOKYBOY poslato 29 Novembar, 2016, 11:24
Citat: Milos96 poslato 29 Novembar, 2016, 00:26
dlake...

...sine,jesi ti cuo za poTkapu? ;)

ja skinuo aku sa debele...peglam samo 6-icu...i nije hladno u full kozi sa aktivnim vesom...samo ne prija bas slajdovanje pri svakom naglijem dodavanju gasa...  [panic]

A i kupio sam je bas zbog toga pa krenuo da je nosim i ovako, poneo je i tad pa mi bilo zao da je udlakavim, oprao je kad je kupio i tek par puta stavio na glavu... pa nju u dzep, kaciga oko lakta i aj reko nije daleko... kad je to krenulo da siba, usi su mi bile mokre koliko su oci suzile od ledenog vetra ;D

A sto se slajdovanja tice... mora bas oprezno, ja za malo dizginem par puta, jos ako je mokro po ovoj zimi... zadnji radi sta hoce a i inace po kisi nikad nisam nesto preterano bio zadovoljan sa ovom pilot road... jedino sto je zanimljivo kad odes u nocnu voznju ko ja u 1-2 nocu posle kise kad je malo saobracaja i niko ne smeta pa se malo igras a ne unistis gumu uopste ;D Idem i sad, trenutno 0 u cacku i polako se spusta :D

mrle

Citat: BOKYBOY poslato 29 Novembar, 2016, 11:35
Citat: mrle poslato 29 Novembar, 2016, 11:26
ja jutros nisam krenuo motorom, jbgaa, sinoæ sve prognoze da æe biti -4, -5...

...ja jesam...brrrr...al mi najgore dok se svucem i obucem jbt,izgubim pola sata za 5 min voznje do kuce...  ;D


evo, stigao malo pre, ladnjikavo malo.

Lazic

Ja hteo, al' u 7:15 je na Zvezdari ozbiljno padao sneg... ;D Ni¹ta stra¹no da se nisam setio kako se zavr¹ila poslednja vo¾nja po prvom snegu... :o ;D
Sutra æu, biæe iznad nule... ;D

Glava Dole

Dotego malo lanac i sad ne cangrlja, tisi je mnogo ali zuji, tacno ga sad osecam pod nogama dok vozim, svaki njegov korak :D Al bar je manja sansa da preskoci preko sjebanog prednjeg i napravi sranje tako da moze jos da tera ;D za po jedan ipo krug otprilike dotego a nije diran jos od letos i ima jos dosta mesta, dakle nije se mnogo istego :D Dobro je da samo on lupa, usrao sam se da nisu lezajevi prednjeg tocka(bili odlicni kad sam menjao gumu al ko ce ga znati... al ipak nije, samo lanac jebe... mozda bi problem resila i samo zamena prednjeg lancanika i nista vise, treba pokusati al hladno sad za te vece poslove pod vedrim nebom :D )

Biker-Boy

Menjaj to bre,  los lancanik ce ti izjebati dobar lanac, a prednji lancanik nije skup, 15-20 eura max,  ali u svakom slucaju jeftinije nego kad ti namota lanac i razbije blok i deklu... i eto belaja :(
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

A slab lanac puca pretegnut, pogotovu sto on voli naglo da dodaje gas....

Glava Dole

Ma znam, mislim da nije ni toliko, najmanji problem je kupiti, veci je zameniti po ovoj zimi a jos i nemam polugu i gedoru kod sebe, da sam kuci pa uteram u radionicu, upalim i klimu i grejalicu, otvorim pivo i lagano ovako je mucenje po ovoj zimi... prethodni vlasnik ga je jos okrenuo zbog krivih zuba pa ja evo vec 12.000 tako pregazio... cuo sam ga par puta da malo zveci posle duuuuge konstante voznje(tipa ne gasim ga po 2 sata) al ovako nikad nije pravio probleme, ovo je pocelo od pre par dana, prvo vrlo malo jedva primetno onda jace i sledeci dan melje ko lud... sad je sasvim ok i vozivo kad sam ga dotego, malo zuji samo al kad se jos malo opusti sam od sebe za koju stotinu km bice valjda taman :D
A znam sta se desava vrlo dobro, naucio na tezi nacin cim sam kupio TZRku, puko i blokirao tocak kod grocke u pola 11 uvece(kupio u BGu terao za SD bez dozvole i tablice ;D ), sreca nije napravio neku stetu al ostao motor na sred puta nisam mogao da ga mrdnem, nismo mogli ni da ga utovarimo dok nisam odvio tocak da odmotam lanac, obmotao se izmedju tocka i lancanika takvom silom da ni cekicem nije hteo da mrdne milimetar...