Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Jos od letos radila samo jedna sijalica za poziciju pozadi, juce primetim ne radi vise ni ona, pogledam kad ono ne radi ni stop, nista pozadi... raskupusam i ocekujem da zajednicka masa verovatno pravi problem kad ne radi nista a ono ladno samo sijalice pocrkale... al znaci i pozicija i stopaljka i u jednoj i u drugoj sijalici...


Ja pomislio da nije crko regler pa prepunjava, al nije, sve je ok, bocnuo kineski punjac sa voltmetrom u uticnicu(jos ranije nalemio musku auto-uticnicu na njegove kablove), ispratio u voznji, ok je, kako je i bilo... i pod gasom cak skoci i do 14.9 i ja nastavljam da dodajem gas on obori recimo na 14.7 sam, uglavnom od 14.5-14.9 sto je ok... moze malo da se smanji na potenciometru al nema potrebe, radi to tako vec evo 12.000 samo kod mene lepo :D

Otisao ovako bez fara dok grla vise na zicama do auto-radnje, uzeo 2 da montiram i 2 rezervne, naprskao wd u grlo i sad sve radi :D


Krajnji zakljucak je da su pocrkale jer je far malo slomljen sa donje strane sto se ovako inace i ne vidi ali kroz rupicu tocak nabacuje vodu a ja vozim stalno, bilo kisa ili suvo a vrela sijalica ne voli hladnu vodu po sebi, znam da i kucna hoce cak i da pukne ako pokisne upaljena npr... :D

PECA BMW

nego da ti blago meni otvoris temu i glasanje za naj prljaviji motor na forumu ... :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole


bigbad86

Njemu je motor za rad ne za grad :P Hardcore bajker :)

DebeliZmaj

ako turish led varijentu umesto tih ``obicnih`` ne bi trebalo
nikad vishe da mreu ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt


nano

Danas sam joj srce izvadio a na prolece cu dusu  [yahoo]






Lazic

Jo¹ jedna ma¹ina spremna za gara¾u... ;D

Flavius Valerius Aurelius


Lazic


lord_oblivion

Juèe oblatnjavio u poslednjoj vo¾nji ove sezone (nadam se da neæe biti  :-[ ), danas oplaknjivanje, podmazivanje i gara¾a.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko

I moj danas ide na odmor ...

Eventualno dedamrazijada i tolko mu je ... ;)

Lazic

©ta vam je ljudi, prognoza je skroz ok za kraæe relacije... :D

Darko


Hurricane

...ne da ne ¾elim, nego mrzim, mnogo puta najebao po hladnoæi, u¹lo u kosti, satisfakcije ikakve bez..

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2016, 20:15
©ta vam je ljudi, prognoza je skroz ok za kraæe relacije... :D
Revidirao v. vraèanje, neæe ovaj moj da vidi gara¾u jo¹ neko vreme  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: hurricane poslato 27 Novembar, 2016, 22:30
...ne da ne ¾elim, nego mrzim, mnogo puta najebao po hladnoæi, u¹lo u kosti, satisfakcije ikakve bez..
A da se obuèe¹ nije ti palo na pemet... ;D Ti bre u aprilu vozi¹ u majci... :o ;D

Glava Dole

Malo pre se sisao, presao oko kilometar ipo sa kacigom oko lakta na 4*... jebemti ko da mi neko zakiva eksere u usi i facu, vristalo mi se znaci :D I cujem vec neko vreme da lanac malo cangrlja, ovako bez kacige se tek cuje, melje jebote :D Sipao mu posle ulje u podmazivac da se sutra sam podmaze u voznji, poluga menjaca pocela da zapinje posle ove kise i tesko se saltao... sve lepo okupao WD-om, kad sam vec tu i polugu zadnje kocnice i sad upada u brzine jedno 3x lakse :D Svratio do pumpe i dopumpao zadnju gumu, za danas dosta :D
Kakva zima, jos moze da se vozi bez vecih problema, samo oprezno...

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2016, 03:37
Citat: hurricane poslato 27 Novembar, 2016, 22:30
...ne da ne ¾elim, nego mrzim, mnogo puta najebao po hladnoæi, u¹lo u kosti, satisfakcije ikakve bez..
A da se obuèe¹ nije ti palo na pemet... ;D Ti bre u aprilu vozi¹ u majci... :o ;D


..ribice su krive  ;D



bigbad86

Citat: Milos96 poslato 28 Novembar, 2016, 16:35
Malo pre  sisao ko da mi neko zakiva eksere u usi i facu, vristalo mi se znaci :D

A kome si sisao?
:P