Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 20 Novembar, 2016, 14:48
Jedva izvadio akumulator. Bio stavljen knap, jedva uguran. I stavio novi, sa sve novim klemicama, sve pritegnuto. Premerio, trebalo bi da je sve ok. Videæu kako æe da se pona¹a sutra u gradskoj vo¾nji. Odmah je primetno da skaèe pri paljenju, nema muèenja i zadr¹ke.
Moj mukica gura 5-tu godinu... ;D

DebeliZmaj

zzr ima parce gumd izmedju sire strane akumulatora j kucista istog ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ne znam ¹ta sam uradio, ali ne¹to sam uradio... Posle zamene ruèica bolje prima gas... :o ;D
A mo¾da je i zato ¹to sam podmazao sajle...  :D
A mo¾da je i stara ruèica malo glavila... ;D

Retko kad se desi da ne¹to pobolj¹am... :D

joka

Eto i teme, kako menjati ruèice. Ovaj put, nije kako, NE menjati ruèice    [cheers]

Lazic

©to bre, uspe¹no sam ih zamenio, ni¹ta nisam sjebao, greju, motor ide bolje, prosto nisam jasan samom sebi, mora da starim... :D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2016, 01:23
©to bre, uspe¹no sam ih zamenio, ni¹ta nisam sjebao, greju, motor ide bolje, prosto nisam jasan samom sebi, mora da starim... :D

Sigurno je to , covek svesto je stariji nije pametniji , nego mu je sve manje stvari ostalo sto do sad nije sjebao ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

A mozda se covek jednostavno razboleo a sramota ga da prizna [rofl] Uredno, lepo montirano, cak podmazao i sajlu usput... ne vredi, nema od tebe nista, ja menjao obe u poslednjih god dana nisam podmazao ni jednu, reko ti danas da planiram da podmazem pre zime al na recima ce verovatno i da ostane [rofl] ... a nasledicu ja i nemarnost i kurcobolju definitivno, od tebe i koste nema vise nista, i onaj opra motor, ti ga peruckas i mackas lanac svaki cas(ja nisam vec dobrih 2000km, a samo treba uliti malo ulja u cantricu podmazivaca i sve ce sam u voznji... al neka, super mu je, ne buni se, cekam zimu i da bace so pa cu onda da ne korodira ko prosle godine ;D )
A tek sto se prljavstine tice...  [zvizdi]

images hosting
(upravo uslikano)

Lazic

Da zna¹ da æu sutra da ga plaknem... ;D

Glava Dole


mrle

upali jutros ok. Sa novim akumulatorom radi ok.                                      Smrzla mi se jajca...

Lazic

Ipak neæu da ga danas plaknem, morao sam kolima...

banevuk

Nekad se sijalica na autu menjala na terenu, a sad u sluèaju Fiat Stila je poduhvat sa prateæim psiho fizièkim priprema   [veryangry] [veryangry] [veryangry]

jevta


stilgar

#4173
bio majstor Rev namestio lanac, odem ja na pumpu sipam gorivo i vratim se kuci. Kad sam posao u garazu omakne mi se i motor mi padne u mestu na volan se doceko ja zadrzo kolko sam mogo. Curilo mi gorivo na  iber od filtera vazduha iako sam odma drmno kil svich i skino kontakt. Podigo motro jedva ga upalio, sastavio nekako, gasi se na leru, kad zavrnem gas ide crni dim na auspuh i puca na auspuh. dal je dovoljno da skinem filter vazduha osusim i vidim oce li se srediti sam od sebe il mi valja raditi jos nesto?



lord_oblivion

Vreme leèi sve  ;)
Mo¾da da ga tresne¹ na drugu stranu da se vrati ulje na mesto  :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

I ja mislim da ce sam benz da ispari iz filtera ako je do toga, posebno sto on i sam po sebi isparava mnogo brze od vode npr... ako je ulje otislo negde gde ne treba sagorece to vec... ako sutra bude isto otpevaj nam "lazuuu lazuuu lazu da vreme leci sve... iz auspuha pucaaaa, puca kao preee" ;D I onda trazi dalje problem :D

Lazic

Citat: banevuk poslato 23 Novembar, 2016, 14:51
Nekad se sijalica na autu menjala na terenu, a sad u sluèaju Fiat Stila je poduhvat sa prateæim psiho fizièkim priprema   [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Kad se setim da sam razmi¹ljao o Stilu pre Pikasa... :o ;D
Ugradnja xenona, bez alata, 5 minuta po faru... ;D Demonta¾a instrument table(radi zamene sijalica), dva toraks ¹rafa, 45 sekundi... Zamena fitera klime, bez alata 60 sekundi... Zamena filtera vazduha, krstasti ¹rafciger, 2 minuta... Zamena sijalica u stop svetlima, bez alata, 5 minuta po stop lampi... Zamena sveæica, inbus 6 za dis modul i kljuè za sveæice, 10 minuta... ;D



Citat: stilgar poslato 23 Novembar, 2016, 18:48
bio majstor Rev namestio lanac, odem ja na pumpu sipam gorivo i vratim se kuci. Kad sam posao u garazu omakne mi se i motor mi padne u mestu na volan se doceko ja zadrzo kolko sam mogo. Curilo mi gorivo na  iber od filtera vazduha iako sam odma drmno kil svich i skino kontakt. Podigo motro jedva ga upalio, sastavio nekako, gasi se na leru, kad zavrnem gas ide crni dim na auspuh i puca na auspuh. dal je dovoljno da skinem filter vazduha osusim i vidim oce li se srediti sam od sebe il mi valja raditi jos nesto?



Da si ostao veran Kantasakiju, digne¹ i tera¹ dalje... ;D

stilgar

osto sam veran kawasakiju sledeci ce biti KLR ili versus sta naleti. sto se tice XL a otiso jutros u garazu i upalio normalno prede ko mace, isparilo i vratilo se sve samo gde treba evo me na uscu pijuckam kaficu :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

stilgar