Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: hurricane poslato 01 Novembar, 2016, 12:03
kud ode ovaj svet, od tebe sam bratac oèekivao odgovor pro¹le ili pretpro¹le godine i da ih nisi skidao leti, kao neki  [zvizdi]

ukroji¹e i tebe, cccc...


[srce]
Pa i nisam, zato sam ih i potro¹io... :D



Nego, ne verujem da æu danas stiæi, ali sutra verovatno... :D Ili prekosutra... :D Zahvaljujuæi Milo¹u96... :D





ZEMZEM

 8) 8) 8)
Danas me uhvatilo da se provozam malo dalje ali vreme mi èudnovato. Bacim pogled na prognozu i vidim sutra 16-17 u plusu. Milina.
Isteram motor podma¾em lanac, dopumpam gume, malo prebri¹em i sutra ako bog da da skoknem do Ovèar banje ili Divèibara.
[ninja]

DebeliZmaj

lazicu... kacilo opet ... al sad s prazni ceo sistem la drugo ulje kao i kocnice ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: mrle poslato 01 Novembar, 2016, 10:25


jedno pitanje: da li pasuje obrtomer od bandita 400 na bandita 600? Ili mo¾da neko ima obrtomer za 600? Treba onom Ho¹taplerovom poznaniku (mom kom¹iji).

Lazic


FANTOM

    Danas se malo provozao sa mojim motorom , a probao i tudji motor Yamaha R6 - 2004.


Glava Dole


Lazic

Jok, sjebao se(sam) jedan ¹raf od kuæi¹ta sajle gasa, a bilo mi ¾ao da razvaljujem pa sam odlo¾io dok ne proðe ki¹a... :)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2016, 10:02
Jok, sjebao se(sam) jedan ¹raf od kuæi¹ta sajle gasa, a bilo mi ¾ao da razvaljujem pa sam odlo¾io dok ne proðe ki¹a... :)

Hahahhha da si montirao iz prve kako treba morao bih da zovem hitnu pomoc da te provere dal si u redu, ovako mi je lakse ;D

Inace sto se moje kocnice tice tek sad mi nista nije jasno i tek sad me kopka koji joj je djavo... 200g ulja proteram pazljivo kroz sistem, ozracim i jedna i druga kljesta, tvrda ko kamen, koci ko luda i posle par dana sve meksa i meksa i propade do patosa da ne mozes da se zaustavis normalno... i onda jos kad sam pisao ozracim ko preko kurca samo na jednim kljestima(jos kad sam sredjivao onu instalaciju oko reglera), reko cisto kolko da je imam dok ne propadne ponovo i dok ne nabavim gumice(koje jos nisam nabavio) a ona sad radi ko sat, nije omeksala vise uopste niti sam je luftirao... nesto meksa nego sto bi trebalo da bude jer ni tad nisam izluftirao kako treba al se stanje nije pogorsalo uopste do sad... znaci nije mi jasno dal mi je ispravna kocnica ili nije, sta se tu desava, koji gremlin mi je upumpavao vazduh, dal je u medjuvremenu preminuo pa mu radno mesto ostalo prazno a meni ostala kocnica... pojma nemam :) Nista mi nije jasno :)

Lazic

Ni ja moju vi¹e ne moram da nadrukam ujutru... ;D

Hurricane

...nema ni¹ta bolje i sigurnije dok je dobro ne nadruka¹ ujutro..

mrle

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2016, 10:26
Ni ja moju vi¹e ne moram da nadrukam ujutru... ;D

ja mog ne drukam ujutru, samo poèe¹em jaja

Lazic

Velika gre¹ka... ;D Hoæe od toga da otpadne farba sa kacige i ¹ta si onda uradio... :D

FANTOM

Citat: Milos96 poslato 03 Novembar, 2016, 10:19
Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2016, 10:02
Jok, sjebao se(sam) jedan ¹raf od kuæi¹ta sajle gasa, a bilo mi ¾ao da razvaljujem pa sam odlo¾io dok ne proðe ki¹a... :)

Hahahhha da si montirao iz prve kako treba morao bih da zovem hitnu pomoc da te provere dal si u redu, ovako mi je lakse ;D

Inace sto se moje kocnice tice tek sad mi nista nije jasno i tek sad me kopka koji joj je djavo... 200g ulja proteram pazljivo kroz sistem, ozracim i jedna i druga kljesta, tvrda ko kamen, koci ko luda i posle par dana sve meksa i meksa i propade do patosa da ne mozes da se zaustavis normalno... i onda jos kad sam pisao ozracim ko preko kurca samo na jednim kljestima(jos kad sam sredjivao onu instalaciju oko reglera), reko cisto kolko da je imam dok ne propadne ponovo i dok ne nabavim gumice(koje jos nisam nabavio) a ona sad radi ko sat, nije omeksala vise uopste niti sam je luftirao... nesto meksa nego sto bi trebalo da bude jer ni tad nisam izluftirao kako treba al se stanje nije pogorsalo uopste do sad... znaci nije mi jasno dal mi je ispravna kocnica ili nije, sta se tu desava, koji gremlin mi je upumpavao vazduh, dal je u medjuvremenu preminuo pa mu radno mesto ostalo prazno a meni ostala kocnica... pojma nemam :) Nista mi nije jasno :)

    Pa za promenu stavis pancirna creva, servisiras ta kljesta kako je bog zapovedio ... pa ce mozda i da radi kako treba. Dokle god krpis bice fazon :"Drzi vodu dok majstori odu" ....

Lazic

Prebrisao ga krpom i sredstvom za pranje prozora... ;D






PECA BMW

izlizaces mu farbu od silnog pranja (si prao sa onaj K2)


menjaj te migavce kad vec imas ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

srbac


Lazic

Citat: PECA BMW poslato 04 Novembar, 2016, 12:15
izlizaces mu farbu od silnog pranja (si prao sa onaj K2)


menjaj te migavce kad vec imas ...
Èekam zimu... :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

ako ste ti i sumi poceli da rasturate ima da ispadne to jedan odlican MZ
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !