Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Oprao, podmazao i zategao lanac, sredio neke sitne kontakte na instalaciji, promenio sajlu kvaèila jer je bu¾ir koji sam pravio kod Boban sajle proletos krenuo da se gu¾va i sabija.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

Isterao malo na sunce slikao i provaozao se  [hello]


DebeliZmaj

zajebavao majstora,
slikao radove na nosacu kofera,
zajebavao majstora,
spremio pokrivac za zimu, dane pada prasina u garazi ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Po Lazicevim instrukcijama popravio motor :)


Dukags

Danas se provozao preko Fru¹ke i okolo, krivine suve, temperatura idealna, milina za vo¾nju, èak i ne¶to hladniji asfalt dr¾i dobro ali kao ¹to mi poèetkom sezone motor prede i juri sve u ¹esnajst tako mi na kraju ne¶to kao fali onih jo¹ 20-40km/h, pa kao zvuk bi mogao biti bolji i sl. gluposti?
Kad ba¹ zazimi ima vremena za radove natenane ;)

Lazic

Juèe potopio lanac u total sae 75w90, ful sintetiku... ;D Kraæe, podmazao ga... ;D Danas 50km po gradu, divnoooo... ;D

Kostić

vozio se sto metarado prodavnice, pa guro nazad istih sto metara. ovaj kr¹ ni za kurac nije, neæe da ide bez benzina :/

lord_oblivion

Lele, pa kako æe¹ veèeras do Kruzersa? (al' mislim da si sad veæ tamo  :) )

Konaèno LEDilizovao satove i prednju poziciju. Skinuo 7+1 W iliti oko 0.6A, rasteretio taèno za jednu 'maglenku' (kontrolne sijalice za migavce i dugo sv. sam poèupao èim sam kupio motorèe).
Ruèka prednje krenula da se raspada jo¹ odavno i konaèno sam je zamenio novom. Uz put je pala i nova ruèka kvaèila.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

nikako, sedim kuæi. ja na ovom le¹u od sto leta ni¹ta nisam uradio, od kako sam ga kupio. ni¹ta nije crklo, ni¹ta ga ne jebe, ide, æuti, jedino sam zamenio zadnje ploèice. najstariji, al najispravniji.... zato sam pao, ¹to na njemu ni¹ta ne treba da se radi. èak mi je i lanac isti ko kad sam ga uzo... ne mogu da se naverujem ;D

mali_zmaj

jin-jang

Kostić


mali_zmaj

Ekstra!! Ja nikako da pohvatam koliko sam presao,posto mi je sve u miljama,a zaboravim upisati..,al oko sest i nesto hiljada,malo jbg..,al nema se bas vremena...,nista ni meni crklo nije,al sam zamjenio fazni..,zvrljio...,zadnje plocice,i malo tecnosti za ulje..,potrosni materijal uglavnom,i set zmigavaca...,imao neke ledove..,bezveze..
jin-jang

Kostić

nudio mi neko pesto evra za motor. nasmejo sam se.... ka¾e realna vrednos. ok reko, aj ti realno idi na ¹ipku, manse mene i moje babe... a i lepo sam napisao da ne prodajem motor za pare, nego da bi se menjao za dominatora i pesto evra... a tebi da dam motor za pesto i da dodam jo¹ dva ovaka za govno od bicikle, pa dal se ti deèko drogira¹. naljutio se èovek. obo¾avam kad za kofe od sto godina ka¾u prodaje ga izgled a za nove raspale motore godi¹te. meni izgled bitan kolko i gola debela bubuljièava bulja. nema lep¹e, nego kad se èovek pravi na budalu, pa onda slu¹a eksperte i njihove reakcije, kad provale da sve jesi, al budala nisi....

ja bi jedino zamenio vizir. ne ¹to je polupan, nego ¹to je crn. uzo bi i polupan, samo da je providan.

mali_zmaj

Ma mojim se motorom svi odusevljavaju,al niko nema kintu...,a ja ga ne poklanjam.....,niko ziv ne vjeruje da je 1991 gp. Za zamjene nikad nisam,iz razloga sto je to macak u vreci,daj ti meni pare,pa cu ja sebi da uzmem sta mi se svidja,pa makar to bilo i losije od tog sto mi nudis u zamjenu...
jin-jang

Kostić

èekaj da te nazove neki lihvar, ekspert za pljuvanje tvog, a falisanje svog. take obo¾avam, uvek nasednu na prièu kako sam ja eto re¹ijo da prodam motor po realnoj ceni. nego, lep ti taj kefir ba¹. ja bi rado vozio neko tako gvo¾ðe. ovo mi je postalo te¹ko, ne mogu da se okrenem u ulici a da ne spustim nogu, oæu da padnem. volim heblove, al mislim da to vi¹e nije za mene. treba mi ne¹to od 250 do plafon 400 cc da ne idem pe¹ke. nisam kravu navio preko ¹es iljada ima dva meseca. sve se vozim na dve , tri iljade. pro¹la me volja za i¾ivljavanjem ( èetvrtke u bifeu ne raèunam a i tome sledi kraj) oæu da budem ko nekad. - normalan :D

Kostić

i da se ispi¹em iz moto manijaka. poklanjam tutulu najgori ako nekome treba : )

mali_zmaj

Pa on ti je ako se ne varam ima oko 207 kila,i nije lagan,al mu je teziste nisko,tako da ja koji sam nizak nemam problema sa manevrisanjem,a ti si visok,nikakvih problema ne bi imao..,interesantno motorce,ali ako se nece paziti,vrlo brzo bi krenuo brljavit,moraju se cistiti karbovi redovno,recimo,mada sam ja ubacio i filter perivi,al njemu je slobodan pad,nista pumpa djidji midji,pa se uzme malo i rezervoar ispere pred sezonu,pa ipak je metalan sav..,jbg. kao i za svakog matorca,malo banje,malo masiranje pa sluzi...,a da svugdje privlaci paznju,definitivno....
jin-jang

Kostić

vozio sam isti takav, bio je oil green boje. metalik. nije bio moj, al je bio pravi motor.  nije meni do kila¾e, nego nem snage da ga dr¾im, a pada ko sveæa. neki dan sam vozio giksera 93æe. jebo kevu, ko bicikla je za ovo. ovo je stari motor, koji je relativno spor, nosi R oznaku, ima heblove, al uop¹te nije tako lak za voziti. da ga prodam neæu, a ako se neko zajebe da se ðoram, to mo¾da i oæu, al ne mora da znaèi. meni je ovaj motor prelep pa mi i ne smeta mnogo da spu¹tam noge kad se okreæem. gvoðe bi rado posedovo jer ga volim a i nije te¹ko za voziti

Bori¹a

sinoc u 10 sati salje lik poruku da kupi rucice za motor... ok ajde moze u 10 idem u garazu, ne vidim prst pred okom i skidam rucice sa motora i saljem ujutru... zaradim 20e i sad motor bleji bez kocnice i kvacila do daljnjeg, mrzi me da vracam fabricke [rofl]

UFF

Citat: kosta66 poslato 27 Oktobar, 2016, 21:26
i da se ispi¹em iz moto manijaka. poklanjam tutulu najgori ako nekome treba : )

nisi je nikad ni zasluzio
a sa manijaka ces da se ispises tek kad prodas i popijes i pojedes poslednji motor