Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof


Gavrolini


lord_oblivion

U¹rafio drugi prednji blatobran (original sam skrckao pre neki dan).
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

la¾e¹, sinoæ je bio ceo. ja pogledo motor danas, ceo je

FANTOM

Citat: Gavrolini poslato 14 Oktobar, 2016, 21:04
Au koliko drkadzija

I ja htedoh da kazem citam temu i reko koliko drkadzija :D ahahaha
   Elem kupio semeringe za Suzanu, oprao je danas, podmazao lanac , doduvao gume, vratio u garazu i prekrio ciradom ceka lepo vreme pa da se sredjuje ;)

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Oktobar, 2016, 19:24
:o :drka:

Pusti ti drkanje,kakav si motor imao u planu,priznaj necemo ti nista!?!  Nisi ti neplanski tek tako prodao SVa!!
jin-jang

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Nikolaaaaw


Bori¹a


viper

#3849
Èekao da stane ki¹a, provozao SeVerinu priposno je isprljao zatim pranje, bem ti lanac zadnja felna musava od ulja sad blista i da napunio oiler :)

Evo za drkaðije, morao sam da probam, bilo je jaèe od mene, neka mi oprosti SeVerina  :drka:

! No longer available
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Ahahahaha HOSTAPLERUUUUUU bromazepan brzo ;D Lepo baca na gas :D Ja sam to probao u garazi pre prve voznje cim sam uvrnuo nove svecice kad sam ga kupio hahhah ne fali severini nista, nema sta da ti oprasta nego da ti se zahvali zato sto joj cistis garez ;D

Ja inace sredio desni grejac rucice... juce samo u voznji prestade da greje odjednom posle godinu dana...
Imam nove iste takve na polici i reko da zamenim samo tu desnu i onu kutijcu za regulaciju jer rade samo na maximumu... al nasao onda na staroj problem kad sam skinuo, primetio ovo:


Tako da sam nove ipak vratio na policu i neka ih za rezervu, planirao sam da odmah narucim jos jedne da sam ove montirao ovako ostalo 11 dolara u dzepu :D Zimi bez njih vise ne mogu i necu ni 2 dana, jedne nove obavezno uvek u rezervi :D

Secice, lemilica, termo-skupljajuci buziri, nova rupa i vezica kao sto je i bilo da se ne lomi do samog pocetka i podize ceo kabl kad se da gas... i ko original, sad opet radi(do duse bez regulacije al nema ni veze, svakako idu hladniji dani a kad mi postane pretoplo samo gurnem za zub dole dok se ohlade, upalim opet po potrebi i super je... da ne kupusam one nove, nek budu kompletne dokle god ove rade) :D

Provera unimerom, 16 ohma na dzeku, to je to... montirao nazad i ko original :D RADIII :D




makinjo

Citat: viper poslato 16 Oktobar, 2016, 18:39
Èekao da stane ki¹a, provozao SeVerinu priposno je isprljao zatim pranje, bem ti lanac zadnja felna musava od ulja sad blista i da napunio oiler :)

Evo za drkaðije, morao sam da probam, bilo je jaèe od mene, neka mi oprosti SeVerina  :drka:

! No longer available
Auuuu eto ti ga hostapler za par sati da preuzme suzanu ;D  ;D  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

viper

Mo¾e, ¹to vi¹e èeka cena ode gore  ;)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

makinjo

Ma on to sada ne bi ni uzeo. Pucalo se sa njim  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Kostić


viper

Citat: makinjo poslato 17 Oktobar, 2016, 19:22
Ma on to sada ne bi ni uzeo. Pucalo se sa njim  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
Jeste u pravu si  :P
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Nikolaaaaw

Nisam bas danas, ali nesto od radova u poslednje vreme. Moracu novi filc za poliranje da se kupim, ovaj sam upropastio skroz, ne moze da se izvuce ogledalo sjaj, ostavlja dosta ogrebotina. 

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Nikolaaaaw

Sreca da kamera ne moze da zabelezi lepo, vidi se uzivo da tu treba jos posla  :D


I jos nesto od pre neki dan. Rucno napraviljena plastika ispod instrument table koja je falila a nema nigde da se nadje.


i na nju montirani merac napona i usb uticnica, nisam stigao da povezem samo.  :)

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!