Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Major


mrle

Juèe mi opet ispred vrtiæa zakazalo paljenje. ovo je 5-6 put u evo godinu dana. I to samo ispred vrtiæa. Upalim ga na gurku i ostavim da radi dok sam uzimao decu. Stanem ispred zgrade, ugasim upalim jedno desetak puta. za svaki sluèaj odvrnem kleme, naprskam, zavrnem. jutros sve ok, pali na pipanje. I prethodnih puta isto, jednostavno zakrèi, i zagasi se sve. Doðem kuæi, prod¾aram po kontaktima, releju, raznim d¾ekovima, ostavim da radi da se napuni i posle sve ok.
Gde se nalazi masa na ramu? Da ne tra¾im na pogre¹nu stranu. Minus klema mi je bez one buksnice, dobro umotana ¾ica oko ¹rafa, matice.

Major


Hurricane

Ima negde Daretova tema na forumu:
Problem - neæe svaki put da upali..
Pregledaj tamo nisam siguran dokle se na kraju stiglo, pa da ne nagaðamo opet, malo je deja vi ili vu kako god...
Isti motor isti simptomi..

Glava Dole

Hoce cetkice da zezaju tako kad su pri kraju...

Darko

Ja sam tad uradio nekoliko stvari i sredio problem ... Koja od njih je pomogla - pojima nemam
:)

Lazic

A niko da se zapita gde Marko spakuje decu... ;D

viper

Kako gde, pa u kofere :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić


Boban_m

Sklonio ga od dolazeceg uragana. Nadam se.

Glava Dole


Kostić

stoka baca ¹ut preko puta zgrada gore u skojevskoj, a velika nizbrdica. stanem kurac moj nizbrdo. ne puèe glupi ls... dolomio sam nosaè ogledala i  desnu stranu skroz a ogledalo vi¹e ne mo¾e da se opravi, vizir otpo. tri puta desno.... nema boga...

Mik

Citat: Laziæ poslato 05 Oktobar, 2016, 21:32
A niko da se zapita gde Marko spakuje decu... ;D

Pa zato sto niko ne zeli da cuje odgovor, muka bi bilo. (Saobracaj ti je kao i pravni sud - svaki im je "Marko" dobrodosao na Pasata lubenicara.  [facepalm])

Nemoj to da radis, pobogu! (Svakakvih ludaka ... [doh] )

Lazic

Ja moje vozio na free-ju jedno napred jedno nazad, imali 3 i 7 godina... :o Pre skoro 10 jebote... ;D


@drkad¾ijakostiæ:
to je zato ¹to si blokirao drugare... :P

DebeliZmaj

mrle ako nisi reshio .. nabavi negde dobro parche kabla, licnastog, obnako debeo
nadji negde ogoljeno parche rama ili josh bolje ako mozesh negde neki sraf, napravi
dobar spoj i dobro povezi na - na akumulatoru .. ako ti tako pali stabilnije nego
sa ``original`` zicom za ``minus`` ... uglavnom crnom .. onda ti je fabricka
istrulela ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

et:@mnogoseremlaziæupaostaje¹nabloku   da se ne nervira¹ zbog mene na fejbuci : )

Kostić

#3737
Citat: mrle poslato 05 Oktobar, 2016, 15:59
Juèe mi opet ispred vrtiæa zakazalo paljenje. ovo je 5-6 put u evo godinu dana. I to samo ispred vrtiæa. Upalim ga na gurku i ostavim da radi dok sam uzimao decu. Stanem ispred zgrade, ugasim upalim jedno desetak puta. za svaki sluèaj odvrnem kleme, naprskam, zavrnem. jutros sve ok, pali na pipanje. I prethodnih puta isto, jednostavno zakrèi, i zagasi se sve. Doðem kuæi, prod¾aram po kontaktima, releju, raznim d¾ekovima, ostavim da radi da se napuni i posle sve ok.
Gde se nalazi masa na ramu? Da ne tra¾im na pogre¹nu stranu. Minus klema mi je bez one buksnice, dobro umotana ¾ica oko ¹rafa, matice.

kad zakrèi i kad se zagasi sve, gledaj da se ne zapali... a minus klemu ne diraj. tako treba. buksne ne idu na masu akumulatora. i mani izolirku, uzni selotejp, on je bolji.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 06 Oktobar, 2016, 01:32
et:@mnogoseremlaziæupaostaje¹nabloku   da se ne nervira¹ zbog mene na fejbuci : )
bolemekuracpadajkolkohoæe¹ :P

Kostić

eT:bolitekurac-boljedapadam,negodasekvari. : )