Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 29 Septembar, 2016, 19:04
bolje trazi neke druge sisice a ne ta metalna sranja....

Eto, i to doèekasmo... da Bori¹a nekom kenja kako ne jebe...
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


Glava Dole

Ko kaze da ne jebem? Jebem ja, jebem... svaki dan... pa promenim ruku [rofl]

Da se vratimo na temu... nije mi djavo dao mira, morao sam da zavrsim zapoceto kako dolikuje bez obzira sto je kocio lepo... pretrazio sve da nadjem metalnu sisicu i u drugoj traktorskoj radnji nadjem metalne na komad ali od traktora neke duplo duze od ove sa kuglicom dole... ovakve na komad i oni imaju samo mesingane... i preporuci mi prodavac da uzmem ceo cilindar od juga sa metalnom sisicom i tako i uradim :D 318din ceo cilindar, sisica metalna, legla sisica ko dupe na nosu... ovo je vec prava stvar, jbmti mesing bolje da su je od plastike napravili... onu mesinganu koju sam imao sam stavio na taj cilindar pa neka caletu taman za rezervu, znam da pase i na fiat una...

Aku-odvijac dok nije uhvatila kontra-burgija, onda jake papagajke, prvo manja kontra pa ona nije uspela da odvije ali malo prosirila rupu... onda ova veca i bez problema odvio za 10min, cim je krenula aku odvijacem odvio do kraja na brzinu i odma zavio novu... izluftirao ponovo ceo sistem za svaki slucaj i na jednim i drugim kljestima, ruka mi utrnula od drukanja... celu flasiscu od 250ml sam ispraznio da budem 100% siguran da nije zaostao neki vazduh, creva na sisicama su bila bez ijednog mehurica... i to je to, kocnica je sad san snova , tvrda, hvata odlicno... ako se opet pojavi ovaj problem nakon nekog vremena ostaje samo kocioni al nadam se da nece... ne propada kocnica kad se drzi duze, tvrda je, sve ok radi sad...







I kakva je tecnost posle 2god i 11.000km(ako je verovati prodavcu malo pre prodaje je izluftiran sistem, dakle moralo je i novo ulje... zasto su oni to i tad radili jbmliga)...


Lazic

Skoro sam otvarao èantru, posle 7 godina, najnormalnije izgledala treènost... :D

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2016, 19:11
Skoro sam otvarao èantru, posle 7 godina

i ja cu tako... znaci za jedno 5 godina :)

Hohštapler

Na 2 godine promenim. Leba ne i¹te. ©ta sam sve vadio iz raznoraznih koènica, ovo je tvoje sjajno. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Jbt da nemam pistalicu,ne bih ni znao da mi ne radi migavac  [neampojma] ...zamenio sijalicu,neka zaguljena cudna,kosta 500 din  :wtf:
...jos toliko da sam dodao i mogao sam da uzmem led migavce... [facepalm]

Bori¹a

300 kinti dva zmigavca led

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Septembar, 2016, 19:31
Na 2 godine promenim. Leba ne i¹te. ©ta sam sve vadio iz raznoraznih koènica, ovo je tvoje sjajno. ;)
Jel veruje¹ da me mrzi dok koèi...? :D

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2016, 20:01
Citat: Ho¹tapler poslato 30 Septembar, 2016, 19:31
Na 2 godine promenim. Leba ne i¹te. ©ta sam sve vadio iz raznoraznih koènica, ovo je tvoje sjajno. ;)
Jel veruje¹ da me mrzi dok koèi...? :D

Laki, znam te, verujem ti.
Iznenadio bih se da je drugaèije. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Ma i ja sam ga promenio jer me muka naterala, znas kad bi se drkao sa tim da je sve bilo ok... nikad :D Inace, lazicu, u cantrici i meni bilo bistro... a krenula su govna da ispadaju tek kad sam skinuo crevo sa kljesta... 2-3 god je znaci neki optimum...

Lazic

2009-te je do¹ao iz ©vice, od onda 40-ak hiljada... :-[

UFF

nadrkan nov motor odrzavas jer kosta i jer zelis da potraje
govna praistorijska tipa golf 2 vozis dok se ne raspadnu i kako lazic kaze ulje ne menjas dokle god koci znaci radi, bilo kakvo ulaganje je neisplativo
simpl ez dat

DebeliZmaj

Citat: BOKYBOY poslato 30 Septembar, 2016, 19:31
Jbt da nemam pistalicu,ne bih ni znao da mi ne radi migavac  [neampojma] ...zamenio sijalicu,neka zaguljena cudna,kosta 500 din  :wtf:
...jos toliko da sam dodao i mogao sam da uzmem led migavce... [facepalm]

pa ti uzmi sa kmiona za odnosenje smeæa ... ionako radish u tom preduzecu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

viper

Нисам ништа урадио, покварио сам, пукла сајла км сата и опет цркла сирена 😕
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Deki295

Posle laganog off-a, opro motor i podmazao lanac


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
ono sto si trebao danas ostavi za sutra,tada mozda vise nece trebati

viper

Купљена сајла км сата и поправио сирену 😎
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

srbac

Citat: viper poslato 01 Oktobar, 2016, 15:26
Купљена сајла км сата и поправио сирену 😎

sVirenu  [rofl] [rofl]

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: Deki295 poslato 01 Oktobar, 2016, 15:23
Posle laganog off-a, opro motor i podmazao lanac


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока


iz koje reke ili mora si lanac izronio?