Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: *zeka* poslato 28 Septembar, 2016, 19:00
Citat: PECA BMW poslato 27 Septembar, 2016, 23:14
Jbg nisam izdrazo , ,orao sam do garaze da montiram .. Evo slika pre i posle , jes ruzniji motor sa ovim ali korisna stvar ...
Peco gde si uzeo i po kojoj ceni, treba i meni za gs-a, sve usere motor kad padne kisa


Zato i ja uzeh , ne volim kad mi baca po motoru i granama , jes malo ruznije ali koristi ..

Firma koja ih proizvodi je iz Engleske a ja nadjoh na Ebay pa mi drugar iz nemacke to kupio i doneo , imaju dilere po svim krstenim zemljama ,
Proizvode i za druge motore a imaju i jos neke zanimljive proizvode , evo za tebe :

https://www.pyramid-plastics.co.uk/accessories.html?catnum=100535&h=3_100224&d=R1150GS%20Extenda%20Fenda
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

@Peca:
®ao mi je ¹to nisam slikao moj blatobran koga je guma progrizla... :o ;D



Kad sam kupio klepetalo pre 7 godina do¹ao je iz ©vajcarske sa nekim prednjim ploèicama, znajuæi ©vajcarce a i Marka koji obo¾ava da menja ploèice na svim vozilima koja dovozi kapirao sam da su skoro nove i da moraju da izdr¾e bar 10-15.000... Kle ima ¹titnik diska tako da mo¾e malo da se vidi samo komadiæ jedne i kad god sam pogledao delovalo je kao da ima jo¹ materijala... Posle 10-ak hiljada, re¹im da ih promenim, a i ko¹tale 15e, jebe¹ 15e... Skinuo ih i u ¹oku shvatio da su 0.2mm tanje od novih... :o Al' reko' nema veze, kad ove potro¹im imaæu za zamenu... Proðe od tada 5 godina, pre¹ao 25-30.000, ove stare izgubio jedno 5 puta, al' kad god pogledam, jo¹ ima mesa... I na kraju danas popizdim, skoro sam zamenio zadnje pa me svrbelo da stavim (skoro)nove i napred, èekajuæi da se kom¹ije vrate sa posla, iskenjaju i zaperu pre nego ¹to im iskljuèim vodu da bi menjao ventile, skinem stare ploèice i opet se ¹okiram, jebote mogle su jo¹ bar 20.000... :o :o :o

Njih vala neæu da èuvam, jeb'o im ja pas mater... ;D ;D ;D

Disk koji je pre 40-ak hiljada bio kao nov, sad mo¾e pod rukom da se oseti ivica, ali jebem li ga, 0.3-0.5mm, tim tempom æe da izdr¾i jo¹ 40.000... :o ;D

Ono ¹to mene buni je ¹to ko me zna, zna da se non stop zaleæem pa jako koèim, trebalo bi da se tako najbr¾e potro¹e...






image hosting 10mb limit

image upload no limit


Gavrolini

Plocica koja se sporo trosi ne znaci u isto vreme da je i dobra plocica. Nesto kao i gume. Da si imao kvalitetnije plocice mozda ne bi sjebao disk. A mozda imas i neke tajne obozavaoce koji ti jednom godisnje zamene plocice da i ne znas :)

Lazic

Ma disk je skroz ok za tu kilometra¾u... :D A imam tajne obo¾avaoce, al' ovi skidaju delove... :o ;D

mrle

ah, ploèice... trebaju mi ploèice i jedan disk za zzr, U Ducati servisu mi rekli juèe, a video sam i sam, desni disk mi ima pukotine i istro¹ene mi ploèice. Ima li neko i koliko para? (trenutno nemam pare).

Darko

imam ja od zzr-a ... doduse , malo imaju lufta ...  hahahahhhaha

! No longer available

mrle

da li mo¾e da se ubud¾i, da prepakujem na ove moje?



Laziæ ne odgovara u ovom postu.

Darko

ma ne moze ... salim se  , bacio sam ih ... stavrno im nije bilo spasa.. nisu bili klasino pertlovani , nego imali neke osigurace , pa zato nije moglo

Lazic

Citat: mrle poslato 29 Septembar, 2016, 13:00
da li mo¾e da se ubud¾i, da prepakujem na ove moje?



Laziæ ne odgovara u ovom postu.
Jo¹ mi ploèice i disk pregovaraju oko koèenja, treba malo da legnu... :D

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 29 Septembar, 2016, 13:21
Citat: mrle poslato 29 Septembar, 2016, 13:00
da li mo¾e da se ubud¾i, da prepakujem na ove moje?



Laziæ ne odgovara u ovom postu.
Jo¹ mi ploèice i disk pregovaraju oko koèenja, treba malo da legnu... :D
Ugradi podmazivac lanca da kaplje na diskove da ih hladi :)

Glava Dole


Nece me sisice i to ti je [glavazid] Sad joj nije nista :D

Al sam bar zamenio ulje, sredio kocnicu... naime montiram sve, vozio motor i bez prednje kocnice, isao po crevo, izluftiram sve to lepo na obe celjusti, onu fabricku pritegnem, pritegnem ovu novu onako lagano i vidim pusta po malo... aj da pritegnem jos malo, racunam nije se prilagodio konus kljestima jer je nova sisica i puce ko da je od plastike... srbac bio u pravu...
Citat: srbac poslato 26 Septembar, 2016, 22:56
Bolje ti kupi gvozdenu sisicu ,ima po auto delovima. Ta mesingana  je krta. Imas u Ljubicu ispod nadvoznjaka dve auto traktorske prodavnice !

Ali potrazio sam posle gde mi je rekao i nasao samo u jednoj traktorskoj istu ovakvu koju sam vec kupio, decko mi kaze da vec godinama unazad ima samo mesinganih, da nema vise metalnih...

Uglavnom kocnica radi sad perfektno, tvrda je, hvata kad treba, ne propada, drukanje ne menja nista, bar sam uspeo da ozracim sistem, prolufitiram novim uljem i polomio je :D Kako dosla tako otisla u vecna lovista ;D Kad budem nasao metalnu sredicu i to, s obzirom da je nisam jako pritego i da je pukla vrlo lako kontra-burgija za odvijanje polomljenih srafova bi trebalo da je odvije bez problema...

Bori¹a

bolje trazi neke druge sisice a ne ta metalna sranja....

srbac

Mo¾e vazduh da se ispu¹ta i na crevo, holender. Samo mora da je kand¾a skinuta i okrenuta tako da je taj holender najvi¹lja taèka, jer vazduh ide uvek na gore !!!
Teraj i ne pipaj sledeæih 10 godina !!!

SSZGO

oterao motor u servis hondin

redovan servis
ulje filter hp4 honda
nove gume
lanac i lancanici. prednji minus 1 lancanik
par sitnica popravljeno sto se ogulilo odvalilo
filter vazduha sa èi¹æenjem throttle bodies
zamena svih tecnosti
tegici volana novi. stari otpali
registracija i osiguranje



lanac u agregatu ima  manuelni zatezac. provera
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a


stilgar


Bori¹a


Lazic


SSZGO

gume 250
reg i osiguranje 250
3l ulja i filter 50
za ostalo ce da ispostave racun kad zavrse
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic