Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Pa i sa kineskom sam zabadao u blato :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

auuuu tebra , al je cucnula ...

do jaja !!

viper

Sada jo¹ zadnju da zamenim i GAS :-)
Juèe po ki¹i na posao, vozio polako jer one kineske ni¹ta ne dr¾e kada je mokar asfalt :-(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Oèistio koèiona klje¹ta,tj. klipiæe,koèiona teènost zamjenjena,neka crijevca od goriva zamjenjena......,jo¹ samo da skontam gdje sam odfikario sirenu i za¹to mi ne radi...,ah da pojasnim,to sam sjebo kad sam mjenjao ¾migavce......,pro¹li vlasnik stavljao neke led ¾migavce pa napravio kupusi¹te,jedva smo se sna¹li..
jin-jang

lord_oblivion

Kako ka¾e jedan moj, narani prasiæi i ne babraj  :)
Mada ga ja nikad ne slu¹am  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mrle

uradio sajlu kvacila po uzorku na pokidanu. Jos majstor kaze ostavicu ti jedan cm da bude 121cm da je lakse vratis. Namontiram je a ona duza 5-8 cm. Namestio ja, odvaja,ali sve na prvom navoju i gore i dole. Pri montiranju mi ispala ona osovina iz kvacila dole gde se kaci sajla, da li sam je mozda vratio koji stepen manje? Da li moze da se okrene jos malo, drugacije da se uzubi? Onda je mozda sajla taman, ili da idem da mi je skrati?

I pojavio se jos jedan problem, gasi mi se motor,kao da ga nesto iskljucuje. Upali na pipanje poradi malo pa ugasi,ali ne uvek. Skidao sam rucicu i vidim da tamo ima neki prekidac. Provozao sam motor par stotina metara,bio sam u majjici a hladno, isao je ok, radio lepo. Jebe nesto u  mestu kad radi. Da li jebe copava, taj prejidac na kvacilu... ali nista nisam dirao.

srbac


Glava Dole

Sta mislite, zasto sam skinuo kocione celjusti u pola 9 ujutru? :)


Da daaa, u pitanju je cuvena...

;D

Ne vredi, omeksala je a postane nesto tvrdja na druk al kad sednem na motor propada do patosa... i dalje mi nije jasno zasto kocnica ocvrsne kad isprvrcem kljesta bez klasicnog luftiranja pa omeksa opet tek posle par dana voznje al to ce ostati misterija... nosim sad kljesta u SD pa da probam nekako da resim ovu jbnu sisicu, izluftiram lepo sistem, zamenim ulje pa ako opet bude problema ostaje samo pumpa, nema sta drugo... nadam se da nece, ne bi trebalo s obzirom da su simptomi klasicnog vazduha(koji kao da udje i izadje kako mu se cefne al jbg)...

A inace slucajno primetim da su ove plocice ladno nitovane a one su dosle s motorom... evo 11.000 i jos mogu da teraju... al planiram kupovinu novih u svakom slucaju, nek isteraju ove jos koju hiljadu i dosta :)






mrle

upalio ga malo pre,sve radi ok.
ima li neko neko misljemje za kvacilo?

Hohštapler

Citat: Zeljkamp poslato 24 Septembar, 2016, 00:30
Montiran Akrapovic !  [flashing]





Sviða mi se jako ovo skuterèe. El 250?
Sed je malo uspravniji al veliki toèkovi su super.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Juce sam isao na voznju,i jedan decko sa skuterom krenuo sa nama,djaba sto je skuter od 500ccm,al jednostavno ne moze da prati tempo,jos je tempo bio by "deka style",tako da napucavanje skutera..,ne vidim svrhu,mislim skuteri su jako korisna stvar,posebno za malo veci grad,al po meni napucavanje istih nema smisla...,al svakom po volji naravno....,mozda je to do mene al nikakve emocije mi ne bude,sem klasicne vespe,koja mi je nesto totalno druga stvar..
jin-jang

bigbad86

Verovatno da bu ga bolje culi u saobracaju, ne verujem da ce on ovo nesto da oseti u voznji da ide bolje...

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 25 Septembar, 2016, 14:26
Juce sam isao na voznju,i jedan decko sa skuterom krenuo sa nama,djaba sto je skuter od 500ccm,al jednostavno ne moze da prati tempo,jos je tempo bio by "deka style",tako da napucavanje skutera..,ne vidim svrhu,mislim skuteri su jako korisna stvar,posebno za malo veci grad,al po meni napucavanje istih nema smisla...,al svakom po volji naravno....,mozda je to do mene al nikakve emocije mi ne bude,sem klasicne vespe,koja mi je nesto totalno druga stvar..

e jebe¹ ga... prvo zna se èemu skuter slu¾i, ne za vo¾nju po kanjonu veæ po gradu.
Drugo, taj sigurno nije umeo da tera to kako treba, sa 500cc ne bi trebalo da ima problema tebe da prati ;) :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Deko drugar imao xmax 500. Nisam mu po vencu mogao prismrditi. Dobro nisam imao nove gume . Nego stare tvrde a bio mart mesec. Ali drao me ko vola.
Nezna taj bas da tera deckic  ;D

PECA BMW

Stizu polako zanimacije za zimu , od sutra polako krecemo sa ugradnjom ali bez zurbe  ,bice duga zima   [yahoo]



Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Skroz sam prs'o, si¹ao do motora da obri¹em vizir na kacigi, a obrisao ga celog... :o ;D Èak i kofer... :o















Joker

Cist dokaz kako mozes da nalickas motorce, i da na slikama izgleda kao puska... A motor prosao tri rata... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

viper

Otpala oba nosaèa auspuha, dr¾ao se samo na ¹elni i na vijcima izduvne grane, zavario ofarbao i vozi.




"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

pa naravno , kad si metno bolju gumu , pa sad teras 200 , mora otpadnu

:)