Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 16:54
Kolegi stao motor ER 5, malo pre, ugasio se na leru.  Nema ¹anse ni na gurku da upali, i najva¾nije prvi put sam ¹lepovao motor motorom. Od Hilandarske do iza Panèevca do majstora.
Jebem vas smotane, crk'o mu je prekidaè od æopave...





Citat: srbac poslato 08 Septembar, 2016, 22:06
Upalim posle 10 dana, ne radi levi cilindar. Skinem novu NGK i bacim je za daleko olimpijski rekord , zasrafim staru NGK D8es koja mi stoji 10 godina , motor radi ki sat ! Sada imam dve prastare NGK na motoru i ne pipam vise dok ne nabavim Denso Iridijum !  [doh] [doh] [doh]
Tako sam ja dve sveæice selio iz agregata u agregat dok se elektrode nisu istro¹ile... :D I onda izvadio iz Talibanovog zakucanog agregata, skoro nove... ;D



Citat: joka poslato 08 Septembar, 2016, 20:25
Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2016, 09:58
Citat: joka poslato 08 Septembar, 2016, 09:16
Citat: lord_oblivion poslato 07 Septembar, 2016, 23:02
Skinuo èupavu zadnju i stavio novu dualku.
Zar nisu stale, obadve? Ponekad nedostaje, ba¹ æopava.
Mik oteo Joku... :o ;D
Mik me pustio! Lordov post sam proèitao na brzinu i brez naoèala, neko mi ih sakrio, a sam sam u kuæi ( kao Kevin za bo¾iæ) Razumeo sam Lorda da je skinuo æopavu, a da je stavio dvono¾ac.  [doh]
@Joka:
;D [cheers]

PECA BMW

Danas odradio stitnike za hladnjake ,, cini mi se lepse ovako ...




I ugradio dodatne prekidace , cisto da ima kad se bude nesto ugradjivalo da ima spreman original prekidac ..





Pocelo je  , do proleca mozda i zavrsim sta sam sve naumio ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

vala nisam ga palio ima mesec dana , mada i gorivo sam mu izvadio da sipem u onaj drugi :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Odradio servis u Balosavi, pecatirao servisnu knjigu :) Guma, plocice, kociona TECNOST, ulje i filter.

Bori¹a


srbac


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2016, 22:42
Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 16:54
Kolegi stao motor ER 5, malo pre, ugasio se na leru.  Nema ¹anse ni na gurku da upali, i najva¾nije prvi put sam ¹lepovao motor motorom. Od Hilandarske do iza Panèevca do majstora.
Jebem vas smotane, crk'o mu je prekidaè od æopave...




odvezao kolegu da preuzme motor. Odvrnuo se ¹raf frajlaufa i grebao o deklu.

Lazic


Glava Dole

Citat: Andreja poslato 11 Septembar, 2016, 03:27
Ja ba¹ kucao brake OIL da proverim je l' tako ne¹to postoji...

https://www.google.rs/search?q=brake+oil&espv=2&rlz=1C1AVNC_enRS609RS609&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjr_KP8hobPAhWEbxQKHfLWD-8Q_AUICCgB&biw=1280&bih=899

Ispravno je fluid i tu nema rasprave ali se u srbiji koristi i jedan i drugi izraz :D
Ovako...


I 2 flasice jedna pored druge...




PECA BMW

nekad je bilo samo ulje (UK2) a danas moze biti i ulje i tecnost jer postoje sad neke vise tecnosti nego ulja na nekim mineralnim bazama i slicno ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY

Dosuo gorivo i provozao malo debelu danas po gradu...nema nista da se radi na njoj...bukvalno...a zapostavio sam je otkako sam dosao sa mora i uzeo auto... :)




Lazic


DraganPavlicevic

Posle puta od 1480km pregledao hondu; sve je ok sem prednjih ploèica. Viktor nabavio, Juga zamenio. Stare pre¹le oko 6000km. Prednjem toèku dodato nekoliko grama radi balansa. I to je to.

Lazic


BOKYBOY

Kako bre samo 6k plocice?Moja debela dosla sa 20k na satu i novim plocicama...evo sad ima 41k i tek su na pola... :wtf:

Bori¹a

ja presao skoro 10k, kao nove [yahoo]

Hurricane

..zaista malo, ploèice ni ne legnu na diskove kako treba za 6k km, e sad pitanje je koje su, svakako bolje ploèice nego diskovi da se tro¹e..

Lazic